Peron 9 3/4 Forum Index
Peron 9 3/4

 
Peron 9 3/4 Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: İki Deli, Bir Kız ve Ejderha! ::

 
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Karanlık Vadi -> Lanetli Orman
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Cloud P. Keith
Büyücü
Büyücü

Offline

Joined: 29 Jan 2015
Posts: 13
Masculin
Gerçek İsim: Cloud P. Keith
RP Yaşı: 27
Sihirsel Soy: Safkan

PostPosted: Tue 17 Feb - 01:31 (2015)    Post subject: İki Deli, Bir Kız ve Ejderha! Reply with quote

Ufuk yoğun bir bulut kümesinin arkasında gizlendiğinde Bethy uzun zamandır son sürat yol alıyordu gökte. Göğün rengi açılmaya başlamıştı bile, gecenin karanlık siyahı yerini koyu mora bırakmıştı, laciverler beliyordu yer yer, öbek öbek. Yıldızlar zamanlarının sonlarına yaklaşıyordu. "Buradan hoşlanmadığımı daha önce belirmiş miydim Cloud? Şu sis her zaman içimi ürpertiyor." dedi Bertrand iç geçirerek. Cloud cevap vermedi, dudakları ince bir çizgi halinde sımsıkı kapalıydı. Gözleri ani ve sert hareketlerle bir o tarafa, bir bu tarafa bakıyor, ufku tarıyordu sıkılmadan. Sessiz bir yolculuk olmuştu, sadece Bertrand ve kızın gürültüsü bozmuştu sessizliği. Cloud'un gerginliği sis yaklaştıkça artmış elle tutulur halde gelmişti. 


Bethy son sürat bulutların içine girdiğinde arkalarında güneş kafasını göstermek üzereydi lakin sanki birileri perdeleri çekmişçesine karanlıktı bulutların içi. Cloud arabanın farlarını açıp alçalmaya başladı. Farlar bir işe yaradığından değil, sadece alışkanlıktan yapılmış bir hareketti. Birkaç metreden ötesi görünmüyordu, sadece bulutlar. "Beyler bayanlar, Lanetli Orman'a hoş geldiniz." dedi Cloud neşeli olmaya çalışan bir sesle. Daha kelimeler yeni terk etmişti ki ağzını Bethy son sürat bulutlardan fırladı ve uçsuz bucaksız ormana doğru alçalmaya devam etti.


Orman göz alabildiğine uzanıyordu çevrelerinde, görüş mesafesi elbette çok fazla değildi, nitekim göğü kaplayan bulutlar burada da sis olarak kendilerini gösteriyorlardı. Lanetli Orman'da hala, her zaman olduğu gibi, gece hakimdi. Burada yaşayan çoğu yaratığın burada yaşama sebepleri de buydu zaten, daimi karanlık. Dünyadan habersiz avlarını öldürmek gecenin karanlığında çok, çok daha kolaydı. "Biraz daha yavaş alçalmak ister misin Cloud? Yere çakılarak ölmek yapılacaklar listemde pek yüksekte değil ne yazık ki." dedi Bertrand sitemkar bir ses tonuyla, bu sırada da bütün kuvvettiyle direksiyona sarılmıştı. "Ah benim küçük arkadaşım, ne zaman yere çakıldık bugüne kadar" dedi ve biraz daha gaza bastı. Bethy, zaten hızlı gitmiyormuş gibi, ivmelendi ve Cloud neşeli bir kahkaha patlattı uzun bir süredir ilk defa, araba yere doğru yaklaşırken. Yerdeki ağaçlar süratla kendilerine doğru yaklaşıyordu fakat Cloud kayıtsızca ayağını gaz pedalından kaldırmadı bir süre daha ve ağaçlar yaklaştı, yaklaştı ve daha da yaklaştı. Ancak bir kaç metre vardı ki görkemli ağaçların tepelerine Cloud frene abandı ve arabanın burnunu ufka doğru çevirdi, yere inmeye hazırlayarak. Kısa bir süre daha aynı şekilde gittikten sonra av görmüş kedi gibi arabayı sola kırdı ve az ilerideki boşluğa çevirdi kafasını. Birkaç saniye önce son sürat ilerleyen Bethy değilmişçesine hafifçe boşluğa indi araba.


