Peron 9 3/4 Forum Index
Peron 9 3/4

Peron 9 3/4 Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Beyaz ::

Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> IV. Kat -> Boş Derslikler
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

RP Yaşı: 21
RP Sevgilisi: Değişken.
Lakap: Kat.

PostPosted: Mon 8 Dec - 00:29 (2014)    Post subject: Beyaz Reply with quote

Hiç böylesine çaresiz hissetmemişti. Ölü kadar beyaz -hoş, ölüden farksızdı ya- teninden aşağıya inen yaşı Joshua'nın başparmağı durdurdu. Ağlamanın verdiği muazzam rahatlıkla kendini çocuğun, yumuşacık olduğunu anımsadığı, dudaklarını öperken hayal etti. Her geçen saniye hormonları daha da katlanılamaz bir hal alırken Katarzyna arafta kalmış gibiydi. Onu öpmek ve öpmemek... Hayatında bundan zor bir seçim olmuş muydu, bilinmez. Büyücü vampire biraz daha yaklaştı, diğer elini de yüzünde sabitledi. "Bunu kendine yapma." Pürüzsüz sesinin keyfini sürdü Katarzyna, duyduğu hiçbir şeye benzemediği kesindi. "Kendini küçük görme, bundan çok daha fazlasını hak ediyorsun." Ona inanmayı isterdi, tıpkı sevgisine inanmak istediği gibi. Ne yazık ki herhangi birinin ona arzu harici bir his besleyebileceğini idrak etmesi mümkün değildi.

"Sadece güzel bir bedenden ibaret olsan seni seçmezdim. Hayır... Seçmek yanlış kelime. Sana çekiliyorum sanki. Bana seçme hakkı tanınmamış gibi. Özgürlüğün başımı döndürüyor, bakışlarından ruhunu görebildiğimi hissediyorum ve Kat, düşündüğün gibi karanlık değilsin; gözlerimi alıyorsun. Vurdumduymaz görünsen de önemsediğini biliyorum. Yapaylıktan uzak tepkilerinin içten olduğunu da. Bana dokunan soğuk teninin altında paylaşmak istemediğim büyük bir ateş yandığını da..." Gerçekten de önemsiyordu, değil mi? Genç Hufflepuff, Slytherin'in neredeyse taşlaşmış kalbini eritebilmişti. Bunu biraz daha reddetmek onu nereye ulaştıracaktı bilmiyordu ama reddetti. "Ben de korkuyorum, daha önce başka biri için bu kadar güçlü duygular hissetmemiştim. Bunlardan kaçamamak beni korkutuyor. Senden karşılık alamamak..." Bundan evvel bunun kıyısından geçen sözleri bile duyamamayı bırak, bir insanla bu kadar uzun sözlü iletişim kurmamıştı. Keşke Harris fark edebilseydi Dolinska'nın parmakları arasında olduğunu ve her daim de olacağını.

Bir ilk daha vuku buldu: Genç adamın dudakları kızın ölü alnını aydınlattı. Şayet dile gelebilseydi alnı, neler söylerdi kim bilir! Fazla tepki vermek istemiyordu ama normalde adrenalin kavramları çok uç seviyelerde olan vampir, parmak uçlarına kadar sarsılmıştı şimdi. Joshua ondan uzaklaşırken yüzünde bariz bir hayal kırıklığı belirdi. "Senden hemen bir cevap beklemiyorum, kararını vermek için istediğin kadar düşünebilirsin." Demek ki Kat sonsuza kadar düşünecekti. "Aç olmalısın." Evet, gerçekten de açtı. İlginçtir ki Joshua'yı paramparça etmek istemesinin nedeni açlık değildi. "Cinsel içgüdüleri"ydi.

