Peron 9 3/4 Forum Index
Peron 9 3/4

Peron 9 3/4 Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: why have you forsaken me? ::

Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> Hogwarts Kuleleri -> Astronomi Kulesi,
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Frejya Fontana
Frejya Fontana / Holyhead Harpies Tutucusu

Féminin
RP Yaşı: 20
Sihirsel Soy: Safkan.
RP Sevgilisi: Isaac aq.
Lakap: Fre.
Özel Yetenek: Görücü.
Patronus: Aslan.
Evcil Hayvan: Isaac.
Quidditch Mevkisi: Tutucu

PostPosted: Tue 3 Feb - 02:20 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

Adım Frejya Fontana, on yedi yaşındayım ve size yemin ederim dört senelik Hogwarts yolculuğum boyunca bu kadar yoğun bir sene geçirmemiştim. Geçen hafta başımıza gelmeyen şey kalmadı ama bunu zaten biliyorsunuz. Bunun yanında fazlasıyla değişken ruh halim var. Gördüğüm ilk andan beri vurgun yemişe döndüğüm bir Daniel Clayton düşünün, evet, elbette gözlerimden kalpler çıkıyor. En azından çıkıyordu. Şimdiyse ne hissettiğimi ve bundan sonra ne olacağını bilmiyorum. Yani iki insan el ele tutuşunca evlenmiyor, değil mi? Bu kuralları kimin koyduğuna dair hiçbir fikrim yok. Saat akşam dokuz civarı ve astronomi kulesinde uzanıp yıldızları seyretmek için en uygun zaman olmadığını biliyorum. Sadece biraz dinlenmeye ve Ghis'e Dan ile olanların tüm detaylarını vermemek için ondan kaçmaya ihtiyacım var. Elbette Isaac Louramo, nam-ı diğer Kaptan (Slytherin takımının arayıcısı olmasına rağmen bir sürü kişi ona böyle sesleniyordu) geliyor ve tok sesiyle sükuneti bir kılıç gibi kesiyor. "Bu şerefi neye borçluyuz, havuç?" Saçlarım nedeniyle bu lakaba epey aşinayım aslında. Isaac'e dönüyor ve yüzüme yapmacık bir gülümseme oturtarak konuşuyorum: "Ah, Isaac, üzgünüm. Buranın sana ait olduğunu söyleyen tabelayı kaçırmış olmalıyım." Kafamı tekrar yıldızlara çeviriyorum.

PostPosted: Tue 3 Feb - 02:20 (2015)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Isaac Louramo
Ballycastle Bats Arayıcısı

RP Yaşı: 21
Sihirsel Soy: Safkan, başka bir beklentiniz mi vardı?
RP Sevgilisi: Piremsesim Frejya.
Lakap: Master, Kaptan.
Evcil Hayvan: Frejya.
Quidditch Mevkisi: Takım Kaptanı / Arayıcı

PostPosted: Tue 3 Feb - 02:39 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

