Peron 9 3/4 Forum Index
Peron 9 3/4

 
Peron 9 3/4 Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Fangs No:2 ::
Goto page: 1, 2  >
 
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> VII. Kat -> İhtiyaç Odası
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Ghislaine A. Blackburn
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 223
RP Yaşı: 20
Özel Yetenek: Animagus (savannah kedisi)

PostPosted: Wed 4 Feb - 22:01 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

Öncesi: http://hogwartsperon934.webrpg.info/t285-Fangs-Spoilers.htm?q=

Hogwarts'ın içinde bu kadar korkarak bir daha yürümezdi heralde Ghislaine. Asasıyla ilerlettiği vampirin yanında bir de birileri tarafından yakalanma riski kızı her seste yerinden zıplatmış, birkaç kere çocuğu bu nedenle yere düşürtmüştü. En sonunda Max kıza sinirlenmiş ve kendi devralmıştı Benoit'yı götürme işini.

İhtiyaç odasının önüne geldiklerinde durdular. Elisabeth'ten bu odayı ilk duyduğu zamanı hatırlıyordu; kadın yanlışlıkla ağzından kaçırmış, sonrasında da Ghis ablasının başının etini yiye yiye zorla açıklatmıştı odaya nasıl girildiğini. Kapının olması gereken yerde üç kere gidip geldikten sonra beliren odaya girdiklerinde burnunu buruşturdu kız. Odanın ortasındaki demir parmaklıkların çevresini saran sarımsakların kokusu tüm odayı doldurmuştu.

Çocuğu kafese koyarken kendini kötü hissetti Ghislaine. Bu şekilde baygınken kendilerinden bir farkı yoktu; belki biraz solgundu, ama o kadar. Kafesin arkasını dolaştığında duvara yaslanmış sandığı gördü. Ağır kapağını kaldırdığında ortaya çıkan paketlenmiş kanlar anında tekrar kapamasına neden oldu.

Odanın diğer tarafında ise iki koltuk karşılıklı konmuş, küçük bir kitaplık ve duvara asılmış birbildiri de koltukların yanında duruyordu. "Büyücü Olmayan Kısmen-İnsanlar Bildirisi Paragraf 12" diye sesli okudu kız asılı duran yazının başlığını. "Öldürülmeleri yasakmış." Zaten öyle bir planları yoktu. Yine de emin olamayan gözleri Max'e kaymadan edemedi. Onun vampiri yakmakla ilgili olan fikirlerini hala aklındaydı.

Derin bir nefes alırken arkasını döndü. O sırada Freya Dan'e haber vermeye gideceğini söyleyip odadan çıktı ve Max'le başbaşa kaldılar. "Teşekkürler," diye mırıldandı. Ne kadar düşünmek istemese de - ona hala kızgındı - çocuk o akşam epey yardım etmişti. Kendini pestili çıkmış bir şekilde koltuklardan birine bıraktı. "Bugün yanımızdan ayrıldıktan sonra bir şey mi oldu?"

_________________
Back to top
Publicité


PostPosted: Wed 4 Feb - 22:01 (2015)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Thu 5 Feb - 16:27 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

Ghislaine vampiri asasıyla taşımaya başlayınca Max'e onu izlemekten başka çare bırakmamıştı. Çocuğun her tarafı kanlar içindeydi ama Max bu durumu pek umursamıyordu. Vampirdi o, olurdu böyle şeyler. İhtiyaç odasının önüne geldiklerinde Ghis'in kapıyı bulmasını bekledi. Benoit'yı artık o taşıyordu kızın beceriksizliklerinden ötürü. Cesur Gryffindorlu(!) hem cesaretini koruyup hem de asasını kullanmak konusunda pek iyi sayılmazdı.

Odaya girdiklerinde her tarafı sarmış olan sarımsak kokusu Max'in midesini bulandırdı. Canavarı bir an önce önlerinde duran kafese koyup oradan ayrılmak istiyordu. Ancak Ghis ortamı sevmiş gibiydi. Kız odadaki eşyaları keşfederken Max sıkıntıyla onu izlemeye başladı. Bütün bu şeyler onun gerçekten ilgisini çekiyordu. Bir yandan da bulduklarını Max'le paylaşıyordu. Bunların arasında sadece bir cümle Max'in kafasını kaldırıp bakmasını sağlamıştı. "Öldürülmeleri yasakmış." Demek ölebiliyorlarmış diye geçirdi içinden. Kendi büyüleri onlar karşısında çok zayıftı, o tarz büyüleri de bulup öğrenmeyi kafasının bir yerine kaydetti. Tekrar kendi iç dünyasına dönmüştü.

"Teşekkürler." Max bunun kime yöneltildiğini anlamak için çevresine bakındı. Kızıl yanlarında değildi, Ghis onunla konuşuyordu. Onda görüşmediği sırada büyük değişiklikler olmuştu. Sırıtarak kızın yanındaki koltuğa geçti. Yorulmuştu. Kafasını arkaya bırakıp gözlerini kapattı. "Bugün yanımızdan ayrıldıktan sonra bir şey mi oldu?" Bu kadar maceradan sonra yine bu ana dönmeleri şaşırtıcı olmamıştı. O meseleyi unutmamıştı ancak kendisinin de en azından o gece için görmeyeceği bir yerde tutmayı planlıyordu. Ghislaine'in sorusu düşüncelerini zamanından erken uyandırmıştı. Koltukta dikleşti, başını ellerinin arasına alarak öylece bir süre durdu. Şimdiye kadar kansızlıktan ölmediyse çoktan sızmış olmalıydı Josh. Belki de ailesine haber verse onlar bu konuda bir şey yapabilirlerdi. Josh'ın onların sözünden pek çıktığını görmemişti.