Elini kavrayıp ilerleyen büyücüyü sualsizce takip etti. Daha fazla dizginleyemediği hormonları için suçlu hissetmeli miydi? Onunla gerçekten sevişmek istiyordu çünkü açtı ve onun bir heves olup olmadığını merak ediyordu. Boş bir dersliğin kapısını aralayınca Katarzyna, yüzünü sinsi bir ifadenin ele geçirmesine izin verdi. Joshua etrafta kimsenin olup olmadığını kolaçan ederken Kat çoktan üstünü çıkarmıştı bile. En az saçları kadar siyah sutyeni bembeyaz teniyle müthiş bir uyum içerisindeydi ve Joshua'nın ilgisini çekmişe benziyordu. Yine de suratında anlam veremediği bir ifade vardı, sanki sekiz yüz duyguyu aynı anda yaşıyor gibiydi. "Ne?" Kaşları sesi kadar umursamaz bir tavırla havalandı. "Sana kanını daha fazla emmeyeceğimi söyledim, Joshua. Üstelik ikimizin de açlığını giderecek bir yöntem varken..." İstemsizce gülümsemesi genişledi, açlık kavramları biraz farklıydı. "Hem bunda daha yorgun düşeceksin, inan bana." Küçük planının geri tepmesi onu gerçekten perişan ederdi. Ve hadi ama, hangi on yedi yaşındaki çocuk onu reddedebilirdi ki? Sadece Josh.

PostPosted: Mon 8 Dec - 00:29 (2014)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Joshua Lance Harris
Büyücü
Büyücü

RP Yaşı: 17
Sihirsel Soy: Safkan
RP Sevgilisi: -
Lakap: Josh, Lance
Quidditch Mevkisi: Arayıcı

PostPosted: Mon 8 Dec - 02:25 (2014)    Post subject: Beyaz Reply with quote

O saatte sınıfların bir çoğu boştu, bu nedenle Josh boş bir sınıf bulmakta zorlanmamıştı. İçeri girdiğinde kapıyı mühürlemiş ve daha sonradan pişman olmamak için sınıfı iyice kontrol etmişti.

Kızın içebilmesi için gömleğinin kolunu sıyırmaya başladığında düşüncelere daldı. Boş bir yer aradıkları süre boyunca herhangi bir şey söylemediği için kıza minnettardı Josh. Kendini daha fazla utandırmak istemiyordu, Kat'e onu sevdiğini söylemiş dahası bununla ilgili uzun da bir konuşma yapmıştı. Pişman değildi, sadece yüzüne hücüm eden kan hala yanaklarında ve kulaklarında yanıyordu, daha fazlasına dayanabilir miydi bilmiyordu.

Düşüncelerinden sıyrılıp sonunda Kat'e döndüğünde bir an kalakaldı. Kızı sadece çamaşırlarıyla görmeyi beklememişti. Yutkunurken beyninin vücudunun alt taraflarına karşı verdiği savaşın başarısızlığa doğru ilerlediğini fark etti. Farkında olmadan kıza doğru birkaç adım atmıştı bile.

"Ne? Sana kanını daha fazla emmeyeceğimi söyledim, Joshua. Üstelik ikimizin de açlığını giderecek bir yöntem varken..." Kızın gülümsemesine elinde olmadan sırıtarak karşılık verdi. "Hem bunda daha yorgun düşeceksin, inan bana."

Josh derin bir nefes aldı ve kızla arasındaki mesafeyi ağır fakat emin adımlarla kapadı. Ellerini önce kızın beline koydu. Bazen, kız kanını içerken kendini tutamayıp elini kızın gömleğinin altına daldırdığında hissettiği ipeksi ve buz gibi beli... Parmakları kızın sırtına doğru tırmandı, her dokunduğu noktayı anımsamaya çalışırcasına yavaştı. Bakışlarını kızın gözlerine kaldırdı, o dolgun dudakları yeterince bekletmişti. Önce yavaşça öptü Josh; acelesi yoktu, her anın tadını çıkarmaya çalışıyordu. Fakat öpüşleri ve dokunuşları kızın verdiği karşılıkla her geçen saniye hızlanıyor, yumuşaklığını kaybediyordu.

Kızı belinden sıkıca tutup kendine bastırdı, dillerinin verdiği mücadele şiddetlenmişti. Her geçen saniye kıza karşı olan açlığı azalmak yerine daha da büyüyor gibiydi, tüm benliği kızla doluyordu. Nefes almak için ayrıldıklarında kızı çıplak baldırlarından kavradı ve bacaklarını beline sarabileceği şekilde kaldırdı. Soğuk, ne istediğini bilen kollar boynuna dolanmıştı. Dudakları tekrar buluştuğunda kucağındaki kızla kör bir şekilde sıralara ilerledi. Sonunda bir tanesine çarptıklarında Kat'i hızla sıraya bıraktı. Kendi parmakları kemerini çözmeye çalışırken, Kat çocuğun gömleğinin düğmelerinde çalışmaya başlamıştı. Gömleğinin önü tamamen açıldığında kızın soğuk ellerini göğsünde hissetmek baştan aşağı titretti Josh'ı. O anda durdu ve elleriyle kızınkileri kavrayıp arkada kenetlediğinde dudaklarını kızınkilerden ayırdı.