Hogwarts macerasının benim için sonsuza dek bitiyor olduğu gerçeğiyle yüzleşmek beni son zamanlarda gerçekten zorluyor. Okulun her metrekaresine ayrıca vakit ayırıyor ve tadını çıkarıyorum. Bildiğiniz üzere pek duygusal ve bağlanan biri sayılmam ama bunun insanın hayatında bir kez başına gelebilecek bir şey olduğunun da farkındayım. Aylak aylak dolanırken astronomi kulesine gitmeye karar veriyorum zira gökyüzü izlenmemek için fazla güzel. Gariptir ki benim gibi bir adamın bile böyle bir zaafı var. Sonunda merdivenleri bitirerek balkon benzeri yapıya ulaşıyorum ve gözlerim beni fazlaca şaşırtıyor: Frejya Fontana! Aslında bu kızın nereden çıkacağı gerçekten pek belli olmaz çünkü kendisi iflah olmaz bir Gryffindor'dur. O daha birinci sınıfken onu gözüme kestirmiştim fakat kullanıp atılmak için fazla farklıydı. Nedendir bilinmez benden daha güçlü nefret etmesini istediğim için ona senelerdir takılıyordum. Bu akşam da geleneği bozmak gibi bir niyetim yok. "Bu şerefi neye borçluyuz, havuç?" Kızıllardan etkilendiğim doğru, aslında Frejya da hiç fena sayılmaz ama takışmaktan böyle şeyleri irdelemeye vakit olmamıştı. Yüzü bana dönünce gülümsememek için zor duruyorum, ay ışığı suratına haddinden fazla güzel vuruyor. "Ah, Isaac, üzgünüm. Buranın sana ait olduğunu söyleyen tabelayı kaçırmış olmalıyım." Beklediğim terslikte olan cevap gelmeyi geciktirmiyor elbette. Ciğerlerime biraz temiz hava dolduruyorum. "Fontana, bu okuldaki çoğu şeyin bana ait olduğu o kadar bariz ki artık tabelalara gerek duyulmadığını sanıyordum." Kızın yanına ilerliyorum ve bana bakmadığından emin olana kadar onu baştan aşağı süzüyorum. Aslında kapanışı Fontana ile yapmak fazlasıyla güzel olur, bir ara bunu detaylıca düşüneceğim. Fakat çok zamanım yok ve o en büyük hayranım sayılmaz, ikisinin de bilincindeyim. Sonunda gözleri bana dönüyor ve sol kaşı sorgularcasına kalkıyor. Neyse ki bir süre sonra yana kaymayı akıl edebiliyor ve yanına uzanıyorum. İçimi kaplayan huzurun Fontana'dan değil de atmosferden olduğundan çok eminim. Uzun süreli bir sessizliğin beni rahatsız edebileceği kimin aklına gelebilirdi ki? "Ancak ve ancak dilini yutmuş olman bana cevap yetiştirmemeni açıklayabilir." Yüzümdeki gülümseme genişliyor. "Dil gerekli bir organ, Fontana. Hem yutacak daha güzel şeyler varken onu yutman saçmalık olur."

Féminin

PostPosted: Tue 3 Feb - 02:49 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

"Fontana, bu okuldaki çoğu şeyin bana ait olduğu o kadar bariz ki artık tabelalara gerek duyulmadığını sanıyordum." Bu çocuğun ciddi anlamda büyük bir ego problemi var, farkındayım. Vaktinde biri tarafından fena aşağılanmış olması her şeyi açıklar ve beni fazlasıyla rahatlatır ama onun ağzından gerçekleri duymak asla mümkün olmayabilir. Yanıma geldiğini fark ediyorum ama bir süre o yokmuş gibi davranmayı tercih ediyorum. En sonunda gözlerimiz buluştuğunda benden ne istediğini anlayamıyorum. Sorgularcasına baksam da bir süre sonra beynim idrak etmeyi öğreniyor ve yana kayıyorum. Beni yanlış anlamayın, Isaac Louramo gibi birinin yanınızda uzanması hayatınız boyunca isteyeceğiniz bir şey ama benim böyle bir şeyi normal karşılamam dünyanın en imkansız şeyi olsa gerek. Beynim Isaac için çok dolu, ben konuşmazsam onun da konuşmayacağını biliyorum. Beni her zamanki gibi şaşırtıyor. "Ancak ve ancak dilini yutmuş olman bana cevap yetiştirmemeni açıklayabilir. Dil gerekli bir organ, Fontana. Hem yutacak daha güzel şeyler varken onu yutman saçmalık olur." Başta anlamıyorum çünkü böyle şeylerden utandığım için konuları itinayla kapatırım. Renk vermemeye çalışsam da benim gibi tüm hayatı kırmızının üzerine kurulu bir insanın yanaklarının da ona bürünmesi şaşırtıcı değil. Sert bir cümlenin bunu yok edeceğini düşünüyorum. "Git kendini sik." Isaac bunu beklemiyor, gülümsemesi on katına çıkıyor ve gözleri ışıldıyor. Etkileyici biri olduğunu kabul etmek gerek ama herkesi göt deliği gibi görüyor, biliyorum. "Küçük havucun aklını kim karıştırmış böyle?" Aslında bir an için ona tüm olanları anlatmayı düşünüyorum ama alay konusu olmak, hele de Isaac Louramo tarafından, istediğim son şey. Bu yüzden yalan söylemeyi deniyorum. "Üzgün olduğumu kim söyledi?"

