Peron 9 3/4 Forum Index
Peron 9 3/4

Peron 9 3/4 Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Ayık Olmak Yasak! ::
Goto page: 1, 2, 3, 4  >

Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> Hogwarts Arazisi -> Göl Kenarı
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Frejya Fontana
Frejya Fontana / Holyhead Harpies Tutucusu
Frejya Fontana / Holyhead Harpies Tutucusu

Féminin
RP Yaşı: 20
Sihirsel Soy: Safkan.
RP Sevgilisi: Isaac aq.
Lakap: Fre.
Özel Yetenek: Görücü.
Patronus: Aslan.
Evcil Hayvan: Isaac.
Quidditch Mevkisi: Tutucu

PostPosted: Wed 10 Dec - 22:30 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

"Büyük anneliğe terfi mi ettin Ghis, canlan biraz!" Onun bu işi ne kadar gönülsüzce ve yalnızca benim için yaptığını biliyordum. Gelecek sene büyük senemizdi ve bu cadılar bayramında eğlenmezsek büyük bir kayıp olacaktı. Hem Max de muhtemelen hazırlanıyordu, Ghis ve Max arasındaki çekimden her ne kadar hoşnut olmasam da inkar edemezdim. Büyük bir özenle önde birkaç bukle kalacak şekilde saçlarımı topladım. Victoria devrini andıran kıyafetlere özel bir ilgim yoktu fakat bu yıl halam bana bu elbiseyi göndermişti. Carol ortalarda yoktu, muhtemelen Cedric ile önceden buluşmuştu. İkimizin de tamamen mükemmel göründüğünden emin olduktan sonra Ghis'in koluna girdim ve onu sürüklemeye koyuldum. Aslına bakarsanız dört senelik arkadaşlığımız boyunca sürekli onu kolundan tutup bir yerlere sürüklüyordum. Göle doğru ilerlerken rastladığımız 'bu taraftan' okları beni heyecanlandırırken Ghis benim kadar büyülenmişe benzemiyordu. Sonunda kocaman, neon ışıklandırmayla aydınlatılmış balkabağını ve üzerine dizilmiş içki şişelerini görünce dudaklarımı kocaman bir gülümseme aldı. "Ee, ne içiyoruz?"

PostPosted: Wed 10 Dec - 22:30 (2014)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Isaac Louramo
Ballycastle Bats Arayıcısı
Ballycastle Bats Arayıcısı

RP Yaşı: 21
Sihirsel Soy: Safkan, başka bir beklentiniz mi vardı?
RP Sevgilisi: Piremsesim Frejya.
Lakap: Master, Kaptan.
Evcil Hayvan: Frejya.
Quidditch Mevkisi: Takım Kaptanı / Arayıcı

PostPosted: Wed 10 Dec - 23:49 (2014)    Post subject: Re: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Yılın büyük günü gelmişti! Cadılar bayramı, Hogwarts'ta gece boyunca çok sayıda partner değiştirebileceğiniz tek zamandı. Gömleğimin düğmelerini iliklerken gözlerim Clyde'ın aynadaki yansımasına kaydı. Bir eli yatağın üstünde seri bir ritm yakalamış, diğer eliyse pencerenin buğusunda geziniyordu. Bu elemanda garip bir şeyler vardı. Şu an için pek umurumda olmayan şeyler, hoş, bu seneden sonra onun yüzünü göreceğimi pek sanmıyordum da. En azından diğerleri gibi hayatıma burun sokmuyor, güzel sigara sarabiliyordu. Saçlarımı elimle şekillendirdikten sonra Clyde'a artık gitmemiz gerektiğini söyledim. Partiyi kaçırmak istemezdik, en azından ben istemezdim. Müthiş dekorasyon için parti ekibini tebrik etmeyi, eğer safkanlarsa, aklıma koyarak ilerlemeye devam ettim. Beni kabarık kızıl saçlar karşıladı, bu sinir bozucu saçların sahibini ölüm döşeğinde de olsam tanırken zorluk çekmezdim. Çenesini tutamayacağını biliyordum, tutamadı da. "Görüyorum ki bu yıl göt kafalı kılığına girmişsin." Tebessüm ettim, cadılar bayramında giyinmek ibne işiydi. Diğer yandan kızların deri kedi kadın kostümleri giymesini seviyordum. İstifimi bozmadan yumuşak bir ses tonuyla yanıtladım. "Görüyorum ki büyük büyük büyük annenin kıyafetlerini müzeden çalmışsın." Gülümsemem genişlerken Frejya'nın yanındaki kızı fark ettim. Güzel, suskun Ghislaine! Bu hatun, onların grubunda quidditch oynamayan tek kişiydi. "Ah, iyi akşamlar Ghislaine. Arkadaşım Clyde ile tanışıyor muydunuz?" Bu prosedürü atlarsam Clyde'ın kendini hiç takdim etmeyeceğini biliyordum.
Biçim Değiştirme Profesörü