Kızın önce çenesini öptü, sonra çenesinin altını, boynunu, köprücük kemiklerinin oluşturduğu derin boşluğu... Kızın sarhoş eden kokusunu çekti içine, ardından diliyle çenesine kadar yaladı. Kısa bir duraksamanın ardından kızın boynuna kapandı dudakları. Dişleri şah damarının üzerindeki deriye hafifçe geçerken kendini kaptırıp kızın canını acıtmamaya çalıştı. Ama aldığı tepkiye değmişti, kulaklarını kızın derinden inlemesi oldururken kendi kendine sırıttı. Bir eli kızın vücudunda aşağılara doğru inmeye başlamış, diğeriyse kızın ellerini serbest bırakıp siyah sütyenin kopçasına uzanmıştı.

Kopça açıldığı an bir an aklının gerisine atmaya çabaladığı o an gözlerinin önünde bir şimşek gibi çaktı. Sinirle nefesini tutup yumruk yaptığı ellerini kızın iki yanında sıraya indirdi. Isaac orta parmağını doğrultmuş Josh'ın beyninde kazandığın zaferi kutluyordu sanki. "Lanet olsun!"

Doğrulduktan sonra az önce yere düşmüş gömleğini alıp kızın üzerine örttü. "Bunu ne kadar çok istediğimi bilemezsin," diye mırıldandı kızın dudaklarına doğru. "O görüntüyü kafamdan atabilmem için bunun ne olduğunu kesinleştirmemiz gerek." Kızdan uzaklaştı. "Üzgünüm."  

Vampir

PostPosted: Tue 9 Dec - 22:54 (2014)    Post subject: Beyaz Reply with quote

Josh'ın kendisine yaklaşmakta olduğunu görmesiyle derin bir nefes aldı Katarzyna; alacağı tepkiden çok korkmuştu zira. Aralarındaki mesafe yavaşça kapanırken iki suratı da aynı gülümseme esir almıştı. Her erkeğin, Josh'ın bile, dayanamadığı şeyi biliyordu işte. Belki bir sonraki hayatında bir at olacaktı, insanlığının zevkini çıkarıyordu. Ellerini belinde hissedince tüm vücudunu turlayan karıncalanma nefesini kesti. Ön sevişmelere pek ihtiyaç duymadığı için pratiğe de zaman bulamamıştı. Katarzyna Dolinska, ilk defa bu konuda ne yapacağını bilmiyordu. Gömleğinin içerisine dalan eller karşısında ne yapacağını bilemeyen Kat, ani nefesini çocuğun suratına bıraktı. Sırtında gezinen parmaklar sadece bedenini değil ruhunu da okşamayı ihmal etmiyordu. Gözleri buluştuğunda o anın geldiğini anlamıştı.

Dudakları muazzam bir yavaşlıkla birleşirken Kat bir daha afalladı. Genelde insanların hızına ayak uydurmayı denerken şimdi yavaşlamaya çalışıyordu. Gittikçe hızlanan tempo, bugün şansın ondan yana olduğunu gösteriyor olmalıydı. Vampirin kuvvetinin yarısı kadar kuvvetli olmasına rağmen Joshua, tepeden tırnağa sarsıcı bir şekilde onu kendine çekti. Katarzyna düzenli sıklıklarla bunun anlık bir şey olduğunu kendine hatırlatıyordu. O kadar yoğun bir andı ki nefes almayı bile unutmuştu. Bunu fark ettiğinde çekildi, Josh ise meydan okurcasına baldırlarını kavradı. Kat bacaklarını beline, kollarınıysa boynuna dolarken beyni bomboştu artık. Dudakları birbirlerini tanımaktayken Kat, kendini bir sıranın üstünde buldu. Kalp atışları neredeyse sağır olmasına sebep olurken çocuğun gömleğinin düğmelerini açıyordu. Nihayet düğmelerden kurtulabildiğinde ellerini çocuğun göğsüne koydu, elleri altında atan kalbe karışıverdi kalbi.