PostPosted: Tue 3 Feb - 03:03 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

Yanaklarının kıpkırmızı olduğunu görüyorum ve işler benim için bir şölen halini alıyor. Hayatımın her anında bu manzaranın beni bu denli keyiflendirmeye devam edeceğini düşünüyorum. Sonra Fontana tamamen kontrolden çıkıyor. "Git kendini sik." Hayatındaki ilk 'sik' kelimesini az önce söylemiş olabileceğini düşünüyorum. Gülümsemem neredeyse bir sırıtış halini alıyor. Belli ki bir şeyler aklını kurcalıyor, daha fazla eğlenebileceğimi düşünüyorum. "Küçük havucun aklını kim karıştırmış böyle?" Onun dertlerini dinlemek yapılacaklar listesinde bir numaram sayılmaz keza anlatmayacağını da biliyorum. Yalan söylemeyi deniyor. "Üzgün olduğumu kim söyledi?" Yalan duyduğumda anlarım ki Frejya'nın bu konudaki tecrübesizliği işimi daha bile kolaylaştırıyor. Küçük bir kahkaha patlatıyorum. "Sen söyledin Fontana, ben sadece aklın karışık göründüğünden bahsettim." Bozguna uğramasını seyrediyorum. Tam da alt dudağının ve çenesinin uyumu ilgimi çekerken konuşuyor: "Ne yani, sana her şeyi anlatmamı mı bekliyorsun?" Neyse ki ben iyi bir yalancıyım. "Senin var mı bilmiyorum ama benim başka bir planım yok. Hem Hogwarts'tan gidiyorum ve bir numaralı hayranım, bu sen oluyorsun, benimle son kez sohbet edebilme şansını hak ediyor diye düşünüyorum."

Féminin

PostPosted: Tue 3 Feb - 12:04 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

Kahkahası karşısında neredeyse yerimden zıplıyorum. Yine ne olduğunu çok merak ediyorum. "Sen söyledin Fontana, ben sadece aklın karışık göründüğünden bahsettim." Ve işte bir kahraman bozgun yiyor! Eminim ki ağzım neredeyse açılmış bir şekilde ve boş bakan gözlerle Isaac'e madara oluyorum. Yine de beynimin düzgün bir şekilde çalışmadığı kesin çünkü zihnimi Isaac ile meşgul etmek pek de kötü bir şey sayılmaz gibi geliyor. Konuyu ifademle birlikte değiştirmeye çalışıyorum. "Ne yani, sana her şeyi anlatmamı mı bekliyorsun?" Bir an için koşulsuzca evet dese ve bana güven verebilse ne kadar güzel olabileceğini düşünüyorum. Isaac'in sözlükteki karşılığı hayvanlık maalesef. "Senin var mı bilmiyorum ama benim başka bir planım yok. Hem Hogwarts'tan gidiyorum ve bir numaralı hayranım, bu sen oluyorsun, benimle son kez sohbet edebilme şansını hak ediyor diye düşünüyorum." Beni şaşırtmayan cevabıyla gözlerimi deviriyorum. Bir numaralı hayranım dediğinde yanaklarım kızarır gibi oluyor, neredeyse savunmaya geçecekken kinaye olduğunu anlıyorum. Gerçekten de Isaac için lezzetli bir av olmalıyım şu anda. Tabii diğer kızlar gibi olan değil, Frejya Fontana tarzı işte. Aklıma Hogwarts'a ilk gelişim, akabinde de beni ilk küçük düşürüşü geliyor. O flört falan edilmemesi gereken öküzün teki, biliyorum. "Senin sohbetlerin böyle olmaz." Evet, gerçekten de müthiş cümle Frejya! Yine de mantık payı var sayılır, onun sohbetleri olsa olsa quidditch üzerine olurdu ve sonunda da kızların quidditch oynamaması gerektiği tarzı bir sonuca bağlanırdı. Göz bebekleri irileşiyor. "Fontana! Beni utandırıyorsun. Neredeyse yanaklarım seninkiler gibi olacak." Ne dediğini anlayamamışken açıklıyor. "Pekala, madem diğerleri gibi istiyorsun. Kirli konuş benimle." Kahkahası büyüyor, tıpkı benim utancım gibi. Kendimi ergenliğe ilk girdiğim zamanki gibi hissediyorum. Burnumdan soluyorum. "Ne zaman insan olmaya karar verdin Isaac?"