Özel Yetenek: Animagus (savannah kedisi)

PostPosted: Thu 11 Dec - 02:41 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Elimde eyelinerla ayna karşısında dururken hala Frejya'yı gitmemek konusunda ikna edip edemeyeceğimi sorguluyordum kendi kendime. Sorun onun gerçekten partiye gitmek istiyor olmasıydı ve hevesini kırmak içimden gelmiyordu. Aklıma Max'in de partide olacağı geldikçe daha da geriliyordum. Benimle ilgilenmesini beklemiyordum, hayır, Amerika'dan döndüğünden beri fazlasıyla gıcık davranıyordu zaten. Sadece onu en az on farklı kızla göreceğimin fikri hoşuma gitmiyordu, her ne kadar kendime itiraf edemesem de.

Makyajım bittiğinde saçlarımı dağınık bir şekilde topuz yaptım ve Elisabeth'in yolladığı elbiseye baktım, bu kadın beni utançtan öldürmeye çalışıyordu! Straplez elbisenin üzeri leopar desenleriyle kaplıydı. Bunu Ell'in üzerinde hatırlıyordum. Biraz fazla... kadınsıydı. "Büyük anneliğe terfi mi ettin Ghis, canlan biraz!" Homurdanıp umutsuzca elbiseyi üzerime geçirdim, Ell'in elbisenin yanında yolladığı topuklu siyah ayakkabıları da giydim. Frejya'nın saçlarını yapmasını izlerken boy aynasında kendimi gördüğümde ister istemez aklıma El geldi, büyüdükçe daha çok benziyordum ona. Derin bir iç çektim, ablamı ne zamandır görmüyordum ve bir süredir mektuplarıma cevap yollamıyor oluşu da beni endişelendiriyordu. "Bir kuyruğum eksik," diye söylendim endişemi unutmak adına.

Sonunda göle inip okları takip etmeye başlamıştık. Fre, heyecanını gizlemiyordu her zamanki gibi. Kızın bu halleri hoşuma gidiyordu, nedense neşelendiriyordu beni onu bu kadar heyecanlı görmek. Partinin yapılacağı alana geldiğimizde bir an kalabalık beni yutacakmış gibi hissetsem de Frejya'nın gülümsemesine karşı koyamadım. "Ee, ne içiyoruz?" Kıza tam cevap verecektim ki hemen yanımızdaki Slytherinlileri görünce içkinin biraz bekleyeceği kanısına vardım.

"Görüyorum ki bu yıl göt kafalı kılığına girmişsin." Gülmemek için dudağımı ısırdım. Fre nasıl laf sokulacağını iyi biliyordu. Ancak Louramo cevap vermekte gecikmemişti. "Görüyorum ki büyük büyük büyük annenin kıyafetlerini müzeden çalmışsın." Gözlerimi devirdim, Frejya bu gece çok güzeldi, Louramo'nun aksini düşündüğünü de sanmıyordum. Çocuğun gözleri benim üzerime kayarken tek kaşımı kaldırdım. "Ah, iyi akşamlar Ghislaine. Arkadaşım Clyde ile tanışıyor muydunuz?"

"İyi akşamlar Isaac,"
diyerek çocuğa soğuk bir şekilde gülümsedim. "Tanıştığıma memnun oldum Clyde." Elimi çocuğa uzattım. "İksir ve Muska'yı birlikte alıyorduk, sanırım?" Çocuğun bana bakan gözlerini yakaladım kendiminkilerle ancak gözlerimi kaçırmam fazla uzun sürmedi. Yerimde rahatsızca kıpırdanırken elimi boynumdaki kolyeye götürüp oynamaya başladım. O sırada gözlerim kalabalıktan uzak duran Joshua'yı buldu. Max yanında görünmüyordu, kendine partner bulmakta hiç gecikmemişti demek. "Bu gece içkiye ihtiyacım olacak," diye mırıldandım kendi kendime.