Büyücü, birden dudaklarını ayırıp Kat'in ellerini arkada kenetledi ve öpücükleriyle kutsadı. Çenesinden aşağıya inen dudaklar bacakları arasında bir dinamit varmış gibi hissetmesine neden oluyordu. Dilinin ıslaklığıyla ürperdi ve bum! Görünüşe göre artık vampir olan taraf Joshua'dan başkası değildi. İstemsiz bir inleme koyuverdi Katarzyna, eğer boyundan ısırılmak hep böyle hissettiriyorsa gerçekten de vampirler birer orgazm melekleri olabilirdi. Elleri vücudunun istediği kısımlarına eriştiğinde sutyen kopçasının açılmasıyla gözlerini kapattı. Her şey mükemmel gidiyordu.

Şom ağızlı! Birden Josh'ın elleri vücudundan çekildi. Gözlerini açtı, yumruk olmuş ellerin sinirle titrediğini görebiliyordu. Korktuğu başına gelmişti. "Lanet olsun!" Yerdeki gömleği alıp Kat'in üstünü örttü. Kat olanlara anlam vermeye çalışıyordu. Prezervatifi yoktu ve boşalmadan önce kendini çekemiyor muydu? Yoksa çok erken boşaldığı için mi utanmıştı? Aklı ermiyordu doğrusu. "Bunu ne kadar çok istediğimi bilemezsin." Kızın kaşları kalktı, hiçbir engel yoktu ki! "O görüntüyü kafamdan atabilmem için bunun ne olduğunu kesinleştirmemiz gerek." Ve işte taşlar yerine oturuyordu. Yine mesele Isaac'e dönmüştü, bunu daha fazla kaldıramayacaktı. "Üzgünüm."

Çocuğu yavaşça itti çünkü biliyordu, gücünü azıcık bile kullansa kemiklerini kırabilirdi. "Beni siken tek herif Isaac mi sanıyorsun Joshua, gerçekten mi?" Biraz sert olmuş olabileceğinin farkındaydı ama umursamıyordu bile. Sinirlendiği an gözleri adeta görme yetilerini kaybediyor ve Kat'i kontrolden çıkarıyordu. Ardından onu Max ile de gördüğü aklına geldi ve derin bir nefes aldı. Kendini bir fahişe gibi hissetmek rahatsızlık duymasına sebep olacak bir şey değildi, şu ana dek. Ne bedenini ne de ruhunu günahlardan temizleyebileceğini bildiği için çocuğun üstüne yürüyerek hırsını çıkarmaya devam etti. "Günaydın Joshua! Bu yüzyılda insanların sikişmeleri için evli olmaları gerekmiyor." 'Evli' kelimesini telaffuz ederken midesi ters dönmüşçesine rahatsız oldu. Stabil bir ilişki düşüncesi bile onu rahatsız ederken evlilik? Şayet bir metamorphmagus olsaydı saçları ve gözleri şimdiye kıpkırmızı olmuştu, biliyordu.

"Yoksa sen bir iktidarsız mısın Harris?" Ona soyadıyla hitap ettiği zaman hoşuna gitmeyecek şeyler söylüyordu. Kural bir, bir erkeğin gururunu ayakların altına alırsan bil ki o erkek senindir. "Bunu çok isteseydin yapardın Josh, erkekler hep böyle yaparlar." Son cümlesinin, onun bu güvensiz ve perişan halini ifşa etmemesini umdu. Yine de sesinin çatlayıp titremesine engel olamamıştı.

Büyücü

PostPosted: Wed 10 Dec - 14:50 (2014)    Post subject: Beyaz Reply with quote

Kızın ittirmesiyle birkaç adım geriledi Josh. "Beni siken tek herif Isaac mi sanıyorsun Joshua, gerçekten mi?" Josh kızın söylediklerine inanamadı. Gerçekten bunu kastettiğini mi düşünüyordu? Tam ağzını açmıştı ki Kat Joshua'nın konuşmasına izin vermedi. "Günaydın Joshua! Bu yüzyılda insanların sikişmeleri için evli olmaları gerekmiyor."