go fuck yourselften sonra talk dirty to me jshksgj bazen diyalogları ingilizce yazmayı düşünüyorum, beni garipser misiniz?
team loutana all the way :3

PostPosted: Tue 3 Feb - 22:42 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

Başta bembeyaz yanaklarının, ki bembeyaz derken epey ciddiyim, kızarışını zevkle izliyorum. Yine bir şeyler düşünüyor belli, kaşları çatılıyor. Onu izlemenin bu denli keyif verici olduğunu ilk defa fark ediyorum. Bu gece benim olacak. "Senin sohbetlerin böyle olmaz." Aslına bakarsanız benim sohbetlerim gerçekten böyle olmaz. Sohbet etmeyi severim, quidditch ve mutfak hakkında. Kadınlarlaysa sohbetten daha eğlenceli şeyler yapmayı yeğliyorum. Kendi kendini oyuna düşürüyor, ne yazık. "Fontana! Beni utandırıyorsun. Neredeyse yanaklarım seninkiler gibi olacak." Eminim ki hiçbir fikri yok. Onu daha önce kimseyle görmedim. Bir dakika, yoksa o bir lezbiyen mi? Belki o arkadaşı Ghislaine ile? Ulu Tanrım! "Pekala, madem diğerleri gibi istiyorsun. Kirli konuş benimle." Sinirlendiğini görünce daha büyük bir kahkaha patlatıyorum. Ne derse desin aklımdan Ghis ve Fre ile yapılması gereken grup seks fikri çıkmayacak. "Ne zaman insan olmaya karar verdin Isaac?" Konuyu değiştirmesinden hoşlanmıyorum. "İnan bana güzelim, istersen tekrar hayvan halime dönebilirim." Köşeye sıkışıyor. Biraz daha üsteliyorum. "Ee Frejya, anlatmayacak mısın? Sevgilinle kavga mı ettiniz?" Birden gözleri sonuna kadar açılıyor ve beyninin karman çorman olduğunu neredeyse hissettiriyor. "Ne sevgilisi be?" Sırtımı kütletiyorum. "Blackburn ve sen, çıkmıyor musunuz?"

Féminin

PostPosted: Tue 3 Feb - 22:53 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