Büyücü

RP Yaşı: 17
Sihirsel Soy: Safkan
RP Sevgilisi: -
Lakap: Josh, Lance
Quidditch Mevkisi: Arayıcı

PostPosted: Thu 11 Dec - 03:03 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Parti için farklı bir şeyler giyme gereksinimi duymamıştım. Aklımda yalnızca biri vardı ve onu görme umuduyla yanıp tutuşuyordum. Kat'i görmeyeli neredeyse bir ay olacaktı. Özlemiştim. Kendime olan kızgınlığım iyice yerleşmişti; ne azalıyor ne artıyordu. Bir de son birkaç haftadır çok daha sağlıklı göründüğümü inkar edemezdim. Biraz kilo almıştım ve Quidditch antremanlarında kafamı boşaltmak için ekstra çabalıyordum. Yine de hepsini bir çırpıda Kat'le değişirdim.

"Hadi Josh, Veit ve Neph gideli neredeyse on dakika oluyor."
Yemek masasından kalkıp Max'e yetiştim. "Kızlar tüm gece orada olacak Max, bir yere kaçmıyorlar." Max sırıtırken dirseğini kaburgalarıma geçirdi.

Göle vardığımızda Max'i bir grup kızla bıraktım Veit ve Neph'i bulmaya gittiğimi söyleyerek. Aslında böyle bir amacım yoktu. Gözlerim kalabalıkta delilercesine Kat'i arandı bir süre. Belki de henüz gelmemişti. Bir şişe kaymak birası kapıp kalabalığın dışına attım kendimi. Uzaktan izlemek daha kolaydı. İnsanların yüzlerini daha rahat seçebiliyordum.

Vampir

RP Sevgilisi: Değişken.
Lakap: Kat.

PostPosted: Thu 11 Dec - 19:26 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Artık tek kelime bile etmediğim birine karşı hissettiğim lanet olası sorumluluğu atlatamıyordum. Haftalardır birkaç hayvandan başka bir şey öldürmemiştim ve tenim sağlıksız beyazlığından bile daha kötü bir hale gelmişti. Aynaya baktığımda gördüğüm göz altları gerçek olamayacak kadar mordu, tam bunu fark ederken aklıma parlak bir fikir geldi. Cadılar bayramı için çok düşünmeme gerek kalmamıştı, bir vampir olarak gidecektim. Ne kadar dışarıdan öyle görünsem de ben kesinlikle bir parti kızı değildim. Daha çok seks ve alkolün nispeten daha kolay erişilebilir olması sebebiyle çoğu partide görünürdüm. Seks konusuna gelince, Max'i uzun bir süredir ekiyor ve benimle konuşma girişiminde bulunan herkese sinirli bakışlarımı yöneltiyordum. Yine de daima başımdan aşağı kaynar sular dökülüyormuş gibi hissetmemin sebebi bunlar değildi. Harris. Sahi, orada olacak mıydı? Nephthys, Veit ve Max'in bunu kaçırmayacaklarını bilsem de Josh'tan emin olamıyordum. Acaba o da benim kadar üzgün müydü? Bir yanımın onun üzgün olmasını istediğini fark ettiğimde derinden gelen bir titremeyle sarsıldım. Yüzümü ve saçlarımı uğraşılmış bir görüntüye soktuktan sonra ortak salondaki bir kızdan sahte kan ödünç aldım. Göle doğru kayıtsızca ilerlerken onu bu kadar erken görmeyi beklemiyordum. Tam da benim oturabileceğim bir kuytuda öylece durmuş kaymak birasını yudumluyordu. Kilo almıştı, yumuşacık olduğunu tahmin ettiğim saçları adeta parlıyordu. Gözleri o kadar insan arasından gözlerime takıldı ve beynim işlevini yitirdi.
5. Sınıf Slytherin