Josh'ın Isaac'e olan siniri şimdi Kat'e çevrilmişti. Kızın tüm ettiği sözler bu sınıfa gelmeden önce yaptıkları konuşmayı anlamsız kılıyordu, sanki hiç dinlememişti Kat ve tüm bu süre boyunca aklında sadece Josh'la yatmak vardı."Yoksa sen bir iktidarsız mısın Harris? Bunu çok isteseydin yapardın Josh, erkekler hep böyle yaparlar." Kızın bu sözleri üzerine gülmekten kendini alamadı, komikti tüm bu olanlar. Ne kadar içler acısı bir durumda olduğunu görüyordu şimdi Josh. Sessiz gülmesi gürültülü ve çığrından çıkmış kahkahalara dönüştü önce, sonra bir anda nefessiz kalmışçasına kesildi. Göğsü hızla inip kalkarken bir şeylere zarar verme içgüdüsü gittikçe artıyordu. Tüm gün olanlar fazla gelmeye başlamıştı Josh'a ve mantığı yavaş yavaş kontrolü kaybetmeye başlıyordu.

"Seninle gerçek bir ilişki kurabileceğimi düşündüğüm için gerçekten aptal olmalıyım." Kızla aralarındaki mesafeyi biraz daha açarken göz temasını kesmemişti. "Evet evet. Bu ilişkiyi en başından beri yokuşa süren benim. Ah, gerçekten özür dilerim Kat," Sesi gittikçe sarkastik bir hal alırken başını patlayacakmış gibi hissediyordu. "Senden ne cürretle bana sadık kalmanı istedim. Merlinin sakalı! Gerçekten çıldırmış olmalıyım!" Yüzündeki sırıtma bir anda yok oldu, yumrukları o kadar sıkılıydı ki tırnakları avuç içlerini acıtmaya başlamıştı. Fakat kafasındaki patlamalar ve çığlıklar Josh'ın sinirinden başka her şeyi unutmasına neden oluyordu. Kendini tutamayıp kıza doğru yürüdü.

"Hiçbir şey umurunda değil, değil mi? Konuştuklarımızı anlamaya çalışmadın bile... Tek istediğin seksmiş gibi davranıyorsun. Kendine bile saygı duymuyorsun Kat!"
Sözlerinin kızı kıracağının farkındaydı ancak Kat onun canını bu şekilde düşünmeden yakabiliyorduysa bunu Josh da yapabilirdi, değil mi? "Sana tekrar bakire ol demedim Kat. Sana geri kalan sonsuz hayatını bana adamanı da söylemedim. İstediğim şey yalnızca seni lanet olası çalıların arasında ya da karanlık bir koridorda başka birinin aleti içindeyken görmemekti!" Yüzleri arasında sadece santimler vardı ve Josh ateş saçan gözlerini kızınkilerden ayırmadı. "Benim için sıradan bir kız olsaydın seni çoktan becermiştim. Ama anlaşılan beni o kadar bile tanıyamamışsın."

Derin birkaç nefes alırken elleriyle başını tutarak geriledi. "Şu halime bak! Dediğin onca şey üzerine hala benim için sıradan olmadığını söylüyorum." Gözleri yanıyordu, başını yere çevirirken şakaklarına avuç içleriyle bastırdı.      

Vampir

PostPosted: Wed 10 Dec - 16:05 (2014)    Post subject: Beyaz Reply with quote

Joshua'nın sesli kahkahaları karşısında afalladı Kat, dalga mı geçiyordu? Gittikçe şiddetlenen kahkahaları birden kesildiğinde konuşmaya başladı. "Seninle gerçek bir ilişki kurabileceğimi düşündüğüm için gerçekten aptal olmalıyım." Ve işte beklediği cümleler tek tek yüzüne vuruluyordu. Daha önce bu cümleleri birkaç "çok gecelik" erkekten ve kızdan da işitmişti. İnsanlara bir şey vaat etmeden onları hayal kırıklığına uğratabilen tek insan olmalıydı Katarzyna. "Evet evet. Bu ilişkiyi en başından beri yokuşa süren benim. Ah, gerçekten özür dilerim Kat. Senden ne cürretle bana sadık kalmanı istedim. Merlinin sakalı! Gerçekten çıldırmış olmalıyım!" Kinayeli cümleleriyle Kat'in damarına basmakta olan çocuğun gülümsemesi siliniverdi.