Kafasını kaldırdığında Ghislaine'in merakla ona baktığını fark etti. Ancak kıza her şeyi anlatıp ondan bir tavsiye beklemek saçma olurdu. Daha ellerindeki vampirle ne yapacaklarını bilmiyorlardı. Bu yüzden her zaman yaptığı şeyi yaptı. "Hayır, günlük Gryffindor dozu fazla geldi. O dokunmuştur." Sırıtarak -sırıtmaya çalışarak- vampire baktı. "Daha ne kadar bunun başında bekleyeceğiz?"

_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Ghislaine A. Blackburn
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 223
RP Yaşı: 20
Özel Yetenek: Animagus (savannah kedisi)

PostPosted: Thu 5 Feb - 17:44 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

Ghislaine, Max'i az çok tanıdığını düşünüyordu. Bir aya yakın bir süre birlikte kalmışlar, çocuk Hogwarts'a döndüğünden beri de küçük dalaşmalar ve günlük sohbetler arasında gidip gelmişlerdi - dalaşma kısmı daha ağır basıyordu elbette - Yine de Ghisliane çocuğun hareketlerinin sorduğu soruya doğru dürüst bir cevap alamayacağını gösterderdiğini anlayacak kadar okuyabiliyordu Max'i. Çocuk gözlerini açıp baktığında kaşlarını kaldırıp soran gözlerini onunkilere dikti. "Hayır, günlük Gryffindor dozu fazla geldi. O dokunmuştur."

Çocuğun sırıtması karşısında gözlerini devirse de kendisi de gülümsemeden edemedi. Evet, Max'le vakit geçirmek bunun gibi laflardan keyif almayı öğretiyordu insana. "Daha ne kadar bunun başında bekleyeceğiz?"

Omuzlarını silkerken bakışlarını vampire çevirdi. "Bir uyansın da," diye mırıldandı. Çocukla biraz konuşup nasıl Cyril'in onu bulup bir vampire çevirdiğini sormak istiyordu. Ardından da Elisabeth'e bir mektup yazmayı planlamıştı. "Acaba bir büyücü vampire dönüştükten sonra büyü kullanabiliyor mu?" Çocuğun üzerini asası için aramadıkları o an aklına gelmişti. Asasını uzatıp vampiri sarılı olduğu iplerden kurtardı, demir parmaklıklar ve sarımsaklar ipleri gereksiz kılıyordu. Sonra ayağa kalkıp az önce açtığı sandığa gitti ve yüzünü buruşturarak kanla dolu paketlerden birini aldı. 'Tavuk kanı' yazısını okuduğunda içi biraz rahatlamıştı ancak yine de midesinin bulanmasını engellemiyordu bu. Paketi parmaklıklardan içeri bıraktıktan sonra çocuğun ceplerini asasıyla dürttü kolunu demirlerin arasından uzatarak. Asa bulamayınca da Max'in yanına geri döndü.

Karşı koltuğa oturabilirdi, yine de çocuğun yanındaki eski yerine kurulmuştu. Ergenlik garip şey...

"Bu arada Jill, biz Benoit'yı ararken epey eğleniyor gibi görünüyordu. Slytherin Quidditch takımındaki siyah saçlı uzun çocukla epey kaynaşmışlardı." Max'e bakıp sırıttı. Nedense dans pistinde Freya'yla vampiri ararken birkaç saat önce Max'le birlikte sarmaş dolaş gördüğü kızı başkasıyla görmek keyiflendiriyordu kızı. "Üzgünüm Max," dedi sesinden alaycı tonu atamayarak.

_________________
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Thu 5 Feb - 21:41 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

Ghislaine vampirin ceplerini kontrol ederken onu izliyordu Max. Kız o yaratık için üzülüyor gibi görünüyordu. Kafese bıraktığı kan torbası da onun bu düşüncesini doğruluyordu. Max'e kalsa ona tek bir damla kan vermezd, en azından konuşturana kadar. "Bu arada Jill, biz Benoit'yı ararken epey eğleniyor gibi görünüyordu. Slytherin Quidditch takımındaki siyah saçlı uzun çocukla epey kaynaşmışlardı." Ghis hakkında az önce düşündüğü iyi şeyler bir kenara itmişti bu yorum. Kız da sıkılmaya başlamış olmalıydı ki Max'le uğraşmaya başlamıştı. Yüzünü görmek için oturma pozisyonunu değiştirerek Ghis'e döndü. Son zamanlarda kızda birçok değişiklik olduğunu fark ediyordu ona bakarken. Fiziksel olarak da kişilik olarak da yazın evlerinde kaldığı ergen kızdan daha farklıydı. Hala ergendi belki ama kişiliğindeki değişim hoşuna gidiyordu. Kaküllerini pek sevdiği söylenemezdi yine de daha iyi anlaşmaya başladıklarını düşündüğünden o kısmı görmezden geldi. "Üzgünüm Max." Bu yorum üzerine Max bir kahkaha attı. Vermek istediği karşılık biraz aşırıydı, onu şimdilik kendisine saklamayı tercih ediyordu. Yine de küçük bir iltifat zarar vermezdi. "Benim için üzülmene ihtiyacım yok Ghis. Ben de burada Gryffindorlu uzun siyah saçlı bir kızla ve kafesteki üzeri kanlarla kaplı bir sivridişle epey eğleniyorum."
_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Ghislaine A. Blackburn
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 223
RP Yaşı: 20
Özel Yetenek: Animagus (savannah kedisi)

PostPosted: Thu 5 Feb - 22:17 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

Max kahkahayı bastığında gözlerini kısarak çocuğa baktı. "Benim için üzülmene ihtiyacım yok Ghis. Ben de burada Gryffindorlu uzun siyah saçlı bir kızla ve kafesteki üzeri kanlarla kaplı bir sivridişle epey eğleniyorum."

"Ha ha!"  Başını çocuktan öte tarafa çevirirken boynundan yukarı basan ateşi umursamamaya çalıştı. Frejya bu hallerini görse başına bir şaplak geçirmişti çoktan. Kızarmanın anlamı yok Ghis... Ne de olsa Max'in böyle laflarına alışıktı. Alışmak ne demek, yaz tatilinde aralarında olanlar böyle lafları birkaç seviye geçmişti.