RP Yaşı: 0

PostPosted: Thu 11 Dec - 19:48 (2014)    Post subject: Re: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Gözlerim pencere ve Isaac arasındaki quidditch maçını büyük bir hırsla sürdürüyordu. Havanın güzelliği karşısında büyülenirken bir elimin parmakları hızlı bir ritmle örtüye vuruyor, diğerleri de pencereyi turluyordu. Ne çok sert ne de çok yumuşak olan yatağı bırakmak kesinlikle işime gelen bir davranış değildi fakat Isaac bana seksi kedi kadınlardan falan bahsetmişti. Seks hayatımın birinci öncülü değildi, yine de hangi erkek deriye sarmalanmış bir pisiciğe hayır diyebilirdi ki? Isaac'ten aldığım gömleğin düğmelerini ilikledim, kalçalarımdan sallanan pantolonu yukarı çektim ve yatakhaneden çıktık. Hava beklediğimden daha güzeldi. Tertemizliğini ciğerlerime doldururken sinir bozucu müzikten anladığım kadarıyla parti alanına gelmiştik. İçecek bir şeyler alarak gecenin mümkün olduğunca hızlı geçmesini sağlamayı planlıyorken önümüzdeki kızlar bunu engelleyecek gibiydi. Kızıl olanın aylardır bu anı bekliyormuş gibi hevesle Isaac'e laf sokmasını ifadesizce izledim. Normalde böyle laflara karşı, o gerçek bir kadın düşkünüydü ve kadınlardan düzenli hakaretler işitiyordu, sessiz kalırdı fakat bu sefer karşılık vermişti. Gözlerinin laf arasında göğüslerine kaydığını yalnızca ben fark edebilmiştim. Muhtemelen tamamen zıt oldukları için Isaac onu arzuluyordu, hem güzel de sayılırdı. Sağlıklı kol ve bacak kaslarına gözüm takılınca onun quidditch takımının tutucusu olduğunu anımsadım, tam Isaac'in dişine göreydi. Suskun olansa daha benim tipimdi. Güzel dudaklarını kıpkırmızı bir rujla taçlandırmıştı ve en az arkadaşı kadar tanıdık geliyordu. Sanki zihnimi okurcasına aşinalığımızı açıklarken kendime uzatılan eli sıktım.

Ve sonra onu gördüm. Hayatımın sonsuza kadar değişeceğini falan hissetmedim ama basit bir ereksiyondan öte olduğu kesindi.
Büyücü

PostPosted: Fri 12 Dec - 10:36 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Kaymak birası her zaman olduğundan daha tatsız geliyordu şimdi. Belki de daha ağır bir şeyler içmeliydim. "Bunu hak ettin Josh," diye mırıldanırken kendi kendime gözlerim kalabalığa tekrar döndü. Ne beklemiştim bilmiyorum ama o kadar süre sonra onu bulduğumda kesinlikle böyle hissedeceğimi tahmin etmemiştim. Bir anda onun bana bakan gözleriyle karşılaştığımda çarpılmıştım sanki. Şaşkınlık, heyecan ve korku aynı anda sıkı birer yumruk atmıştı mideme. Sonra da suçluluk kapıyı çalmıştı. Her zamankinden daha soluktu, gözlerini ise karanlık halkalar çevreliyordu. Yine de güzelliği karşısında bir kez daha nutkum tutulmuş gibiydi; sanki bunca zamandır hayallerle ve anılarla kendime hatırlattığım kız yapay bir kopyaydı ve işte şimdi aslı karşımda duruyordu. İsmi dudaklarımdan hafifçe döküldü.

"Hey, Josh. Josh'tı değil mi?" Yanıma yaklaşan kızı görmemiştim. "Max'i gördün mü?" Slytherinli kızın alkol kokan nefesi suratıma çarparken gözlerimi Kat'ten çevirmeyi reddetmiştim. "Hey!" Kız tam karşıma geçip görüş alanımı kapadı. "Ne var?" Elimde olmadan bağırdım kıza, Kat'in bakışlarını benden aldığı için. Kız biraz gerilediğinde derin bir iç çektim. "Onu en son gördüğümde senin yanındaydı," dedim kızın yanından ayrılmadan önce. Max ne ara bu kızı bırakıp başkasına geçmişti? Çok kafa yormadım.

