Peron 9 3/4 Forum Index
Peron 9 3/4

 
Peron 9 3/4 Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Sarpa Sarmak ::
Goto page: 1, 2  >
 
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> Hogwarts Arazisi -> Yasak Orman
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

Offline

Joined: 22 Nov 2011
Posts: 111
RP Yaşı: 21
RP Sevgilisi: Değişken.
Lakap: Kat.

PostPosted: Sun 27 Nov - 20:56 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

 

“Beni umut ediyordun. Anne kucağı kadar sıcak, nefret kadar içten, şehvet kadar gerçek bir umuttu bu. Kendimi sana âşık olduğuma inandırmak üç dakikamı aldı, fazlasını değil. Seni küçümsediğimden mi? Kudretini göz ardı etmek çok mu mümkündü sahi? Fakat asla korkmadım senden. Senden korkanlarla işin olmazdı, bilirdim. İşin oldum, gücün oldum. Yollarına acımasızca koydum çakıl taşlarını, tökezlemedin bile. Bir gün mezarlıkta bekçiydin, ayakların çıplaktı, ertesi günse tüm çehren kirle kaplıydı. Ne yaptığını, neden yaptığını bilmiyordum. Diş sızısı kadar karşı konulmazdın ve ben, kışa küsmüş; fakat lapa lapa yağan karın ortasında kalmış bir çiçek kadar savunmasızdım. Dedim ya, bazı şeyler hiç değişmiyordu. Alt dudağındaki acımasız kesik, kana buladığın sigaralar, saçlarımı taradığım fırça… Saatler, günler, aylar, belki de yıllar geçti. Tek eksiğin kokun, bulandığın günahlar, etrafında dönüp duran entrikalar, her hatan, almış götürmüş kokunu. Pas kokuyorsun artık. Artık bitti rüzgârgülü, üzgünüm, artık bitti.”

Yağmurun bereketini esirgemediği boğuk gecede anlatılmaya çalışılanları düşündü. Evrenin tekdüzeliğinin yanında yediği silleler, göz ardı edilmeler ve niceleri… Umursamıyordu umursamamasına; lakin biliyordu: Bir gün bu zindandan dışarı atacaktı kendini ve dönmeyecekti bir daha, ne pahasına olursa olsun dönmeyecekti. Beyaz tenini etkisi altına alan lekeleri temizlemeye uğraşırken ağzındaki sigarayı yere düşürdü. Sigarayı ondan daha güzel içen hayat kadınları görmüştü, özgüvenini yitirmiş bir cadıdan da öte, hiçbir özelliğinin olmadığını kavramıştı. Bir sürü şarap tatmış, hiçbir tat alamamış, yüzünü ekşitmişti. İnsanları da birer şişe şarap olarak görmeye başlamıştı zamanla ve şimdi kırmızılıkları içinde boğuluyordu. Ağrıyan şakaklarına uğrayan baskı canını yakmıştı. Yerdeki sigarayı aldı, diğer düşürdüğü sigaraların yanına koydu. Belki de bugün yatakhaneden dışarı çıkmalı, birkaç hayata özenle bakmalı, iç çekmeli ve tekrar kaybolmalıydı. Kötü bir düşünceye benzemiyordu, üzerine teni kadar beyaz bir elbise giyip, dışarı çıkması iki dakika kadar almıştı. Dağınık kuzguni saçları, vücuduna uğraşsızca yerleştirilen dövme detayları ve hamurdan yapılmış gibi duran burnuyla özel olmadığını biliyordu. Nefesiyle karışan sigara dumanlarıyla bölerken geceyi, şuursuz adımlarının onu ormana yönlendirdiğini geç olsa da fark edebildi. Soğuktan kıpkırmızı olmuş burnunu ısıtmaya çalışırken, gözü karşısındaki siluete takıldı. Gizemli bir biçimde tanıdık olan gece ortağına belli belirsiz bir gülümseme yollarken, “İyi geceler.” dedi hava kadar soğuk bir sesle. Elinde döndürüp durduğu paketi çocuğa sundu, normalde böyle bir cömertlik ondan beklenecek şey değildi.
_________________
Back to top
Publicité


