Peron 9 3/4 Forum Index
Peron 9 3/4

 
Peron 9 3/4 Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Sıva ::

 
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> Zindanlar ve Zemin Kat
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Thu 18 Dec - 21:18 (2014)    Post subject: Sıva Reply with quote

Max göl kenarında Josh'ı aramış ancak bulamamıştı. Aslında ilk düşünmesi gereken yer tabiki Hufflepuff ortak salonuydu. Josh partiye neredeyse onun zorlamasıyla gitmişti ve Max ortadan kaybolduğunda da en kısa sürede sakinliğe çekilmeye karar vermişti muhtemelen. Koridorda koşarak ilerliyordu. Elbet Hufflepuff birileriyle karşılaşıp Josh'ı onun için çağırmalarını isteyebilirdi. Birçoğu ondan nefret etse de -Max'in de onları pek sevdiği söylenemezdi- Josh için yapacaklarına emindi.

Koridoru döndüğünde hayal gördüğünü sanarak bir an olduğu yerde durdu. Josh?! Gördüğünün o olduğuna emin olduğunda koşarak Kat ve Josh'ın yanına gitti. Çocuğun her tarafı kanla kaplanmıştı ve yüzü bembeyaz olmuştu. Eğer Cyril'in yanında geliyor olmasaydı Josh'ı bu hale getirenin o olduğunu düşünebilirdi ancak Josh'ın yanında Kat... Bir an düşünceleri kesildiğinde Kat'e döndü. Bunu nasıl atlayabilmişti? O geceden beri içinde bir şüphe olduğunu inkar edemezdi ancak Kat kendisini ekip durduğu için onu pek gördüğü de söylenemezdi. Bu yüzden şüphelerini irdelememeyi tercih etmişti. Ama şimdi... Asasını çıkararak Kat'e doğrulttu.

"Katarzyna!"
Ellerinin titremesini engellemekte zorlanıyordu. Onunla bu durumda kalacaklarını hiç düşünmezdi ancak aklından geçenler ve Josh'ın hali tereddütlerini bastırmasına yardımcı oluyordu. "Josh'ı yavaşça yere bırak ve uzaklaş." Konuşurken onlara yaklaşmaya devam ediyordu. Vücudunda neredeyse hiç kan kalmamış gibi duran Josh'ın görüntüsü bütün öfkesini açığa çıkarmıştı ve bunu yaptığından neredeyse emin olduğu şeye zarar vermekten hatta elinden gelse öldürmekten çekinmeyecekti.

_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Publicité


PostPosted: Thu 18 Dec - 21:18 (2014)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

Offline

Joined: 22 Nov 2011
Posts: 111
RP Yaşı: 21
RP Sevgilisi: Değişken.
Lakap: Kat.

PostPosted: Thu 18 Dec - 21:45 (2014)    Post subject: Sıva Reply with quote

Kucağında 'sevdiği' büyücüyü taşırken etrafta ayık birilerinin olmamasına seviniyordu. Kat'i vampir kostümüyle gördükleri için konseptlerine iltifat edenler bile olmuştu. Yine de görevini küçümsememesi gerektiğinin farkındaydı, onu dinlenmeye götürmesi gerekiyordu. İçindeki dürtüler sürekli öpmek istemesine neden oluyordu ama onu yormaması gerektiğini de biliyordu. Her şey pürüzsüz görünüyordu, o sesi duyana dek. "Katarzyna!" Sesin geldiği yöne dönünce kendisine asasını yöneltmiş olan büyücüyü gördü. Maximillian Whelan! Ona olanları nasıl açıklayacağını hep düşünmüştü fakat o zamanın bu kadar yakın olduğu aklının kenarından bile geçmemişti. Epey sinirli olsa da çocuksu yüz hatları onun yalnızca şirin görünmesine neden oluyordu. "Josh'ı yavaşça yere bırak ve uzaklaş." Büyücü onlara yaklaşırken tüm serinkanlılığını korudu Katarzyna. Joshua'ya böyle bir şeyi yapmaktansa açlıktan ölmeyi tercih ederdi ama eğer bunu Josh'ın istediğini anlatırsa Max'in inanmayacağını elbette biliyordu.