Gözlerim deli gibi Katarzyna'yı ararken umutsuzluk her yanımı kaplamaya başlamıştı. O sırada yanından geçmekte olduğum Ghislaine'i omzundan tutup dikkatini konuştuğu Slytherinlilerden kendi üzerime çektim. Isaac'in varlığı beni bir an kısa bir öfke çukuruna düşmekle tehdit etse de Kat'i bulmak benim için daha öncelikliydi. Frejya da bana dönerken ikiliye hızla sordum. "Katarzyna'yı gördünüz mü? Az önce buralardaydı ve onu kaybettim."
K.S.K.S. Profesörü

PostPosted: Fri 12 Dec - 16:32 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

"Sonunda biraz hareketlilik!" Amerika'dan dönüşümün ardından böyle bir partiye katılmayalı uzun zaman olmuştu. Josh'ı neredeyse sürükleyerek buraya getirmemin sebepleri vardı ve çok geçmeden ortaya çıkmıştı. Siyah, üzerine yapışan bir elbiseyle karşımda durmuş arzulu bakışlarla beni süzüyordu. Kat'e uzun süredir ulaşamadığım için bu kız yeni gözdem haline gelmişti ve onunla kıyaslanabilecek kadar da iyi sayılırdı. "Geç kaldın." Belki de onun tek sorunu buydu. Hala kendisinin bana değil benim ona uymam gerektiğini sanıyordu. Elbet alışacaktı ya da ben sıkılacaktım. Ama o zamana kadar bu şikayetlerini görmezden gelmeyi başarabilirdim. "Daha gece uzun, telafi ederim." Onu belinden kavrayarak kendime doğru çektim ve dudaklarına küçük bir öpücük bıraktım. Her zaman işe yarardı, bu sefer de beni yanıltmadı. Sakinleşmiş bir şekilde içkilerin durduğu tarafa ilerledik. Artık alkol pek etki etmediği için yanımda Amerika'da muggleların arasında keşfettiğim bitkiden de getirmiştim. Kendime ve Jill'e birer tane sararken Ghis'i fark ettim. Yanında kızılla birlikte Josh'la konuşuyorlardı. Gidip selam vermemek olmazdı elbette. Jill'i orada bırakarak yanlarına ilerledim. "Metamorfmagus olduğunu bilmiyordum Ghis. Vücudunu bu kadar şekillendirmeye çalışmak yorucu oluyordur herhalde." Kızılı görmezden gelerek Josh'a döndüm. Sıkıntılı gibi görünüyordu. "Hala birini bulamayıp bu ikisinden biriyle geceyi noktalamayı ummuyorsun umarım."

O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy

Back to top
Ghislaine A. Blackburn

PostPosted: Fri 12 Dec - 17:28 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Omzumdaki elin sahibini görmek için döndüğümde Josh'ı görmeyi beklememiştim. Aklıma birden Cedric ve Caroline'in nerede oldukları sorusu geldi. Bizden önce inmişlerdi sonuçta. Daniel da iyice geç kalmaya başlamıştı. Gözlerim bir an Frejya'ya kaydı tekrar Josh'a dönmeden önce. O ikisini birlikte dans pistine götürüp bırakmayı planlamıştım halbuki, böylece ben de köşede bir yerde oturabilirdim.

"Katarzyna'yı gördünüz mü? Az önce buralardaydı ve onu kaybettim."
Kaşlarımı çattım. Katarzyna'yı bir süre öncesine kadar Josh'la görüyordum, kızı tanıdığımı söyleyemesem de aralarında bir şeyler döndüğü ortadaydı. Kısa bir an düşündüm, sanırım gölün kıyısına doğru ilerlediğini görmüştüm. Tam cevap verecektim ki beynimi allak bullak eden sesi duydum. Tam sırasıydı... "Metamorfmagus olduğunu bilmiyordum Ghis. Vücudunu bu kadar şekillendirmeye çalışmak yorucu oluyordur herhalde." Zaten çatılı kaşlarım gözlerime biraz daha yaklaşırken biraz ötedeki içkilere kaydı aklım. "Hala birini bulamayıp bu ikisinden biriyle geceyi noktalamayı ummuyorsun umarım."