PostPosted: Sun 27 Nov - 20:56 (2011)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Mon 28 Nov - 00:00 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Hızlı adımlarla yatakhaneden çıkıp dış kapıya doğru yürüdü Max. Son birkaç aydır tekrarladığı bir tür alışkanlık olmuştu bu. Nasıl başladıklarını hatırlayamıyordu bile ancak kızı ilk gördüğü an kafasında çok netti. Hogwarts'a geleli daha bir hafta olmamıştı ve küçük bir çocuğun cesaretini arkasına alarak kendinden bir yaş büyük bu Slytherinliye yanaşmıştı. Ne beklediğini bilmiyordu, reddedilmesi kaçınılmazdı. O zamanlar ergenliğe yeni girmiş ufak bir çocuktu sadece. Boyu bile kızınkiyle neredeyse aynıydı. Her neyse, o zamandan beri değişmeyen bir şey varsa o da Max'in inadıydı ve reddedilmeyi kabul etmezdi. Sonunda onu da -her ne kadar kirli yollardan olsa da- elde etmişti ve buna devam ediyordu.


Yasak Orman'a girdiğinde görünürde kimse yoktu. Partnerinin fazla bekletmemesini umuyordu, genelde yapmazdı ama belli de olmazdı. Bir ağaca yaslanarak sert kabuğunu hissettiğinde kendisinin de zamanla bu ağaç gibi olduğunu düşündü. Dışarıdan sert ve bozulmuş, içinde ise hiç durmadan yeni bir şeyler oluşuyor ama sert kabuk dışarı çıkmasına izin vermiyordu. Neden böyle olduğunu merak ettiği de oluyordu zaman zaman ama kimin umurundaydı ki? Zevk almadığın sürece yaşamanın ne anlamı vardı?


“İyi geceler.” Kız her zamanki umursamaz tavırlarıyla ona elindeki paketi uzattığında alıp kısa bir süre ne olduğunu anlamak için inceledi. Önemli bir şey değildi. En azından yapacakları şeyden önemli değildi. Yine de kızın bu 'inceliği' takdire değerdi doğrusu. "Bu senin için fazla amatörce Kat." Sırıtarak kutuyu yere bıraktı. Kızın kendince sorunları olduğunu biliyordu ama umurunda değildi, asla olmazdı.
_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Joshua Lance Harris
Büyücü
Büyücü

Offline

Joined: 17 Aug 2011
Posts: 108
RP Yaşı: 17
Sihirsel Soy: Safkan
RP Sevgilisi: -
Lakap: Josh, Lance
Quidditch Mevkisi: Arayıcı

PostPosted: Mon 28 Nov - 00:41 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Gözleri birden açıldı. Saat kaçtı? Sabah mı olmuştu? Gelen horlama ve horultulara bakılacak olursa hala geceydi. Huflepuff’ın yerin altındaki yatakhaneleri’nden havanın aydınlık mı karanlık mı olduğunu anlayamazdınız. Özellikle de yağmurlu günlerde.


 Josh doğrulup neler olduğunu anlamaya çalıştı; uykusu fazlasıyla ağır olurdu, ne rüya görür ne de bu şekilde aniden uyanmazdı. Terlemişti, alnına düşen ıslanmış saçlarını dağıtarak arkaya attı. Onu uyandıran neydi acaba? Derin bir iç çekerek yastığına kendini geri bıraktı ve gözlerini kapayıp uyumaya çalıştı. Nafile… Olmuyordu işte. Uykusu kaçmıştı.


Yataktan indi ve üzerine yatmadan önce çıkartıp yatağın kenarına astığı tişörtü geçirdi. Onu uyandıranın ne olduğunu bulmadığı sürece uyuyamayacaktı anlaşılan. Eşofmanını da giydikten sonra ortak salona indi. Boştu fakat her zamanki gibi şömine yanıyordu. Kendini koltuklardan birine attı, bunu yapmayı severdi, o yumuşak yastıklara gömülmek her zaman uykusunu getirmeye yeterdi.


Ancak bu sefer işe yaramamıştı. Lanet okuyarak ayağa kalktı ve yastıklardan birini sertçe tekmeledi. Yastık uçarak duvarın kenarındaki kitaplıklardan birine çarptı. Kitaplık sallandı ve en sonunda birkaç kitap gürültüyle yere düştü. Josh çıldırmamak için kendini zor tutuyordu. Uykusuzluk ona hiçbir zaman yaramamıştı zaten.


Söylenerek kitapları kaldırmaya gitti. Sihirli Yaratıklar… Kitabın kapağını hızla kapattı. İşte bulmuştu uykusunu kaçıran, içini kemirip duran şeyi. O gün öğleden sonra Yasak Orman’da yaptıkları ders. Kitabı o kayaların birinin üzerinde unutmuş olmalıydı. Pelerinini ve asasını alıp çıkarken yaptığının aptallık olduğunu düşünmeye başlamıştı. Gecenin bir yarısı Yasak Orman’a girmek… Yine de uyuyabilmesinin tek yolu o kitabı almaktı.