"İnan bana güzelim, istersen tekrar hayvan halime dönebilirim." Bana az önce güzelim mi dedi? Beni bir çuval havuca benzettiğini sanıyordum. Zaten duygusal açıdan böyle bir boşluktayken benimle flört etmesi hiç iyi olmuyor. Zamanlaması her zamanki gibi mükemmel. Bazı insanlar asla değişmiyor galiba, Isaac onların başını çekiyor olmalı. Nedense benimle fazla vakit öldürdüğünü düşünüyorum, ağzındaki baklanın derhal çıkmaya ihtiyacı var. "Ee Frejya, anlatmayacak mısın? Sevgilinle kavga mı ettiniz?" Yutkunuyorum. Sevgili mi? Daniel ile el ele tutuştuğumuzu mu gördü acaba? Dışarıdan gerçekten de sevgili gibi mi görünüyorduk? Eskiden bunu düşünmek heyecan verirdi, artık sadece geriyor. Üslubumu düzeltmek geçerli bir kaygı olmuyor. "Ne sevgilisi be?" Sırtını kütletiyor, ukala herif. "Blackburn ve sen, çıkmıyor musunuz?" Derin bir nefes alıyorum ve bir kahkaha da ben patlatıyorum. "Sen bir aptalsın Isaac." Eğer cinsel tercihlerim o yönde olsa ilk tercihim Ghis olur, şüphesiz. Gerçi cinsel tercih denen şeye sahip miyim onu bile bilmiyorum. Damağını şaklatıyor. "Ne yani, gerçekten sevişmiyor musunuz?" Durumun komikliği o kadar bariz ki utanmayı unutuyorum. "Hayır!" Gülmeye devam ediyorum. "İnsanlar nasıl sevişiyor anlamıyorum." Ups! Bunu söylememeliydim.

PostPosted: Tue 3 Feb - 23:08 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

Kahkahası karşısında istemsizce gülümsüyorum. "Sen bir aptalsın Isaac." Başka biri bu cümleyi kurmuş olsa şu an onu fena halde, öhm, ağlatıyor olurdum. Damağımı şaklatıyorum, sevişmiyor olamazlar! "Ne yani, gerçekten sevişmiyor musunuz?" Frejya gittikçe daha sesli gülüyor. "Hayır!" Diyaloğun kalanında bu kadar rahat olmaya devam edebileceğini düşünmüyorum, öyle de oluyor. "İnsanlar nasıl sevişiyor anlamıyorum." Ya gerçekten fazla şapşal ya da benimle bu mevzuyu konuşmayı istiyor. Birinci seçeneğin doğru olduğundan emin olsam da ikinciye inanmayı tercih ediyorum. "Göstererek anlatmamı ister misin?" Empati pek benim işim değil ama rahatsız olduğunun da farkındayım. Hem böyle yaparak bu gece hakkındaki planlarımı mahvediyorum. Duyarlı erkek kozunu kullanmaya karar veriyorum. "Tamam havuç. Pardon, Frejya." Ona böyle hitap etmeye alışmak zor olacak. "Problem ne? Demek istediğim güzel hatunsun, çok da salak sayılmazsın ve eğlencelisin. Niye kendini bu zevkten mahrum bırakmayı seçiyorsun?" Bunları gerçekten kastetmiş olmak beni biraz korkutuyor.

Féminin

PostPosted: Thu 5 Feb - 20:43 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

Hakiki bir gerizekalı olduğum su götürmez bir gerçek. Isaac'e kukla olmak için özel bir çabam varmış gibi görünüyor olmalı. Çok bekletmeden duymayı beklediğim soruyu soruyor. "Göstererek anlatmamı ister misin?" Evet. Hayır! "Tamam havuç. Pardon, Frejya." Bir saniye, Isaac bana adımla mı hitap etti gerçekten? Neredeyse çenem bana iki tonmuş gibi geliyor. Ağzımı açmamakta kararlıyım. "Problem ne? Demek istediğim güzel hatunsun, çok da salak sayılmazsın ve eğlencelisin. Niye kendini bu zevkten mahrum bırakmayı seçiyorsun?" Hadi ama! Isaac Louramo bildiğin benimle flört ediyor. Resmen güzelsin dedi yahu! Heyecanla bir şeyler geveliyorum. "Kadınlar da boşalabiliyormuş, bunu biliyor muydun?" Yüzümü bir hayret bürürken bunu ona sormamın garipliğiyle yüzleştim. Elbette biliyordu, hatta muhtemelen kahvaltı olarak onlardan içiyordu. Kıskanıyordum, evet ama insanların normal bir seks yaşantısı olmasını falan, değil mi? Isaac ile hiçbir alakası yoktu, onun egosu için yeni bir kimlik çıkarttırması gerekiyordu hem. Dişleri inci gibi parlarken omzumu silktim. "Olay şu ki Isaac, evet benimle dalga geçeceğini bilmeme rağmen niye bunları söylüyorum bilmiyorum, kimse benimle gerçekten ilgilenmedi. Ben de sevmediğim bir insanla seks yapamayacak kadar duygusalım." Az önce rahat rahat seks mi demiştim ben?