Max'in Josh'a söylediklerini fazla takmadan çocuğa döndüm. "Katarzyna'yı kıyıya doğru ilerlerken gördüm Josh." Joshua kısaca teşekkür ederken Max'in ardından gelen kızı fark ettim. "Sen de kendine kuyruk yapmakta fena iş çıkarmamışsın ha?" dedim sırıtarak. Isaac'le yeniden ağız dalaşına girmiş olan Frejya'nın koluna dokundum dikkatini kısa bir süreliğine üzerime çekebilmek için. "Ben içecek bir şeyler alacağım," diye mırıldandım, ona da her zamankinden getirecektim geri döndüğümde Max ve yeni yatak arkadaşının gitmiş olmasını umarak.   
5. Sınıf Ravenclaw

RP Yaşı: 18

PostPosted: Fri 12 Dec - 17:50 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Kendime ayna karşısında sırıttım, üzerime yapışan mavi elbise tam istediğim gibiydi. Bacaklarımın büyük bölümünü açıkta bırakıyordu ve göğüslerimi olduğundan da büyük gösteriyordu. Cadılar bayramı partisini düzenleyen komitedeydim - klasik - ve parti alanına ilk gidenlerden olmak istiyordum. Hala hazırlanan Kim'e baktım. "Ben iniyorum, aşağıda buluşuruz," deyip yüksek topuklu ayakkabılarımla yatakhanenin kapısına kadar yürüdüm. Ama söylemesem olmayacaktı. "Saçlarını öyle toplama, açık bırak. Sana daha çok yakışıyor." Kızın geniş gülümsemesi üzerine sırıttım ve yatakhaneden çıktım.

Parti alanına indiğimde içecek ve yiyeceklerin bulunduğu masaları kontrol ettim önce, büyülü ışıklandırmaların ve ses bastırıcı büyülerin üzerinden geçtim tekrar. Her şey mükemmel görünüyordu. Gözlerimi çevreleyen lacivert maskeyi geçirdim saçlarımı bozmamaya özen göstererek, zamanı gelmişti.

Alanın insanlar dolması yarım saati bulmamıştı bile. Müzik yükselmişti, içkiler kapış kapış gidiyordu. "İyi iş çıkardın Lyn." Kendimi tebrik ettim. "Ve şimdi ödüle geldi sıra." Dudaklarımda seksi bir sırıtma belirdi. Belki de bu gece kendime bir kıyak geçip Slytherin Quidditch takımından birilerini bulmalıydım. Gözlerim Fontana'yla konuşan Louramo'ya takıldı. Onunla daha önceden neden 'vakit' geçirmemiştim acaba? Shotlarla dolu bir tepsiyi elime aldım ve Slytherinlilerin arasına daldım, konuşmalarını bölmek pek de umurumda değildi.

"Balkabaklı ve ateş viskili shotlar. Bence denemelisiniz."
Vampir

PostPosted: Fri 12 Dec - 22:06 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Hayatımda kayda değer bir boşluk hissettiğim doğruydu fakat ben bu boşluğu ona değil de açlığa vurmayı daha çok seviyordum. İçimden bir ses bana eninde sonunda konuşmamız gerekeceğini fısıldasa da o sesleri duymama konusunda üstün bir başarıya sahiptim. Ellerimi saçlarımdan geçirdim, nabzım vücudumu parçalayacakmışçasına hızlı atıyordu. Daha ne kadar böyle duracağımızı merak ettim, kızın teki Joshua ile konuşmaya başlayana kadar. Vücudumdan taşmak üzere olan pür nefret... Bu görüntü kesinlikle katlanabileceğim bir şey değildi. Demek Isaac ile beni görünce Joshua da böyle hissetmişti. Göz temasımızın kesilmediğine gizli bir minnet duyarken cadı, Josh'ın karşısına geçti ve dünyam bulanıklaşmaya başladı. Serinkanlılığımı bozup, etrafı kan gölüne çevirmeden adımlarımı hızlandırdım. Rüzgar açıkta kalan ensemi yalıyor, saçlarım ısrarla ağzıma giriyordu. Bense insanlardan mümkün olduğu kadar uzaklaşabilmek dışında bir şey istemiyordum. Biraz kan haricinde. Açlığım bir türlü dinmese de dizginleri elime zor da olsa alabiliyordum artık. Kısa ve sık adımların ardından gölün kıyısında buldum kendimi. Yere uzanarak çimlerin, beyaz elbisemi boyamalarına izin verdim. Bir süre yıldızları seyrettikten sonra gözlerimi kapattım, vampirlik evresinden beri uyumak pek benlik bir iş değildi.
Büyücü