"Sana da iyi akşamlar, Maximillian." Nezakete her zaman hak ettiği özen gösterilmeliydi, kucağınızda kanlar içinde olan bir çocuğu taşıyor olsanız bile. Günlük programının bir parçasıymış gibi davranmaya devam etti. "Bir süredir seni ekmek zorunda olduğum için üzgünüm fakat inan bana, geçerli sebeplerim vardı. Ha bir de, sanırım o işi artık kesmemiz gerekecek." Gözleri kucağındaki çocuğun gözlerini bulunca gülümsedi. Ona bu kadar yakın olmak ölümün kıyısında bile olsa güvenli olmasını sağlayacaktı sanki. Gülümsemeye mecali olmasa da gözlerindeki parlaklığı görebiliyordu. Ravenclaw'un dehşet içerisinde onları izlemekte olduğunu anımsayınca açıklama gereği duydu. "Bu hikayedeki kötü karakter ben değilim. Şimdi izin ver de onu dinlenmeye götüreyim." Omzunu silkti, pek inandırıcı görünmediğini biliyordu. Büyücünün titreyen eli Kat'in kalp atışlarını hızlandırıyordu, kucağında Joshua varken kendini savunabilmesi mümkün değildi. Neyse ki vampir olduğundan beri muazzam bir hıza ve kuvvete sahipti. Ayrıca henüz doymuştu ve cebinden beş tane daha Whelan çıkarabilirdi. Sesi bir fısıltı halinde çıktı. "Asanı indir." Birden gülümsemesi silindi ve ifadesi sertleşti. Çocuğun asaya daha sıkı sarıldığını görünce tekrar konuştu. "İkinci kez uyarmayacağım." Bu sefer ses tonu da söylediklerinin doğruluğunun teminatını verir gibiydi.

_________________
Back to top
Joshua Lance Harris
Büyücü
Büyücü

Offline

Joined: 17 Aug 2011
Posts: 108
RP Yaşı: 17
Sihirsel Soy: Safkan
RP Sevgilisi: -
Lakap: Josh, Lance
Quidditch Mevkisi: Arayıcı

PostPosted: Sun 21 Dec - 14:49 (2014)    Post subject: Sıva Reply with quote

Ritmik bir sallantıyla gözleri yavaşça kapanmaya başlamışı Joshua'nın. Göl kenarından ayrılırken kızın kendisini kucağında taşımasına izin vermemişti ancak Kat Josh'ın itirazlarına aldırmadan çocuğu sanki hiç ağırlığı yokmuşçasına kaldırmıştı yerden. Sonrasındaysa Joshua bir kolunu kızın beline sarmış ve sarılmıştı ona. Zaman kalmamıştı aklında; saniyeler, dakikalar anlamını yitirmişti. Kat'in adımlarının neden olduğu ritmik sallantı onun zaman kavramıydı şimdi.

Bu yüzden Hufflepuff ortak salonuna giden koridorda olanların farkına bile varmamıştı en başta. Gözlerini Kat'in konuşmasıyla aralarken kızın bakışlarını yakaladı. "Bu hikayedeki kötü karakter ben değilim. Şimdi izin ver de onu dinlenmeye götüreyim." Ne oluyordu? Başını kaldırmaya çalıştı ancak hareket etmeye kalktığı an gözlerinin önündeki ekran dalgalanmaya ve kararmaya başladı. "Asanı indir." Kat'in sesi sertti. Gözlerini kızın yüzüne kaldırdığında bir yırtıcının avına attığı bakışları gördü. "İkinci kez uyarmayacağım." Kimi uyarıyordu? Olabildiğince yavaş hareket etmeye çalışarak başını kızın konuştuğu kişiye döndürdü. Max? 

Max!

"Kat." Kızın beline sarılmış kolu çözülerek kızın koluna dokundu. Josh'ın kıpırdanmalarıyla işareti anlamış olan kız çocuğun yavaşça yere inmesine yardım etti. Ayakları yere bastığında bir an dengesini toparlayamadı, bilincini açık tutmak için epey bir efor sarf ederken dengede durmaya çalışmak daha da güçleşiyordu. Bu yüzden kızın kolunu tutan eline yasladı ağırlığını. "Max, sakin ol." 

_________________
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Sat 24 Jan - 01:37 (2015)    Post subject: Sıva Reply with quote

"Sana da iyi akşamlar, Maximillian. Bir süredir seni ekmek zorunda olduğum için üzgünüm fakat inan bana, geçerli sebeplerim vardı. Ha bir de, sanırım o işi artık kesmemiz gerekecek." Max o halinde bile kızın ona bu şaşkınlığı yaşatabilmesine inanamıyordu. Hala o işten bahsediyordu. KOLLARINDA KANLAR İÇİNDE JOSH DURURKEN! Sinirden ellerinin titremesi artık kontrol edemediği bir hal almıştı. Bu durumdayken nasıl sağlıklı ve hedefi vuracak bir büyü yapabilirdi bilmiyordu ancak bu denemesini engellemeyecekti. "Bu hikayedeki kötü karakter ben değilim. Şimdi izin ver de onu dinlenmeye götüreyim." İşte bu olmayacaktı. "Asanı indir." Max asasına daha sıkı sarıldı. Lanet olası Josh! Aklından ne geçiyordu ki? "İkinci kez uyarmayacağım." O gece asasından ikinci kez günışığı büyüsü çıkmak üzereydi. Şu an yapacağı bir lanet Josh'ı da vurabilirdi. O sırada duyduğu cılız ses dudaklarının açılmasını engelledi.