PostPosted: Thu 5 Feb - 21:06 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

"Kadınlar da boşalabiliyormuş, bunu biliyor muydun?" Haddimden fazla iyi biliyordum fakat bunu kıza söylemenin amaçlarıma ters düşeceğini fark ediyorum. Sadece gülmekle yetinmek epey zor oluyor. Gözümün önüne boşalabildiğini kendi gözleriyle gören bir Frejya Fontana geliyor ve bum! Vücudumun kontrolü artık beynimde değil, o kesin. "Olay şu ki Isaac, evet benimle dalga geçeceğini bilmeme rağmen niye bunları söylüyorum bilmiyorum, kimse benimle gerçekten ilgilenmedi. Ben de sevmediğim bir insanla seks yapamayacak kadar duygusalım." Ah, evet. Hepimiz o yollardan geçtik. Frejya ile dalga geçmeyi severim ama dalga geçeceğimi bildiğini söylemesi hevesimi kırıyor. Yine de bu kadar toy olması canımı sıkmıyor değil. Onu kıvama getirmek aylarımı alabilir... Ne yapacağımı düşünürken birden cadıyı öpüyorum. Büyük annemi öpmek bile daha az garip hissettirirdi galiba. Tamamen içgüdüsel değilmiş de planımın bir parçasıymış gibi göstermeye çalışıyorum. "Bir şeyler hissettin mi? Eğer hissettiysen tebrikler, bir lezbiyen değilsin!" Bana neden hala tokat atmadığını düşünüyorum, gözleri neredeyse yuvalarından fırlayacak. "Sevgi gibi değil Frejya. Uyarılmaktan bahsediyorum, kasık çevrendeki gerginlikten." Beni pür dikkatle mi dinliyor yoksa komada mı, bilmiyorum. "Seks yapmak tamamen zevk almaktan ibarettir, sevgi evlilik için falan gerekiyor. Tek yapman gereken bunu asla unutmamak Frejya, hiçbir şey senin aldığın zevkten önemli değil, sevgi bile."

Féminin

PostPosted: Thu 5 Feb - 21:36 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

Tüm mahremimi Isaac'e açmış olmamın hissettirdiği garip şey... İşlerin daha garipleşemeyeceğini düşünürken Isaac beni öpüyor. Evet, baya öpüyor. Yani öyle uzun ve tutkulu bir öpücük değil ve biraz ölü mamut gibi davrandım ama bildiğin öpüyor! Sağ kolumla sağladığım denge bozuluyor, bu bir rüya olmalı. "Bir şeyler hissettin mi? Eğer hissettiysen tebrikler, bir lezbiyen değilsin!" Oh, kesinlikle bir lezbiyen değildim. Ama ne hissedebilirdim ki, sevgi durduk yere Isaac gibi birine hissedilecek bir şey miydi? Beynimi okumuş gibi konuşmaya başlıyor. "Sevgi gibi değil Frejya. Uyarılmaktan bahsediyorum, kasık çevrendeki gerginlikten." Şu an elimi kasığıma götürmemek için zor duruyorum. Evet, ölü mamut kesinlikle hayata dönüyor. Vücudumu benden iyi tanıması beni ürkütüyor. Acaba HIV pozitif falan bulaştırır mı bana? "Seks yapmak tamamen zevk almaktan ibarettir, sevgi evlilik için falan gerekiyor. Tek yapman gereken bunu asla unutmamak Frejya, hiçbir şey senin aldığın zevkten önemli değil, sevgi bile." Vay canına! Isaac gerçekten de tanımadığım biri gibi davranıyor. Bunun hoşuma gitmediğini söylemek bir yalan olur, ağzımdan çıkan kelimeler de bunu onaylar nitelikte. "Öğret bana." Madem beni öptü, ben de kartlarımı açık oynamalıyım. "Ne bakıyorsun Isaac, öğretsene. Hani güzel ve eğlenceliydim?"