PostPosted: Sat 13 Dec - 00:53 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

"Hala birini bulamayıp bu ikisinden biriyle geceyi noktalamayı ummuyorsun umarım." O sırada aklıma Kat'le aramızda olanlardan Max'e hiç bahsetmediğim geldi. Ormanda onları gördüğüm, o her şeyin başladığı geceyi hatırladım aniden. Nedense Isaac'e sinirlendiğim kadar kızmıyordum Max'e. Belki de ona karşı hissettiğim suçluluk vardı bunun temelinde. Aralarındaki ilişkinin sadece vakit geçirmek için olduğunu biliyordum gerçi. Yine de...

"Katarzyna'yı kıyıya doğru ilerlerken gördüm Josh." Bir anda düşüncelerim yok olup beynim tekrar tek bir kişi üzerine odaklandı. "Teşekkürler Ghis." Yanlarından ayrılmadan önce Max'in omzuna hafifçe vurdum yumruğumla. "Görüşürüz dostum." Bir ara ona olanları anlatacağımı yazdım aklımın bir ucuna.

Göl kenarına doğru yürürken onu bulduğumda ne diyeceğimi düşünmeye başladım. Midem kasılıyordu. Yaptığım hataları tekrarlamak istemiyordum. Yanından geçerken içki standından iki adet bira aldım. Belki de sadece oturup konuşmaya ihtiyacımız vardı. Sorun çözmeye değil... Evet, sorunlar bir süre bekleyebilirdi.

Kat'i kıyıda yatarken gördüğümde ayaklarım altımdaki toprağa çakıldı. Yutkundum ve nefes aldım nasıl yapılacağını unutmuş gibi. O an Isaac, Maks ya da birlikte olduğu kimse umurumda değildi. Sadece onun yanında olmak istiyordum. Ay ışığında fildişi gibi parlayan tenine dokunmak, gözlerini gözlerimde hissetmek, sesini işitmek...

Kızın yanına otururken hiçbir şey söylemedim. Elimdeki şişelerden birini yanına bıraktım. O hazır olana kadar bekleyebilirdim. İstese yüzyıllar bile bekleyebilecekmiş gibi hissediyordum o an. 

K.S.K.S. Profesörü

PostPosted: Sat 13 Dec - 01:24 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Sardığı otlardan birini yaktı ve derin bir nefes çekti. Belki de bu grubun arasına gelmek kötü bir fikirdi. Şimdiden sıkılmaya başlamıştı. "Katarzyna'yı kıyıya doğru ilerlerken gördüm Josh." İşte bu duydukları ilginçti. Ancak detayına inemeden Josh yanından ayrılmıştı bile. "Sen de kendine kuyruk yapmakta fena iş çıkarmamışsın ha?" Bir anlığına aklı Josh ve Kat'e kaydığında Jill'i unutmuştu ama kızın elini hissetmek tekrar aklındaki görüntüleri yerine getirmişti. Elini onun kıvrımları boyunca kaydırıp amacına uygun olduğunu düşündüğü bir noktada durdu. "Direk ateş viskisiyle başla, ihtiyacın var gibi duruyor." Ghis'in onu duyduğundan emindi, henüz o kadar uzaklaşmamıştı. Ancak bu gece için onunla daha fazla uğraşamayacaktı, kendisi için farklı planları vardı. Jill'i kendine doğru çekerek kalabalıktan ayrıldı ve ormana doğru ilerlemeye başladılar.

Devamı...