"Sonunda eğlenmeye başladığını duymak güzel," dedi sakinleşmek için bir şeyler söylemesi gerektiğini anladığında. Düşünmek ve hatırlamak pek işine yaramıyordu çünkü. "Max Whelan'ı eğlendirmek kolay değil ne de olsa. Yazın bayağı bir uğraştırmıştın." Çocuğa anlamlı bir şekilde sırıttıktan sonra parmaklıkların ardındaki vampire döndü. "Bir de o uyanınca gör bak. Hayatının en büyük eğlencesi olacak."

_________________
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Fri 6 Feb - 21:03 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

"Sonunda eğlenmeye başladığını duymak güzel. Max Whelan'ı eğlendirmek kolay değil ne de olsa. Yazın bayağı bir uğraştırmıştın." Yazı hatırladığında Max'in yüzünde aptal bir sırıtış oluşmuştu. Aslında oldukça eğlenmişti. Bunda Ghislaine'in saflığı ve bundan kaynaklanan davranışları da etkiliydi. Belki de o yaz ve Max yüzünden kız bu hale gelmişti. Ancak bunun suçluluğunu çekemeyecekti, daha bile iyi olmuştu onun gözünde. Hem artık Ghis de 17 yaşına gelmişti, bir şeyler öğrenmeliydi. Onun gibi bir fizikle nasıl bu kadar dayandığını anlayamıyordu Max.

"Bir de o uyanınca gör bak. Hayatının en büyük eğlencesi olacak." Tam eğlenmeye başlamışken yine sıkıcı konulara dönmüşlerdi. Daha önce hiçbir vampiri sorgulamamıştı Max, yeni bir deneyim olacaktı ama bunu yapmak için can attığı söylenemezdi. Dışarıda parti hala devam ederken hiçbir şeyden haberi olmayan o insanları korumayı görev edinmişlerdi. Bunu düşündükçe sıkılıyordu, bu konuda kendi kendine daha fazla yakınmamaya karar verdi. Nasıl olsa hiçbir işe yaramayacaktı.

"Yey! Sabırsızlanıyorum!" Heyecanlı olmaktan çok uzak olan ünlemiyle birlikte ayağa kalktı, odada dolanmaya başladı. İçeride çok fazla eşya yoktu, özellikle Max'in oyalanabileceği tarzda hiçbir şey yoktu. Kafasında sarımsakları görmezden geldiğinde oluşan ve odanın konseptine uyan değişik fantezileri bir kenara bırakmayı başardığında Kızıl ve Dan'in nerede kaldıklarını merak etmişti. Onlar geldiğinde bir süreliğine dışarı çıkabilmeyi umuyordu. Biraz hava alırsa onu şu an kötü bir duruma sokabilecek olan görüntüleri silebileceğini düşünüyordu. "Astronomi kulesi kadar boyu olan birini bulmak nasıl bu kadar uzun sürebilir?" Kollarını ve boynunu esneterek yerine oturdu tekrar. Aslında o anda da orada durmasını gerektiren bir şey yoktu. Vampiri yakalamalarına yardım etmişti, daha fazla yapacağı bir şey yoktu. Yine de merakından orada kalmayı tercih ediyordu. Ghislaine'i yalnız bırakmak da istememişti.

_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Ghislaine A. Blackburn
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 223
RP Yaşı: 20
Özel Yetenek: Animagus (savannah kedisi)

PostPosted: Sat 7 Feb - 00:07 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

"Yey! Sabırsızlanıyorum!" Max'in de kendi heyecanını paylaştığını görmek güzeldi... Ghis çocuk kalkerken ister istemez gözleriyle takip etti. Bir ara kendine çocuğa karşı olan hisleri ile ilgili dürüst olması gerektiğini hatırlattı. İnkar edemeyeceği bir şeyler vardı. Max'in ona cevabı muhtemelen pek hoşuna giden türden olmazdı ama en azından kızın bunları atlatabilmesi için önce bir kabul etmesi gerekiyordu.

"Astronomi kulesi kadar boyu olan birini bulmak nasıl bu kadar uzun sürebilir?" Doğru ya! Ghislaine orada oturmuş Max'le ilgili düşüncelere dalmışken Daniel ve Frejya'yı unutmuştu. Belki de... "Belki de o ikisinin geri dönmesini beklememeliyiz," dedi kaşlarını kaldırırken. Max'in sesindeki imayı anladığına emindi. Frejya belki de uzun süredir beklediği anı yakalamıştı! Aşağıdaki ortam da çok uygundu zaten, birbirine fazla yakın dans eden onca genç; partiye nasıl sokulduğunu anlamadığı onca içki ve yüksek sesli hipnotize edici müzik...

Başını patlayacakmış gibi hissediyordu. Fre'yi kıskandığını itiraf etmeliydi. Max'le aşağıda parti alanında olduklarını düşündü bir an. Sonra aklına eğer bunların hiçbiri olmamış olsaydı çocuğun o geceyi Jill'le geçireceği geldi. Topuz olan saçlarını açarak dağıttırken sıkıntıyla ofladı. Max'in kafasında ciddi bir ilişki yoktu. Ghis'e o güne kadar belki de bu yüzden yaklaşmamıştı. Kız çoğu konuda fazla ciddiydi, çocuğun kızın bu konuda da ciddi olmasını beklemesi normaldi değil mi? Peki kızın aradığı şey ciddi bir ilişki miydi?

Yanında sıkılmış bir şekilde oturan Max'e baktı ve bir an gelen deli cesaretiyle -Max'in her zaman bahsettiği şu aptal cesaret- bir bacağını çocuğun öbür tarafına atarak kucağına yerleşti, kısa olan elbisesi bacaklarında biraz daha yukarı çıkmıştı. Bir eliyle eskiden kahkülleri olan uzamış perçemlerini geriye atarken diğeriyle çocuğun ensesini kavradı. Çocuğun şaşkın bakışlarına gülerek cevap verdi. 