"Sen ve senin sürüşün bir gün gerçekten sonumuz olacak Cloud" dedi Bertrand titreyerek. Hız her zaman nefret ettiği bir kavram olmuştu onun ve Cloud'un sürüşüne asla alışamayacak gibi duruyordu. "Sakin ol bücür, bak bu gün de yaşıyoruz. Hem emin ol burada korkman gereken en son şey benim" dedi çevresini kafası ile işaret ederek. Hızlı hareketlerle arabadan inip Ghislaine'in kapısını açtı. "Buyrunuz küçük hanım, tam da istediğiniz gibi, Lanetli Orman! Umuyorum ki anlatmak için yaşayacaksınız!" dedi şaşalı bir ses tonu ile. Bütün çabası sesindeki endişeyi bastırmak içindi oysa başarabildiğinden o kadar da emin değildi.
_________________
Back to top
Publicité


PostPosted: Tue 17 Feb - 01:31 (2015)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Ghislaine A. Blackburn
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 223
RP Yaşı: 20
Özel Yetenek: Animagus (savannah kedisi)

PostPosted: Thu 19 Feb - 13:42 (2015)    Post subject: İki Deli, Bir Kız ve Ejderha! Reply with quote

Yolculuk fazlasıyla güzel geçiyordu. Arabadan mı, hızdan mı bilmiyordu Ghis; ancak kaymak gibi kayıyorlardı resmen bulutların içinden. Türbülansa da girmemişlerdi, her şey yolundaydı ve bu, kızın yükseklik korkusunu görmezden gelmesine fazlaca yardım ediyordu. Tabii ayaklarının sağlam bir yüzeye basmasının da payı görmezden gelinemezdi.

Hava mı aydınlanıyordu? Bir an için gözleri arabanın yan aynasından gördüğü güneşin ilk ışınlarına kaydı. Gece ne kadar hızlı tükenmişti böyle! Hafifçe esneyip gözlerini ovuşturdu. Frejya yatakhaneye gitmediğimi fark ettiğinde çıldırmıştır, diye düşündü aydınlanmaya başlamış gökyüzünü karanlık bulutlara dalıp terk ettiklerinde. "Beyler bayanlar, Lanetli Orman'a hoş geldiniz." Ve altlarında uzanan büyük, karanlık orman... Sık ağaçlardan herhangi bir kara parçası görünmüyordu. Bitki örtüsü de Yasak Orman'dan daha farklıydı; daha vahşiydi.

Alçaldıkça yavaşlamadıklarını fark ettiğinde sanki ani bir çarpma beklermişçesine ellerini ön kaportaya yasladı ve Cloud'a döndü. "Biraz daha yavaş alçalmak ister misin Cloud? Yere çakılarak ölmek yapılacaklar listemde pek yüksekte değil ne yazık ki." Bertrand direksiyonun üstünden kızın düşüncelerini mükemmel bir şekilde dile getirmişti."Ah benim küçük arkadaşım, ne zaman yere çakıldık bugüne kadar" Araba daha da hızlandığında soğuk terler dökmeye başladı kız; uykusundan eser kalmayan gözleri bir Cloud'a bir hızla yaklaşmakta oldukları ağaçlara dönüyordu.

Tam ağaçlara dalmaya hazırlanmış bir şekilde gözlerini sımsıkı kapamıştı ki bir anda kendini koltuğa çivilenmiş bir şekilde buldu. Gözlerini korkarak yavaşça açtı ve çevresine bakındı. "Sen ve senin sürüşün bir gün gerçekten sonumuz olacak Cloud" Araba dar bir aralıktan rahatça yere inerken sıkılı ellerinin ağrımaya başladığını hissettiğinde biraz rahatlamaya çalıştı.  "Sakin ol bücür, bak bu gün de yaşıyoruz. Hem emin ol burada korkman gereken en son şey benim" Cloud arabadan indiğinde titreyen ellerle kemerini çözdü ve kendisi için açılmış kapıdan çıktı. "Buyrunuz küçük hanım, tam da istediğiniz gibi, Lanetli Orman! Umuyorum ki anlatmak için yaşayacaksınız!" Otuz iki dişini birden göstererek gergince sırıttı. Toprağa basan ayakları şimdiden bayram etmişti bile. Titremesi çok geçmeden kayboldu, ormanın havasını ciğerlerine doldurdu ve biraz daha kendine gelip çevresine bakındı. Çevredeki ağaçların ilerisi sadece koyu karanlıktan ibaretti, yine de orman sessiz olmaktan çok uzaktı. Arada sırada kulaklarına çalınan garip böcek sesleri, yaprakların hışırtıları, karanlığın içinde bir an için beliren ve sönen ışıklar yalnız olmadıklarını anlatıyordu.  

Az ileride gördüğü çamur birikintisine ilerledi hızlı ve heyecanlı adımlarla, iki elinin de işaret ve orta parmaklarını çamura sokup yanaklarına kalın birer çizgi çekti. Cloud'un yanında döndüğünde yüzünde memnun bir ifade vardı. Ellerini pelerinine silip asasını eline aldı. "Yolu göster kaptan," dedi sırıtarak.   

_________________
Back to top
Contenu Sponsorisé


PostPosted: Today at 00:41 (2018)    Post subject: İki Deli, Bir Kız ve Ejderha!

Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Karanlık Vadi -> Lanetli Orman All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  

Index | Administration Panel | Create own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group