O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy

Last edited by Maximillian Elijah Whelan on Mon 15 Dec - 01:05 (2014); edited 1 time in total
Back to top
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

PostPosted: Sun 14 Dec - 00:13 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

Eskiden yıldızları seyretmeyi ne kadar sevdiğimi hatırladım. Perşembe geceleri düzenli olarak astronomi kulesine gider ve gözlemlerimi not bile alırdım. Artık tüm hayatı krizlere girmemeye yetecek kadar kan içmesi gereken biri olmuş olmam beni korkutuyordu. Ablam bana değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu defalarca söylemişti fakat ben kendimi hep bunu zinciri bozan halka olarak görmüştüm. Şimdiyse değişim benim rutinim haline gelmişti. Toprağın ve suyun müthiş karışımını başka bir koku böldü. Bu koku hayatımın her evresinde duymak istediğim bir kokuydu. Kendine özgü kokusunu yoğun baharatlı parfümü bile gizleyememişti. Neredeyse gülümseyecektim ki kendimi durdurdum, son görüşmemiz aklımda kesit kesit canlandı. Ondan beri derslere gitmiyor, hatta neredeyse hiç yatakhaneden çıkmıyordum. Bana bakmakta olduğunu hissedebiliyordum, yine de ona bakarsam ister istemez yumuşayacağımı biliyordum. Düz bir ses tonuyla dudaklarımdan döktüm kelimelerimi: "Ne istiyorsun?"

PostPosted: Sun 14 Dec - 00:25 (2014)    Post subject: Ayık Olmak Yasak! Reply with quote

"Direk ateş viskisiyle başla, ihtiyacın var gibi duruyor." İçki standına giden yolu yarılamıştım ki arkamdan konuşan Max'e sinirle döndüm istemeden. Eli kız arkadaşının münasip yerlerinde gezinmeye başlamıştı bile. Dişlerimi sıkarak önüme dönüp yürümeye devam ettim. Neden beni öfkelendirmesine izin veriyordum ki?

Bir şişe bira aldım içki standından. Kapağını açmaya çalışırken yanımdaki -ne zaman geldiğini bilmediğim - çocuğun parmaklarını kendiminkilerin üzerinde buldum bir anda. O gece kaşlarımı çatmaktan alnım ağrımıştı artık. "Ben açarım," dedi çocuk gülümseyerek. Parmaklarımı çocuğunkilerden kurtarırken şişenin kapağını açmasına izin verdim. "Dans edelim mi?" Çocuk bana şişemi uzattığında gülümsedim. Reddederken bile kibar olmakta fayda var ne de olsa. "Kalsın."

İkinci şişeyi aldım, bu sefer kimsenin yanıma yaklaşmasına fırsat vermeden kapağı kendim açtım. İçine bir tane tequila shot boşalttım, Frejya birasını böyle içmekten hoşlanırdı, iki elimde de birer şişeyle kızı bıraktığım yere dönecektim ki biraz ileride dans edenler arasında dans etmeyen çifte takıldı gözlerim. Kız pek kendinde değil gibiydi, gözleri yarım açık ve dalgındı. Çocuksa bir tebeşir kadar beyazdı ve göz altları mordu. Çiftin dikkatimi çekmesinin sebebini şimdi anlıyordum. Çocuğun adı Benoit'ydı ve Gryffindor ortak salonunda son birkaç haftadır dilden dile dolanıyordu ismi. Bir süredir ortalarda görünmediğine dair söylentiler vardı. Benoit son gördüğümden beri epey değişmişti.

Daha fazla izlemekten vaz geçmiştim ki birden çocuğun dudakları kızın omzunda ayrıldı. Gördüklerim karşısında şişeler elimden kaymış ve yere düşmüştü. Bacaklarım sıçrayan biralarla ıslanırken elbisem ve ayakkabılarım umurumda bile değildi. Gözlerimi çocuğun kanlı ağzından ve sivri dişlerinden alamıyordum.

Çocuk ayakta sallanan kızı kolundan tutup ormana doğru götürmeye başladığında ayaklarım takibe koyulmuştu çoktan. Beynim bana "Frejya'ya dön!" diye bağırıyordu. Ancak ayaklarımın söz dinlemiyordu, merakım bunun bir cadılar bayramı şakası mı yoksa ciddi bir problem mi olduğunu bulmadan kontrolü bana bırakmayacaktı.

Last edited by Ghislaine A. Blackburn on Sun 14 Dec - 22:45 (2014); edited 1 time in total
Back to top
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 15:39 (2018)    Post subject: Ayık Olmak Yasak!

Back to top
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> Hogwarts Arazisi -> Göl Kenarı All times are GMT + 2 Hours
Goto page: 1, 2, 3, 4  >
Page 1 of 4

Jump to:  

Index | Administration Panel | Create own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006