_________________
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Sat 7 Feb - 00:55 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

"Belki de o ikisinin geri dönmesini beklememeliyiz." Ghislaine'in imasını anlamamak mümkün değildi. Max o ikisinin arasında bir şeyler olduğunun farkında değildi. Kafasında oluşan görüntülerde uzun, Cedric ve onların yanındaki kızıl beraberdi, her anlamda. Ama bazen böyle bir ilişkinin o grup için fazla geniş olduğunu düşünüyordu, görünüşe göre öyle bir ilişkileri yoktu zaten. Bu durumda bütün hava alma planları suya düşmüştü. Vampire bakıp onun bir an önce ayılmasını umdu. Bir sersemletme büyüsü bu kadar uzun sürmemeliydi. Belki de kan torbasını açıp yüzüne fışkırtırlarsa kan kokusuna uyanabilirdi. Bir an bu görüntü komik gelmişti, sırıtmaktan kendini alamadı. Birazdan o sırıtmanın tüm yüzünü başka bir sebepten kaplayacağını hiç düşünmemişti o anda.

Ghislaine bacağını üzerine atıp kucağına yerleştiğinde ilk başta şaşkınlık yaşadığını inkar edemezdi. Yaklaşık 3 saniyeyi olayı anlamlandırmaya çalışarak harcamıştı. Kızın değiştiğini düşünse de odada kafesin içinde baygın bir vampirin gözlerini açmasını beklemenin onu bu kadar azdıracağını tahmin etmemişti. Olayın ilk şaşkınlığıyla kaybolmuş olan sırıtması yüzüne geri geldi. Gerçek anlamda kendi kucağına kadar gelen bu fırsatı tepmeye niyeti yoktu. Ghis bunu yine onunla uğraşmak için yapıyor olabilirdi ancak gittiği yere kadar götürmenin Max'e bir zararı olmazdı. Çevik bir hareketle kızı döndürerek koltuğa yatırdı. Bir eliyle onun bacağını kendi beline yerleştirirken öbürüyle ensesini kavramıştı. Tekrar boşa çıkan elini kızın kalçasına yerleştirip kasıklarını kendi vücuduna yasladı. Ghis'in nefes alışverişinin hızlandığını duyabiliyordu. O küçük hareketi yaparken Max'in bu boyuta taşıyacağını tahmin etmiş miydi bilmiyordu, pek umursadığı da söylenemezdi. Max onu kışkırtacak bir şey yapmamıştı, ilk hareket -hiç beklemese de- ondan gelmişti. Dudakları sonunda kızınkilerle buluştuğunda kızın ensesindeki elini yavaşça yanağına oradan da boynundan göğsüne kaydırdı. Yazın bulduğu o sutyen gerçekten Ghis'e aitti. O gün aklına geldiğinde sırıtmaktan kendini alamıyordu. Ama çok uzun sürmedi bu durum, dudaklarına yapıştı kızın. Başka yerlerde de küçük bir deneyim yaşamasının zamanı gelmişti. Kızın kalçasında duran elini çekip zaten iyice sıyrılmış olan eteğinin altına kaydırdı. İç çamaşırının sınırına geldiğinde bir süre duraksadı. Bir anda bu kadar ileri gitmek eski Ghis'e kesinlikle fazla gelirdi ama bu yeni Ghis konusunda fikri yoktu. Şimdiye kadar herhangi bir direnç göstermemesini olumluya yorumlamıştı. Şimdi de bir müdaheleyle karşılaşmadığı için elini yavaşça kızın iç çamaşırından içeri kaydırdı. Kendisinin de heyecanlandığını hissediyordu. Böyle bir şey yapmayı aklının ucundan bile geçirmeyeceği bir kızın kendiliğinden ona gelmesi bir anlamda gururunu okşamış gibiydi.

"ÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖ!" Vampirin varlığını tamamen unutmuştu Max ama işte tam da fazla abartıya kaçmak istemeyen hikayelerdeki gibi mükemmel zamanlamayla bölünmüşlerdi. Kusarcasına öksüren vampiri duymazdan gelmek imkansızdı. Max doğrulup Ghis'in de kalkmasına yardım etti. Sorguya başlama zamanı gelmişti.


_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Ghislaine A. Blackburn
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 223
RP Yaşı: 20
Özel Yetenek: Animagus (savannah kedisi)

PostPosted: Sat 7 Feb - 01:39 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

Çocuğun hızlı ve beklenmedik hareketi kızın nefesini kesmişti. Ne beklemişti ki Ghis? Belki yavaşça öpüşebilirlerdi. Hadi ama... Karşısında sıkılmış bir adet Max duruyordu, çocuğun işleri yavaştan alacağını düşünmek aptallık olurdu. Çocuk kızın bacağını beline çıkarırken hoşuna gittiğini düşünüp sırıttı. Kalçasında tereddüt etmeyen eli hissettiğinde bir kere daha tuttu nefesini. Sonraysa soluk alıp verişi kalbiyle ahenkli bir şekilde hızlandı. Uzun süre sonra tekrar öpüştüklerinde elleriyle çocuğun üzerindeki tişörtü kavradı. Çocuk yüzündeki sırıtmayla bir an uzaklaştığında, eli kızın göğsündeydi, neye sırıttığını anlayamasa da uzanıp dudaklarını çocuğun boynuna dayadı ve Max kızın dudaklarını tekrar kendininkilerle kavrayana kadar çenesine doğru öpmeye devam etti.

Max'in eli iç çamaşırına ilerlediğinde bir an durdu, anlaşılan tereddüt etmekte de uyumluydular. Ghis bunu göze alarak ilk hamleyi yapmıştı ne de olsa değil mi? Ellerini çocuğun boynuna dolayıp parmaklarını derin ve hızlı nefesler eşliğinde çocuğun saçlarından geçirirken Max'in elleri ince kumaştan içeri daldı.

"ÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖ!"
Bir anda vücudu kaskatı kesildi. Başını Max'in omzu üzerinden uzandı. Benoit dişlerini kan paketine geçirmiş ikiliyi izliyordu. Max doğrulurken yüzünün utançtan kızarmadığını fark etti. Demek buna gerçekten hazırdı kız... En azından yaptıkları - y da yapamadıkları demek daha doğru olurdu- şeyden pişman olmayacaktı en azından. Çocuk kızın elini kavrayıp kalkmasına yardım ettikten sonra eteğini indirdi. Asası neredeydi? "Devam etseydiniz, iyi gidiyordu... Blackburn senden bunu beklemezdim ama, hakkını vermeliyim."

Kız gözlerini devirirken az önce fark ettiği kitaplığın dibine yuvarlanmış asasını aldı. "Sorduklarımıza cevap vermezsen benden daha beklemediğin çok şey göreceksin Benoit." Üzerine son kez çeki düzen verip Max'in yanına ilerledi. "Bize en başından beri olanları anlat. Nasıl vampir oldun? Cyril Hogwarts'a nasıl girip seni ısırdı?" Çocuk kolunun yeniyle dudağından akan kanı silerken sivri dişlerini göstererek güldü. "Olayın kaynağını öğrenmek için bana ihtiyacın yoktu, bu kadar uğraştığınız yazık olmuş." Elindeki boş paketi yere fırlatıp ellerini parmaklıklara dayadı. "Neden ona sormuyorsun ki?" Gözleriyle Max'i işaret ediyordu. Benoit ya kızı anlamamıştı ya da Ghislaine'in atladığı bir şeyler vardı. "Max?" Soran gözleri az önce öptüğü çocuğa odaklanmıştı. O sırada Cyril'in Max'i tanıdığı geldi aklına. Bunu konuşma fırsatları olmamıştı, sonra da aklından tamamen çıkmıştı.

_________________
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Tue 10 Feb - 18:42 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

"Devam etseydiniz, iyi gidiyordu... Blackburn senden bunu beklemezdim ama, hakkını vermeliyim." "Sorduklarımıza cevap vermezsen benden daha beklemediğin çok şey göreceksin Benoit." Ghis yanına gelene kadar ikiliyi izlemekle yetinmişti Max. Ghislaine'in bu konuşmaya kendisinden daha hevesli olduğunu biliyordu. Ayrıca bir gece için vampirlerle fazlaca içli dışlı olmuştu. "Bize en başından beri olanları anlat. Nasıl vampir oldun? Cyril Hogwarts'a nasıl girip seni ısırdı?" Max onun böyle mantıklı sorular sormasına şaşırmıştı aslında. Ondan daha duygusal ve vampirin cevaplayamayacağı sorular sormasını bekliyordu. Ancak kafesteki yaratık cevaplamaya niyetli değildi, beklediği gibi. "Olayın kaynağını öğrenmek için bana ihtiyacın yoktu, bu kadar uğraştığınız yazık olmuş. Neden ona sormuyorsun ki?" Max ilk başta onun ne demek istediğini anlamadı. Olayın kaynağı derken kendi dönüşümünü kast ediyor olmalıydı ve bu Max'in bilebileceği bir şey ise... Çok zaman geçmeden Max kafasının içinde parlayan düşünceyle kafese yaklaştı. Yüzündeki tüm kanın çekildiğini hissedebiliyordu. "Max?" Kızı duymazdan gelerek asasını kafese doğrulttu. "Ne zaman?" O Şey bir öğrenciyi vampire dönüştürdüyse başkalarını da dönüştürmekte tereddüt etmeyecek demekti. Josh'ı karşı karşıya olduğu Şeye karşı uyarmak için fazla zamanları yoktu. "Haberin yok muydu bay ukala? Ah ama Katarzyna seni sadece ihtiyaçlarını gidermek için kullanıyordu. Bir kısmını." Gürültülü bir kahkaha attıktan sonra yüzünü ciddileştirdi. "Yakında bizden daha fazla görmeye hazır olun, kim bilir belki siz de katılırsınız." Max onun konuşmalarına ve sorularından kaçmasına çok fazla tahammül edemeyeceğini biliyordu. Vampirler üzerinde işe yaradığını bildiği tek büyüyü yaptı. Güneş ışığı odayı doldururken kafesten keskin bir çığlık yükselmişti. "Sen bizimkini konuşmayacaksan benim senin dilini konuşmakla bir derdim yok." Vampirin çığlığını bastırabilmek için bağırarak konuşmak zorunda kalıyordu. "Cyril o kızı neden aldı?" Vampirin cevap vermesine imkan sağlayabilmek için büyüyü durdurdu. "Senin bundan daha zeki olduğunu düşünmüştüm Ravenclaw çocuğu." Max sınıra gelmeye başlamıştı. Üzerindeki ceketi çıkardı. Incendio büyüsüyle onu ateşe verdikten sonra kafesin içine attı. Vampir alev almış ceketten olabildiğince uzağa gitmeye çalışırken biraz endişelenmeye başlamış görünüyordu. "Şimdi konuşmaya başla. Cyril'in senin kül olmana aldıracağını sanmıyorum." Ghis'in ona okuduğu bildiri aklının bir köşesinde dönüyordu. Daha mezun bile olmamışken Azkaban'a gitmeye niyeti yoktu bu yüzden vampirin konuşmaya başlamasını umuyordu.
_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Ghislaine A. Blackburn
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 223
RP Yaşı: 20
Özel Yetenek: Animagus (savannah kedisi)

PostPosted: Tue 10 Feb - 20:26 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

Max, Ghisliane'e cevap vermeden kafese yaklaşmış, asasını çıkarmıştı. "Ne zaman?" Neyi sorduğunu anlayamıyordu kız. "Haberin yok muydu bay ukala? Ah ama Katarzyna seni sadece ihtiyaçlarını gidermek için kullanıyordu. Bir kısmını."  Katarzyna mı? Onun bu işle ne alakası vardı. "Yakında bizden daha fazla görmeye hazır olun, kim bilir belki siz de katılırsınız." Birkaç adım gerileyip elini çenesine koydu. Cyril'in o akşam Max'le olan konuşması geldi yine aklına. Katarzyna Dolinska'dan bahsetmişlerdi, evet, vampirin sözlerini hatırlıyordu. 'Nefes kesici ve cürretkar.' Katarzyna'nın Benoit ile ne alakası vardı peki? Çocuk Cyril'den bahsetmek yerine neden Kat'ten bahsetmeyi seçmişti?