Joshua açılan mesafeyi tekrar kısaltmıştı. "Hiçbir şey umurunda değil, değil mi? Konuştuklarımızı anlamaya çalışmadın bile... Tek istediğin seksmiş gibi davranıyorsun. Kendine bile saygı duymuyorsun Kat!" Yanılıyordu. Katarzyna bedenine saygı duyan bir kadındı, ona yalnızca yakışıklı, sağlıklı ve maharetli bedenlerin girmesine izin verirdi. Tek istediği de seksti, evet, bu ne zamandan beri büyük bir suç olmuştu? İnsanın kendine saygı duyması ölene kadar bakire kalması mı demekti? "Sana tekrar bakire ol demedim Kat. Sana geri kalan sonsuz hayatını bana adamanı da söylemedim. İstediğim şey yalnızca seni lanet olası çalıların arasında ya da karanlık bir koridorda başka birinin aleti içindeyken görmemekti!" O an orada bulunmasaydı görmeyecekti de. Kat her seksini kaydedip kasetleri tüm okula dağıtıyor değildi ya! Gözleri gözlerini delerken suçu ona atmak gittikçe zorlaşıyordu. "Benim için sıradan bir kız olsaydın seni çoktan becermiştim. Ama anlaşılan beni o kadar bile tanıyamamışsın."

Aslına bakarsanız birbirlerini tanımaya yönelik bir çalışmaları olmamıştı zaten. Katarzyna öpüştükleri geceden beri Joshua ile seks yapmaktan başka bir şey istemiyordu. Ya da göz ardı ediyordu. Onun en sevdiği rengin gri olabileceğini defalarca düşünmemişti mesela. Körili yemeklerin onu hapşırttığını da. Sadece seks. Joshua birkaç adım geriledi, bir erkek için fazla güzel olan elleri, yarışır güzellikteki çehresini tutuyordu. "Şu halime bak! Dediğin onca şey üzerine hala benim için sıradan olmadığını söylüyorum." Başını yere çevirirken Kat, onun gerçekten acı çekmekte olduğunu fark etse de bir şey yapamadı. Kalbi bin parçaya bölündü, yine de beş para etmez gururunu yok sayıp kollarına atılmadı. Ona bakarken düşünemiyordu, bakışlarını yere sürüdü.

"Neden bunu zorlaştırıyorsun Joshua?" Gözleri aniden yaşlarla doldu. Anlaşılan çocuk karşısındayken ağlamayı alışkanlık haline getirmişti. Zaten her daim güçlü hissettiğinden, karşı tarafa aciz görünme gibi bir sıkıntısı hiç olmamıştı. Şimdiyse tüm evrenin duyabileceği kadar yüksek bir sesle ağlamak ve nefes alamamak istiyordu. Suçu biraz daha ona atmayı denedi. "Neden sana hayatının en iyi oral seksini yapabilecekken siktiğimin sevgisinden bahsediyorsun?" Hem sorun neden Kat'te olsundu ki? Onun sadece iyi bir yatak arkadaşı ve yemek peşinde olduğunu bilmiyor muydu? Katarzyna kartlarını hep açık oynamıştı, işleri karıştıran Joshua'dan başkası değildi. Bunları kendine hatırlatmak onu rahatlatmıyordu.

"Sevgi-diye-bir-şey-yok." Tane tane fısıldadığı sözcükleri aslında Joshua'ya değil kendisine söylemişti. O aşka, tutkuya ve bunun gibi dünyevi kavramlara inanmayı seçmişti, sevgi gibi şeylere değil. "Ne dememi bekliyorsun, söylesene!" Burnundan solumaya devam ederken attığı tekmeyle yanlarındaki sıranın ayağını kırdı. Anlık şiddet onu tatmin etmişe benzemiyordu, Josh'ı paramparça etmesine az kalmıştı. Kontrolünün son damlalarını büyücüyü duvara doğru itmekte kullandı. "Bir daha hiçbir erkeğin umurumda olmayacağını mı? Hayatımda hiç böyle hissetmediğimi mi?" Hiçbir erkek umurunda değildi. Hayatında hiç böyle hissetmemişti. Arkasına döndü ve küçük çaplı krizini geçirmeye başladı. "Seni öldürmek istiyorum!" Nefes aldığı her saniye başı daha hızlı dönüyordu.