"Kat." Josh ağır hareketlerle ayaklarının üzerine inmeye çalışırken Max tedirgin gözlerle onu izliyordu. "Max, sakin ol." Bu çok fazlaydı. "Josh delirdin mi sen? Ne yaptığını sanıyorsun?" Bir yandan koşup Josh'ı o canavarın yanından almak istese de böyle düşünülmemiş bir hareketin daha ağır sonuçları olabileceği düşüncesi onu yerine sabitliyordu. "Katarzyna sana Josh'tan uzaklaşmanı söylemiştim." Kararını vermişti. "Lumos Solem!" Gün ışığı koridoru doldururken Josh!a doğru koşmaya başlamıştı.

_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Joshua Lance Harris
Büyücü
Büyücü

Offline

Joined: 17 Aug 2011
Posts: 108
RP Yaşı: 17
Sihirsel Soy: Safkan
RP Sevgilisi: -
Lakap: Josh, Lance
Quidditch Mevkisi: Arayıcı

PostPosted: Thu 29 Jan - 22:56 (2015)    Post subject: Sıva Reply with quote

"Josh delirdin mi sen? Ne yaptığını sanıyorsun?" Max'in anında anlamasını beklememişti elbette. Derin ve ağır nefeslerle, gözlerinin önüne inmeye çalışan perdeye savaş açmıştı sanki. "Katarzyna sana Josh'tan uzaklaşmanı söylemiştim." Max'in asasına doğru giden elini görememişti bile, yine de çocuğun sözleri üzerine neyin geldiğini anlamıştı.

"Lumos Solem!"
Gözleri bir anda beyaz parlak ışıkla kamaşırken Katarzyna'nın attığı çığlık üzerine kendini kızın üzerine kapadı. Omuzlarının arkasına sakladığı kızın tıslamaya benzer küfürleri üzerine Max'i Kat'in elinden kurtarmak için fazla vakti olmadığını anladı.

"Expelliarmus!" Enerjisinin son kalan kırıntıları o an adrenalinle birleşip büyürken asasından çıkan büyü Max'in asasına çarpıp büyüsünü bozdu. Çocuk Josh'ın her hangi bir büyü yapabileceğini düşünmemiş olmalıydı, aksi halde büyüsünün ıskalayacağına emindi Josh.

_________________


Last edited by Joshua Lance Harris on Sat 31 Jan - 01:23 (2015); edited 1 time in total
Back to top
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

Offline

Joined: 22 Nov 2011
Posts: 111
RP Yaşı: 21
RP Sevgilisi: Değişken.
Lakap: Kat.

PostPosted: Fri 30 Jan - 00:09 (2015)    Post subject: Sıva Reply with quote

Koluna dokunan çocuğu kucağından indirdi. Güçsüz kaldığı apaçık ortadayken bunca şey yaşamaya devam ediyor olmaları sinirini bozuyordu. Ne zamandan beri onu bu kadar önemsemeye başlamıştı? Şimdi kelebeklerin uçuşmasının zamanı değildi, şüphesiz. Max'e sakin olmasını söylerken Katarzyna neredeyse hırlıyordu. Tamam, belki mükemmel bir imajı yoktu ama Josh'a asla zarar vermezdi. Şey, biraz kanını içerdi o kadar. "Josh delirdin mi sen? Ne yaptığını sanıyorsun?" Aslında delirmiş olmalıydı, doğru. En az Katarzyna kadar. "Katarzyna sana Josh'tan uzaklaşmanı söylemiştim." Ah, evet, bu biraz imkansız olacaktı. Sarsıcı bir kahkaha patlatacakken büyücünün asasından çıkan ışıkla afalladı. Sesler duydu, ayak sesleri. Ve ardından da kendi çığlığı. Işık tenini ve gözlerini deliyor gibiydi.

Tarif edilemez bir acı içerisindeyken Joshua'nın üzerine kapandığını fark etti. O haldeyken bile bunu yapmak için fazla bitkin olduğunu düşündü ve çaresiz olduğunun bilincine varınca küfürler savurdu. Maximillian denen çocuk büyük şeyler yaşayacaktı, "kanının çekilmesine" neden olacak kadar büyük. "Expelliarmus!" Ve ışık yok oldu. Anlaşılan bu hikayenin kahramanı Josh'tan başkası olmayacaktı. Ne var ki Kat kahramanlık vasıflarından ziyade intikamla ilgileniyordu. Sesi neredeyse yeri titretecek kadar kuvvetliydi. "Seni öyle paramparça edeceğim ki!" Tam kendini öne atacakken Joshua adeta içine doğmuşçasına kolundan tuttu. O kol bir başkasına ait olsaydı çoktan koparılmıştı, tıpkı Max'in güzel boğazı gibi. Ama içindeki canavarı sakinleştiren, güzel kokulu bir şeyler salgılıyordu Joshua ve bu sadece dişlerini göstermekle yetinmesine sebep oluyordu. İntikamını er ya da geç alacaktı ama bu gece başka drama istemiyordu.