Ne zaman demişti Max... Ve cevap Katarzyna idi. Bunun tek bir açıklaması vardı. Dolinska bir vampirdi.

Kafesten gelen çığlık kızın dikkatini tekrar Max ve Benoit'ya çekti. "Sen bizimkini konuşmayacaksan benim senin dilini konuşmakla bir derdim yok. Cyril o kızı neden aldı?" Vampir çığlık atmayı kesip nefes nefese tıslayarak konuşmuştu. "Senin bundan daha zeki olduğunu düşünmüştüm Ravenclaw çocuğu." Max üzerindeki ceketi çıkarıp ateşe verirken Ghislaine çocuğun fazla ileri gittiğini düşünmeden edemedi. "Şimdi konuşmaya başla. Cyril'in senin kül olmana aldıracağını sanmıyorum." Yanan ceketten olabildiğince uzak durmaya çalışan vampir korkarak Max'e bakıyordu şimdi. Max belki ileri gidiyordu ama yaptıkları işe yarıyormuş gibiydi.

"Katarzyna beni ısırdıktan sonra, öldüğümü düşünmüş olmalı. Yasak Orman'a götürüp bıraktı. Cyril, beni kısa süre sonra buldu. Beni çevirmemiş olsa muhtemelen orman yaratıklarına yem olmuştum." Çocuğun gözleri donuklaşmıştı. Ghislaine istemeden çocuğun kendilerinden pek de farklı olmadığını düşündü. Sadece kalbi durmuş ve beslenme alışkanlıkları değişmişti. Kendisini 'kurtaran' vampire de itaat etmek dışında başka bir seçeneği olduğunu sanmıyordu. Ateşler biraz daha büyürken Benoit diğer uçtaki parmaklıklara biraz daha yapıştı.

Çocuğun Karanlık Sanatlara Karşı Savunma ödevine yardımcı olduğunu hatırladı, ödünç verdiği birkaç kitabı, Quidditch takımı antrenmanlarında yedeklere girebilmek için çabalarını... O akşam kaçamasalardı muhtemelen onun gibi olacaklardı. O bunları düşünürken Benoit bir kere daha açmıştı ağzını. "Kendine yeni bir aile kuruyor! Katarzyna'yı ısırdıktan sonra ait olduğu topluluktan atılmış. Bildiğim her şeyi anlattım işte!" Kız bir an Max'e çevirdiği bakışlarıyla onay aldıktan sonra yanan ceketi söndürdü. Şimdi olaylar yerine oturmaya başlamıştı işte.

Max ve Katarzyna bir şekilde Cyril'le karşılaşmışlar, karşılaşmada o akşamki kadar şanslı olamamışlar ve Katarzyna ısırılmıştı. Vampirlerin insanları ısırmaları yasaktı; Sihir Bakanlığı tarafından affedilmeyen suçlara giriyordu vampir ısırığı, bu nedenle de ait olduğu vampir topluluğu Cyril'i aralarından çıkarmış olmalıydı. Vampir topluluklarıyla ilgili gördükleri Sihir Tarihi dersinde buna benzer bir şeyler gördüklerini hatırlıyordu. Ormanda Benoit'yı bulduktan sonra da aklına öğrencilerden oluşturabileceği yeni bir topluluk fikri gelmiş olmalıydı vampirin.    

Max'in kolundan tutarak çocuğu kafesten uzaklaştırdı. Bir süre elini sakinleştirebileceğini düşünerek çocuğun kolundan çekmedi. "Benoit doğruyu söylüyorsa ki yalan söylemek için bir nedeni olduğunu düşünmüyorum, Cyril tek kişiyle yetinmeyecektir. Ve Katarzyna. Arkadaşın Joshua'yı son zamanlarda hep kızın çevresinde görüyordum." Joshua'yı o akşam partide görmüştü ve yeterince sağlıklı görünüyordu. "Eğer Katarzyna onu ısırmak isteseydi çoktan yapardı değil mi? Sanırım onunla da konuşmamız gerekiyor."

_________________
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Tue 10 Feb - 22:16 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

"Katarzyna beni ısırdıktan sonra, öldüğümü düşünmüş olmalı. Yasak Orman'a götürüp bıraktı. Cyril, beni kısa süre sonra buldu. Beni çevirmemiş olsa muhtemelen orman yaratıklarına yem olmuştum." Bu kız gerçekten aptal olmalıydı. Isırdığı yetmemişti öldürene kadar kanını emmişti sonra da öylesine yasak ormana cesedi bırakmıştı. Bu işi için bu kadar ezik birini seçmemesine şaşmamak gerekirdi. Tabi Joshua'nın davranışlarının da şu an bu ezikten pek bir farkı yoktu. Gözünün önündekini göremeyecek kadar şapşaldı. "Kendine yeni bir aile kuruyor! Katarzyna'yı ısırdıktan sonra ait olduğu topluluktan atılmış. Bildiğim her şeyi anlattım işte!" Ghis alevleri söndürdüğünde biraz rahatlamıştı Max, en azından vampir katili olmayacaktı. Ancak öğrendiği bilgiler büyük bir sorumluluk gerektiriyordu. Bununla ne yapacaklarına dair hiçbir fikri yoktu. Öylece oturup Cyril'in kendisine bir ordu kurmasını izleyemezlerdi.