Bahçeye çıktığında hızlı adımlarla, olabildiğince sessiz bir şekilde ormana ilerledi. İki adımda bir esniyordu, bunda havanın midesine işleyen soğukluğunun da etkisi olmalıydı. Ormanın kenarına geldiğinde durdu, nerede olduğunu hatırlamaya çalışarak bir süre kafasında yol çizmeye çalıştı. En sonunda hatırladığı yolun doğru olduğuna karar verdiğinde ormana daldı. 


Kısa bir süre sonra aradığı kayayı görünce bir an olduğu yerde sessizce tepindi. Bağırmak ya da nida atmak gibi bir salaklık yapmayacaktı. Zaten henüz ormanın girişindeydi, nasıl bir tehlike gelebilirdi ki başına? Kayanın üzerinde duran kitabı aldı ve geldiği yöne döndü. Ya da bir an için döndüğünü sandı. Nereden gelmişti? Ups… Yine de sandığı yoldan ilerlemeye başladı.


Birkaç dakika sonra duyduğu bir sesle irkilerek asasını uzattı. Tam rasgele bir büyü söyleyecekti ki kendini durdurdu. Mahmur gözlerini kısarak sesin kaynağının gerçekten Max olup olmadığına baktı. “Ahbap, gerçekten korkuttun – ah, özür dilerim.” Diğer yandaki kızı gördüğünde bir an duraksadı.  
_________________
Back to top
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

Offline

Joined: 22 Nov 2011
Posts: 111
RP Yaşı: 21
RP Sevgilisi: Değişken.
Lakap: Kat.

PostPosted: Mon 28 Nov - 01:10 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

“Bu senin için fazla amatörce Kat.” Çocuğun cümlesini donuk bir gülümsemeyle yanıtlarken, ona hak verdi. Neden böyle yapmıştı, bilmiyordu. Son günlerde hiçbir şeyi bilmiyordu gerçi. Max’in kutuyu yere bırakışını izlerken, aklında anılar can buluyordu. Henüz birinci sınıftayken ona yaklaşan genç adam artık büyümüş, istediği kıvama gelmişti. Ona sunduğu meyvelerinden arsızca faydalanıyor ve bundan epeyce zevk duyuyordu. Kimin umurundaydı ki, bir makineye dönmüş bedenini tatmin edebilen nadir erkeklerdendi Max. Cadı, sigarasından derin nefesler çekerek kendini hazırlamaya çalışıyordu. Gözbebekleri kocaman olmuş, ürpermişti. Vücudundaki basınç bir yana, uyuşturucuya duyduğu arzuyu tarif edebilmesi mümkün değildi. Kolundaki izlere çaktırmadan bastırdı Kat, karanlıkta görünmüyordu ne de olsa.

Tam elbisesini sıyırmaya başlamıştı ki hışırtılar, devamını engelledi. Max’in zerre memnuniyet sergilemeyen ifadesini bir süre daha öylece izleyebileceğini fark ettiğinde, başka bir ses daha algıladı kulakları. “Ahbap, gerçekten korkuttun – ah, özür dilerim.” Sesin kaynağına çevrilen iri gözleri memnuniyetle parladı. Uykudan kıvrandığı bariz olan çocuk fena sayılmazdı. İçindeki ses giderek edepsizleşmeye başlamıştı ve ihtiyacını gideremediği sürece de devam edecek gibiydi. ‘Sorun yok’ dercesine gülümsedi Katarzyna. Bu nadir rastlanan bir gülümsemeydi, kıymeti bilinse iyi olurdu.

Yerdeki sigara paketini almak için eğilirken, acaba çocuğun onlara katılmayı isteyip istemeyeceğini düşünüyordu. Kabalık etmek istemezdi, değil mi? Kesinlikle saçmalıyordu ve gökten hemen biraz eroin yağmazsa olacaklardan korkmaya başlayacaktı.
_________________
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Mon 28 Nov - 14:12 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Karşısındaki kız fazla beklemeden elbisesini çıkarmaya yeltendiğinde bir kez daha vicdanını yokladı Max. Hala yerinde yoktu, devam edebilirdi. Yakınlarda bir yerde bir çıtırtı duyduğunda pelerinini çıkarmış ve tişörtüne geçmişti ancak tam o anda durarak gelenin kim olduğunu görmeye çalıştı. Karşısındaki ondan önce davranmıştı.  “Ahbap, gerçekten korkuttun – ah, özür dilerim.” Max hayal kırıklığı içinde kafasını eğdi. 'Gerçekten mi Josh, şimdi mi?' Onun bu saatte Yasak Orman'da ne aradığını düşünemiyordu bile. Onun gibi kurallara uyan bir çocuk... Her neyse şu an buradaydı ve istemese de Max bu akşamlık işini ertelemek zorundaydı. Ama bu eğlenmesini engelleyemezdi.