Büyücü

PostPosted: Wed 10 Dec - 18:52 (2014)    Post subject: Beyaz Reply with quote

"Neden bunu zorlaştırıyorsun Joshua?" Kızın gözyaşlarını gördüğünde bir an için sinirini unuttu, Kat'e uzanıp yanaklarına yavaşça dökülen yaşları silmemek için zor tuttu kendini. "Neden sana hayatının en iyi oral seksini yapabilecekken siktiğimin sevgisinden bahsediyorsun?" Kız Josh'a neler olduğunu hatırlatmak ve unuttuğu kızgınlığını tekrar canlandırmak konusunda mükemmel bir iş çıkarıyordu.

"Sevgi-diye-bir-şey-yok."
Josh'ın yüzü boş bir ifadeye bürünürken gözleri donuk bir şekilde kıza bakıyordu. Kızın kendisine söylediği yalanların haddi hesabı yoktu. Ya da belki Josh öyle olmasını istiyordu. Kızın gerçekten kendisi için bir şey hissetmemiş olmasını düşünmek daha da sıkıyordu canını ve bu durumda yükü kızın üzerine atmak daha kolay geliyordu. "Ne dememi bekliyorsun, söylesene!" Bir şey söylemeyecekti, söyleyecek daha fazla bir şey kalmamıştı zaten. Daha kıza kaç kere onu sevdiğini söyleyecekti ki doğru dürüst bir cevap dahi alamıyorken.

Kız sinirine daha fazla hakim olamamış olacaktı ki tüm öfkesini sıralardan çıkarmaya başlamıştı attığı tekmeyle. Josh kızın öfkesinin kendisine yöneldiğini fark etmişti etmesine ama hiç bir şey yapmadı sırtı doğaüstü bir güçle sertçe duvara çarparken. Büyük bir boşluk hissi dolduruyordu o an içini. Daha fazlasını hissedecek enerjisi kalmamıştı sanki. Fırtınaya dönmüş duygularının ani değişimleri Josh'ı hırpalamıştı sanki. "Bir daha hiçbir erkeğin umurumda olmayacağını mı? Hayatımda hiç böyle hissetmediğimi mi?" Kızın dudaklarından sonunda duymak istediği sözler çıkarken herhangi bir şey düşünecek gücü kalmamış olması yazıktı. Kız geri çekilip arkasını döndüğünde olduğu yerde kaldı.

"Seni öldürmek istiyorum!"

"Neden yapmıyorsun ki?" diye mırıldandı Josh çıplak sırtı soğuk duvara değerken. "Bu ikimizi de bu durumdan kurtarmış olur değil mi? Hatta izin ver işini kolaylaştırayım." Arka cebindeki asasına uzandı ve asayı düşünmeden kızın her zaman beslendiği bileğine çevirdi. Bileği açılıp kanamaya başladığında elindeki asayı yere attı. Kızın uzun süredir kan içmediğini biliyordu, bu kesiğin kızı çıldırtacağını da. O sırada savaşmaktan güçsüz düşmüş beyni neden bunu yaptığını soruyordu. Belki de bilmek istiyordu, belki de kızın gerçekten değer verip vermediğini bu şekilde anlamaya çalışıyordu. Kaybedeceği fazla şeyi kalmamıştı, kendini engelleyecek nedeni de.

Vampir

PostPosted: Wed 10 Dec - 20:06 (2014)    Post subject: Beyaz Reply with quote

Sinir krizi geçirmekte olduğunun farkına varabilmişti, ablasının ona öğrettiği yönteme başvurdu.

Bir.
İki.
Üç.

Bu boktan yöntemin işe yarayacağı falan yoktu, koyun saymayı denedi.

Bir koyun.
İki koyun.
Üç k - tırnakları derisini deldi.

Katarzyna Dolinska gibi birinin hayatında normallik kavramı bir daha asla var olmayacaktı. Yalnızca on sekiz yaşında olmasına rağmen ne kadar çabalarsa çabalasın hayatının bir daha güzel olmayacağını biliyordu. Sonsuza dek lanetlendiğinin farkında oluşu, ona Joshua ile birkaç sene geçirme düşüncesini bile sevdiremiyordu.