Ghislaine'in kendisini kafesten uzaklaştırmasına uysal bir köpek gibi itaat etti. "Benoit doğruyu söylüyorsa ki yalan söylemek için bir nedeni olduğunu düşünmüyorum, Cyril tek kişiyle yetinmeyecektir. Ve Katarzyna. Arkadaşın Joshua'yı son zamanlarda hep kızın çevresinde görüyordum. Eğer Katarzyna onu ısırmak isteseydi çoktan yapardı değil mi? Sanırım onunla da konuşmamız gerekiyor." Kafasında o akşam geçen tüm konuşmalar tekrar edip duruyordu. Bir bakıma her şeyin kaynağı o geceydi. Eğer Katarzyna ve Max hormonlarını biraz dizginleyebilselerdi daha farklı durumda olurlardı bu gece. Tabi bütün suçu kendi üzerine de alacak biri değildi Max. En büyük pay Cyril denen onun bunun çocuğundaydı. Ama şimdi keşkelerle ya da suçlamalarla kaybedecek vakitleri yoktu. "Josh'la şu an konuşmanın hiçbir anlamı yok. Imperiuslu bir samankafa gibi geziniyor ortalıkta." Başka bir plan bulmaya çalışıyordu. Ama hepsinin sonunda çıkacağı yer belliydi. Profesörlerden birine haber vermeleri gerekecekti. Birkaç yeniyetme Hogwarts öğrencisinin macerası olmaktan çok uzaktı Cyril. "Elisabeth'e ulaşabilseydik..." Sanki beyni kurumuş gibiydi ya da beynine gereken kan azaldığından fonksiyonları düşmüştü. "ya da yoldaşlıktan biri..." Bunu söylediği anda sıkıntıyla iç geçirdi. Onun yolu da Josh'tan geçiyordu. "Josh'ı bulmamız gerekiyor." O akşam olanlardan sonra onunla nasıl konuşacağını bilmiyordu ve Josh da söz konusu Kat olunca muhtemelen yardıma yanaşmayacaktı. Max onun Hufflepuff ruhuna güveniyordu. Ancak Max'in nefret ettiği o yönü Josh'ı kendilerine yardım etmeye ikna edebilirdi.

_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Ghislaine A. Blackburn
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 223
RP Yaşı: 20
Özel Yetenek: Animagus (savannah kedisi)

PostPosted: Tue 10 Feb - 23:51 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

"Josh'la şu an konuşmanın hiçbir anlamı yok. Imperiuslu bir samankafa gibi geziniyor ortalıkta." Ghislaine, Max'in ilk defa Joshua'ya bu kadar kızgın olduğunu görüyordu. Frejya'nın bu şekilde bir vampirle dolandığını hayal etti, o da en az Max kadar kızardı elbette. "Elisabeth'e ulaşabilseydik... ya da yoldaşlıktan biri..." Elisabeth yoldaşlığa girmesine izin vermemişti, fazla küçük olduğunu ve derslerinden başka bir şey düşünmemesi gerektiğiyle ilgili bir nutuk çekmişti. Eğer yoldaşlıkta olsaydı şuan işleri çok daha kolay olurdu. "Josh'ı bulmamız gerekiyor."

"Eğer Joshua bahsettiğin kadar Katarzyna'nın etkisi altındaysa bizimle işbirliği yapmak isteyeceğini sanmam," diye mırıldandı, tam bir kısır döngüde gibiydiler. "Ben yine Elisabeth'e mektup yazarım ama cevap geleceğini de sanmıyorum..." Kadın yaklaşık bir hafta önce Hogwarts'ta onu ziyarete gelmişti. Bir şeyler döndüğünü anlamıştı Ghislaine ancak ne dediyse ablasının ağzından baklayı çıkartamamıştı bir türlü. Mektuplarına cevap verememesi de aynı nedenden olmalıydı.

Kötü düşünme, diye azarladı kendini. O an bu şekilde kendini üzmenin ne yeriydi ne de zamanı. "Öyleyse burada daha fazla vakit kaybetmeyelim." Ellerini beline koyup vampir çocuğa döndü. Daniel ya da Frejya orada olsaydı onlarla nöbetleşe çocuğun başında durabilirlerdi. "Önce Joshua'yı bulmaya gidelim, ardından ben Ell'e mektup yollayıp buraya geri dönerim."

"Ne yani beni bırakmayacak mısınız? İstediğiniz her şeyi söyledim!"
Benoit'nın önüne birkaç paket kan bırakırken vampire baktı kız. "Birkaç kişiyi daha ısırıp Cyril'e götürmene izin mi verelim? Bizi salak falan mı sandın Benoit?" Derin bir nefes alıp 'cık'ladı. "İdareli kullan, ne zaman dönerim bilmiyorum," diyip kitaplıktan birkaç kitap aldı, kitapları kafesin yanına bırakırken vampirin ağlamaklı sesinin birden değiştiğini duydu. "Ha, daha deminki olaya devam edeceksiniz. Tamam tutmayayım ben sizi."

Bir de o konu vardı... Gözleri Max'e kaydı. Bu bekleyebilirdi, değil mi? "Gidelim." 

_________________
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Wed 11 Feb - 11:59 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