PostPosted: Thu 5 Feb - 23:59 (2015)    Post subject: why have you forsaken me? Reply with quote

Tepkisini kestirememek beni delirtiyor. "Öğret bana." Ne? Frejya'nın bedenini Hogwarts'taki diğer kızların ruhları ele geçirmiş olmalı. Her şey bir yana Frejya'nın bu kadar kolay bir yem olmasını beklemiyordum, hevesim kırılmadı desem yalan olur. Ah, kimi kandırıyorum ki! İnsan her gün gerçek bir kızılla karşılaşmıyor sonuçta. "Ne bakıyorsun Isaac, öğretsene. Hani güzel ve eğlenceliydim?" Gülümsüyorum, istekliliği karnımı acıktırıyor. Cadının dudaklarını tekrar öpüyorum ama bu sefer o da bana karşılık veriyor. Ön sevişmeleri pek uzun tutmayı seven biri değilim ama kıza ilk seksinde biraz kibar davranmaya karar veriyorum. Ellerim boynundan aşağı inip malum yer hizasında duruyor. Siyah pantolonunu kalçalarından indirirken elimin altında titrediğini hissediyorum. Nedense bakireler her zaman favorim olmuştur. Az çabanın karşılığını fazlasıyla alırsın. Katarzyna gibi kızlarla seks yapmaksa bir iddia gibidir, sahi ne yapıyor o? Dudakları dudaklarımdayken boynunda olmayan elimi iç çamaşırı üzerine koyuyorum. Saniyelik nefes kesintileri gülmememi zorlaştırıyorken beklemediği bir anda elimi içeri sokuyorum. Acaba daha önce hiç mastürbasyon yapmamış olabilir mi? Bir vajinası olduğunu yeni fark ediyor gibi çünkü. Saçımı neredeyse acıtarak çekiyorken hızlanıyorum. "Efendi" ruhumdan mıdır bilinmez böyle jestlerde çok bulunmam ama dört senelik nefret barındıran bir defteri böyle kapatmak en iyisi olur diye düşünüyorum. Dudaklarım arasında inlerken birkaç kere elimi çekmeye çalışıyorsa da müsaade etmiyorum. Parmaklarım sırılsıklam olunca "kadınların da boşalabildiği" hakkında bir şaka yapmaya karar veriyorum ama Frejya benden önce davranıyor. "OHA! Isaac, çekil!" Ve beni itiyor. Kalp atışlarını neredeyse duyabiliyorum. "Yani demek istediğim, oha. Şey, Isaac, oha." Sol kaşım kalkarken gülüyorum, işimde iyi olduğum su götürmez bir gerçek olsa gerek. Ne var ki Frejya ayağa kalkıyor ve pantolonunu büyük bir acemilikle giymeye çalışıyor. "Benim gitmem lazım. Oha." Arkasını dönüyor ve ilerliyor. "Hey, ödeşmemiz gerekiyor!" Bulunduğumuz durum elbette komik ama koşarak merdivenlerden inmesi bana yapılmış bir haksızlık. Sesi aşağıdan yankılanıyor. "OHAAA!" Her neyse, en azından parmaklarımın tadı hiç fena değil.

PostPosted: Today at 00:54 (2018)    Post subject: why have you forsaken me?

Back to top
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> Hogwarts Kuleleri -> Astronomi Kulesi, All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Index | Administration Panel | Create own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006