_________________
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Fri 30 Jan - 21:25 (2015)    Post subject: Sıva Reply with quote

Parlak ışık görmesini zorlaştırsa da yaklaştıkça asasını ona doğrultmuş olan Josh daha da belirginleşiyordu. En beklemediği anda gelen Expelliarmus büyüsü asasının geriye doğru fırlamasına yol açmıştı ama Max'i asıl savunmasız hissettiren asasından olmak değildi. Kan emici yaratıktan kurtarmaya çalıştığı Josh'a bile şu anda güvenmemesi gerekiyordu. Onun tarafına doğru ilerlemesini durdurmuştu. Anlamadığı şey Katarzyna'nın tehdit savurduktan sonra durmasıydı. Karanlık olsa da Josh'ın elinin yaratığın kolunda olduğunu görebiliyordu. O an ergence bir tepkiyle Josh'ın canavarı tutmamış olmasını diledi. Ölümünün onun elinden olmasını ve Josh'ın hayatı boyunca bunun vicdan azabını çekmesini istedi. Bir yandan bu sayede çocuğun o dişlerden de kurtulabileceğini düşünüyordu. Ancak Max bu dileğini gerçekleştirmek için fazla bencildi. Kendisine saldırmayan Josh'a hayatını feda edebilirdi ama onu savunmasız bırakan ve kan çuvalı olmayı kabullenen Josh kendi hayatına değmezdi.

"Aptalsın Harris. Umarım başkalarının artıklarına yemek olmak hoşuna gidiyordur." Arkasını dönerek asasını fırladığı yerden aldı. Geriye bakmadan koridorda ilerlemeye devam etti. "Zavallısın." Yenilgiyi çabuk kabullenmişti ama bu kendisine yedirebildiği anlamına gelmiyordu. Koridoru dönüp onların görüş açısından çıktığında önüne çıkan ilk vazoya yumruğunu geçirdi. Sinirini atmanın bir yolunu bulmalıydı. Hızlı adımlarla bahçeye çıkan kapıya yöneldi.

_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Joshua Lance Harris
Büyücü
Büyücü

Offline

Joined: 17 Aug 2011
Posts: 108
RP Yaşı: 17
Sihirsel Soy: Safkan
RP Sevgilisi: -
Lakap: Josh, Lance
Quidditch Mevkisi: Arayıcı

PostPosted: Sat 31 Jan - 01:52 (2015)    Post subject: Sıva Reply with quote

"Seni öyle paramparça edeceğim ki!" Kızdan bu sözleri duyduğunda düşünmeden onu kolundan tuttu ve ileri atılmasını engelledi. Aslında işe yarayacağını bile düşünmemişti kızın ateş saçan gözlerini gördüğünde. Ancak Kat bir anda durup saldırganlığını sadece yüzüne yansıtarak kendini dizginlediğinde arkadaşının hayatını kurtarmış olduğunu anladı Joshua.

"Aptalsın Harris." Max'in ona ilk defa soyadıyla hitap ettiğini duyuyordu. "Umarım başkalarının artıklarına yemek olmak hoşuna gidiyordur." Yumruklarını sıktı. "Zavallısın."

Max'e kızgındı fakat kızgınlığı ettiği sözler yüzünden değildi. Onca senelik arkadaşlıklarına rağmen onu dinlemek için bile durmamıştı. Josh'a olan güveninin bu kadarla snırlı olduğuna inanmak istemiyordu. Dizleri bir anda boşaldığında kendini Kat'ten destek alırken buldu yine.

"Üzgünüm Kat." Bu özrün içinde Max'in söyledikleri de dahil pek çok şey vardı. Kızın sinirli gözlerini buldu kendi yarı açık gözleriyle. Kendisinin olduğu kadar onun da rahatlamaya ve dinlenmeye ihtiyacı olduğunu görebiliyordu. "Ortak salon hemen ileride, bundan sonrasını kendim gidebilirim." Fazlasıyla hareketli geçen gecenin sonuna gelmişlerdi. Kızın kolundan uzaklaşmadan önce başını hafifçe eğip boynuyla çenesinin birleştiği tatlı kısma küçük bir öpücük kondurdu. "Görüşürüz." Kafasında binbir düşünceyle duvardan destek alıp koridorun sonuna doğru ilerlemeye başladı.  

_________________
Back to top
Contenu Sponsorisé


PostPosted: Today at 15:40 (2018)    Post subject: Sıva

Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> Zindanlar ve Zemin Kat All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  

Index | Administration Panel | Create own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group