"Eğer Joshua bahsettiğin kadar Katarzyna'nın etkisi altındaysa bizimle işbirliği yapmak isteyeceğini sanmam." Max de bu durumun farkındaydı ama aklına gelen en yapılası şey de Josh'tan yardım istemekti. "Ben yine Elisabeth'e mektup yazarım ama cevap geleceğini de sanmıyorum..." Elisabeth'ten cevap gelmesi daha çok işlerine yarardı, durum şimdilik birkaç kişinin bildiği şekilde kalsa daha güvenli olurdu. Ama yoldaşlığa da güvenilebilirdi herhalde, bunda da Josh'ın kararı önemliydi -tarafsız kararı. "Öyleyse burada daha fazla vakit kaybetmeyelim. Önce Joshua'yı bulmaya gidelim, ardından ben Ell'e mektup yollayıp buraya geri dönerim." Max kafasıyla kızı onaylayıp kapıya yöneldi. "Ne yani beni bırakmayacak mısınız? İstediğiniz her şeyi söyledim!" "Birkaç kişiyi daha ısırıp Cyril'e götürmene izin mi verelim? Bizi salak falan mı sandın Benoit? İdareli kullan, ne zaman dönerim bilmiyorum." Ghis'in vampirin önüne bıraktığı kitaplara baktı Max, eğer o yaratık bu kitapların birinin bile kapağını açarsa dişini kırardı. "Ha, daha deminki olaya devam edeceksiniz. Tamam tutmayayım ben sizi." Bu söz üzerine Ghis'in anlamlı bakışlarını görmezden geldi. O konuya şu an yapabileceği bir şey yoktu. İşi tamamlasalardı belki bir sorun olabilirdi ancak güvenli sayılabilecek bir yerde kalmışlardı. O zamanki davranışları göz önüne alındığında Ghislaine de o küçük olaydan hemen bağlanabilecekmiş gibi durmuyordu. Yani bunu sonra düşünebilirlerdi.

"Gidelim."  Koridora adım attıklarında  aslında ne kadar güzel koktuğunu düşündü ilk olarak. Yoğun sarımsak kokusu içerideyken rahatsız etmese de burnu yorulmuştu. Zemin kata inmek için merdivenlere yöneldiler. Oldukça fazla basamak inmeleri gerekecekti. Bunu düşünmeyi bırakarak olaya odaklanmaya çalıştı. Josh'ı nasıl ikna edeceklerini hala bilmiyordu. Sanki 15 senelik yakın arkadaşı değil de kokulu bir bok gibi davranmaya başladığı için beklediği davranışlarını beklentiler listesinden çıkarmıştı. Kat'i kızdırıp onun kendisine saldırmasını sağlamayı düşündü. Ancak bu fazla riskliydi, hem Josh yine Kat'i kendisine tercih edebilirdi hem de işin ucunda vampire dönüşmek ya da ölmek vardı. Bir şey bulamıyordu, doğrudan Josh'a bütün gerçekleri anlatmaları gerekecekti. Oflayarak Ghis'e baktı, o da düşünceli görünüyordu. "Lütfen bir planın olduğunu söyle." Ondan yardım isteyeceğini düşünmemişti ama dengesiz davranmaya başlayan birisi için bir kızdan daha iyi  bir akıl hocası bulamazdınız.

_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Ghislaine A. Blackburn
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 223
RP Yaşı: 20
Özel Yetenek: Animagus (savannah kedisi)

PostPosted: Wed 11 Feb - 13:01 (2015)    Post subject: Fangs No:2 Reply with quote

Aşağı indiklerinde Joshua'yı nasıl ikna edeceklerini düşünüyordu Ghislaine. Onunla fazla konuşma fırsatı olmamıştı; genellikle 'merhaba-merhaba'dan ibaretti konuşmaları. Zaten ortak paydaları da sadece Max'ti. Gözlerini yanında endişeli bir şekilde yürüyen çocuğa çevirdi.  "Lütfen bir planın olduğunu söyle."

Mutfağın olduğu koridora dönmeden çocuğu kolundan tutarak durdurdu. "Sen konuşursun diye düşünmüştüm, ne de olsa yakın arkadaşın," dedi kaşları çatık bir şekilde. Max ve Joshua arasında bir sorun olduğunu anlamalıydı, tüm akşam konu ne zaman Hufflepufflı çocuğa gelse Max'in tavırları değişmiş, sinirlenmişti. Harika! "Tamam," diye mırıldandı kendi kendine, panik yapmaya gerek yoktu. "Sanırım benim konuşmaya gitmem ilk aşamada daha iyi olacak. Aranızın böyle olmasının nedeninin Katarzyna olduğunu varsayıyorum. Burada bekle." Armutlu tabloya doğru yürümeye başladı Joshua'ya ne diyeceğini düşünerek. Max'e içten içe kızmıştı, bunu en başta anlatabilirdi değil mi? Öyle olsa şuan daha hazırlıklı gelmiş olurlardı. "Tabii ya! Akşam yanımızdan ayrılmanın sebebi buydu, ah Max!" Yine de anlayabiliyordu çocuğu, arkadaşını korumak istemiş olmalıydı.

Tablonın önünde durup bir an ne yapması gerektiğini düşündü. Çevredeki tablolardaki insanlar kıza meraklı gözlerini çevirmiş bakıyorlardı. "Iım, Hufflepuff'tan birileriyle görüşmem gerekiyor da. Joshua Harris," dedi kararsız bir şekilde. Meyveli tablonun hemen yanında asılı duran tombul, pembe yanaklı bir kız çocuğu gülümsedi, sonra oturduğu salıncaktan atlayıp tablodan çıkarak gözden kayboldu. Birkaç dakika sonra tekrar göründüğünde yüzündeki gülümseme samimi bir endişeye bırakmıştı yerini. "Arkadaşın geliyor ancak pek iyi değil gibi," diye dile getirdi endişesini tatlı bir sesle. O sırada meyveli tablo açılmaya başladı ve arkasından Joshua'nın kafası uzandı.

"Biraz konuşabilir miyiz?" Joshua'nın yüzünü gördüğünde Ghislaine de tablodaki kızın endişesini paylaştı. Çocuk tablonun ortaya çıkardığı kapıdan çıkarken daha iyi görebildi kız. Beti benzi atmıştı, uykudan kalkmış gibi bir hali vardı. üzerindeki tişörtün açık yakasından boynundaki yara görünüyordu. Diş izi gibi değildi, daha çok pençe izlerini andırıyordu. "Katarzyna ile ilgili-"

_________________
Back to top
Contenu Sponsorisé


PostPosted: Today at 15:39 (2018)    Post subject: Fangs No:2

Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> VII. Kat -> İhtiyaç Odası All times are GMT + 2 Hours
Goto page: 1, 2  >
Page 1 of 2

 
Jump to:  

Index | Administration Panel | Create own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group