"Neden yapmıyorsun ki?" Dünyaya döndü. Zaten tüm bu olanlar esnasında damarlarını parçalamayı arzulamışken pek de yardımcı olmuyordu. Josh'ın birazdan yaratacağı kargaşayı nasıl öngörebilirdi ki? "Bu ikimizi de bu durumdan kurtarmış olur değil mi? Hatta izin ver işini kolaylaştırayım." Çocuğun bileğini bir saniye bile tereddüt etmeden kanatmasını seyretti Katarzyna. Bir veela bile onu bu kadar etkileyemiyordu, Josh'ın kanında karşı koymayı bin kat zorlaştıran, baş döndürücü bir şeyler olmalıydı. Kanını ona ilk sunduğu gecedeki diyalogları sürekli zihninde yankılanıp duruyordu. Benim için endişelenmene gerek yok. Senin durumun bundan çok daha önemli. Biliyordu, bir daha kimse onu Joshua Harris kadar önemsemeyecekti. Tıpkı eğer onun yanında kalmaya devam ederse kafasını vücudundan koparacağını da bildiği gibi.

"Orospu çocuğu." O kadar güçsüz ve açtı ki sesi yalnızca bir fısıltı halinde çıkabildi. Beyni ve midesi parçalarına ayrılırken yerden cübbesini almak ve doğrulmak, hayatında yaptığı en zorlayıcı şeydi şüphesiz. Kanının tatlı ve keskin kokusu... Buradan derhal çıkması lazımdı yoksa Josh'ın sonu diğer Gryffindor'dan da kötü olacaktı. "Bir daha bana asla yaklaşma." Cümlesini o kadar gönülden söylemişti ki kendi de ürperdi. Güç bela kendini sınıftan dışarı atabildiğinde bir daha onunla konuşmayacak olmanın burukluğunu bile yaşayamadı. Kan ihtiyacı onu çılgına çevirirken nereye gideceğini biliyordu: Yasak Orman.

Büyücü

PostPosted: Wed 10 Dec - 21:22 (2014)    Post subject: Beyaz Reply with quote

"Orospu çocuğu."

Josh hareketinin kızı sinirlendireceğini tahmin etmişti, bu yüzden tepkisi şaşırtmamıştı çocuğu. Kızın karşı koymada ne kadar güçlük çektiği sesinden anlaşılabiliyordu. Nefesi derinleşmiş ve ağırlaşmıştı. Josh bir an kıza bunu yaptığı için kendinden nefret etti.  "Bir daha bana asla yaklaşma." Yutkundu. Demek böyle bitecekti.

Kız sınıfı terk ettiğinde duvardan aşağı doğru kayarak oturdu. Kanayan bileğine bastırırken gözlerindeki yanma dayanılmaz hale gelmişti. Alnını dizine dayadı. Yanakları ıslanırken kızın istediğini yapmadığı için kendine kızıyordu. Her şey çok daha kolay olurdu. Belki o an kolları birbirine dolanmış ve nefes nefese kalmış bir şekilde yerde yatıyor olurlardı. Kat ona bir daha yaklaşmamasını istememiş olurdu ve ona olan duygularını gösterecek vakti olurdu.

"Lanet olsun!" Sesi titrekti, boğazını tıkayan yumru sesini bastırıyordu.

Bir süre daha orada oturup sakinleşmeyi bekledi. Yüzü kuruduğunda kanaması da durmuştu. Ayağa kalkarken kendini zayıf hissediyordu, bacakları vücudunu taşımayı reddediyor gibiydi. Gömleğini üzerine geçirdi, düğmelerini doğru ilikleyemese de önünü kapamayı başarabildi. "Gururumu sikeyim," diye mırıldandı sınıftan çıkarken. Kat ondan basit düşünmesini istemşti ve Josh hayattaki her şeye yaptığı gibi bunu da komplikeleştirmişti. Asıl sinirli olduğu kendisiydi, kız değil. 

PostPosted: Today at 15:38 (2018)    Post subject: Beyaz

Back to top
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> IV. Kat -> Boş Derslikler All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Index | Administration Panel | Create own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006