"Josh?" Başka birini daha görebilmek için çocuğun arkalarına bakınırmış gibi yaparak devam etti. "Ekildin mi yoksa?" Yasak Orman'ın yuttuğu bir kahkaha atarak çocuğa yaklaşıp omzuna bir yumruk indirdi. "Ne işin var burda bu saatte?" Ona kalsa daha eğlenmeyi sürdürecekti. Josh'la uzun süredir konuşmamıştı ve şu sıralar gerçek bir arkadaşa ihtiyacı vardı. Ama arkalardan duyduğu bir çıtırtı onu durup dinlemeye zorladı. Yasak Orman'da aynı gece bu kadar çok öğrenci olması olasılığı fazla olmamalıydı. Ayrıca bu ses bir öğrenci için fazla hızlı hareket ediyor gibiydi. Max yere attığı pelerinin cebinden asasını aldı hızla. Fazla korkak olduğundan değildi, tetikte ve kontrollü olmayı tercih ediyordu.
_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Merlin
Merlin
Merlin

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 8
RP Yaşı: 0

PostPosted: Mon 28 Nov - 22:16 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Maximillian’ın asasını doğrulttuğu yerde, gölgelerin arasından bir siluet beliriyor ilk önce. Ay ışığı adamın sadece yüzünü aydınlatıyor. Teni fildişi kadar beyaz, uzun çehresine siyah perçemler dökülüyor. Kendisini örten karanlıktan bir adım atarak kurtuluyor. Dudakları hafifçe kıvrılıyor ve sivri dişleri ortaya çıkıyor.


“Kurallar ne kadar çabuk değişiyor. Halbuki yüzyıl önce orman bize yasaktı.” Sesi alaycı; delici gümüşi gözlerinden bir an koyu bir gölge gelip geçiyor. “Sihirli Yaratıklar ha,” Joshua’nın elindeki kitaba bakıp devam ediyor. “Size yardımcı olabilirim.” Gözleri Katarzyna’ya takılıyor, bir süre düşünüp dişlerini göstererek tekrar sırıtıyor. “Ya da niye direk yemeğe geçmiyoruz ki?”  
Back to top
Joshua Lance Harris
Büyücü
Büyücü

Offline

Joined: 17 Aug 2011
Posts: 108
RP Yaşı: 17
Sihirsel Soy: Safkan
RP Sevgilisi: -
Lakap: Josh, Lance
Quidditch Mevkisi: Arayıcı

PostPosted: Mon 28 Nov - 22:54 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

"Josh? Ekildin mi yoksa?" Gözlerini devirdi, Max ve kızın ne için orada olduğu kızın dağılmış elbisesinden belli oluyordu. Kıza biraz daha dikkatli baktığında kim olduğunu da anlamıştı. Beşinci sınıf bir Slytherin. Adı neydi? Katarzyna… "Ne işin var burada bu saatte?" Kitapla ilgili bir şeyler söyleyecekti ki bir anda duyduğu sesle irkildi. Anlaşılan bu, uyku sersemliğinden dolayı uydurduğu bir şey de değildi; Max asasını çıkartmış ve sesin geldiği yöne doğrultmuştu.

Sonra bir anda karanlıkta beyaz bir yüz belirdi. Sadece o bakışlar bile insanın donup kalmasına neden oluyordu. Josh asasına uzanırken adam iyice ortaya çıktı. Bir an için parlayan sivri dişlerinden bakışlarını alamadı.

“Kurallar ne kadar çabuk değişiyor. Halbuki yüzyıl önce orman bize yasaktı. Sihirli Yaratıklar ha, size yardımcı olabilirim.” Josh bir iki adım geriledi, asasını çıkarmıştı ancak bir vampire karşı ne yapabilecekleri hakkında pek bir fikri yoktu. Kısacası acizlerdi.

“Ya da niye direk yemeğe geçmiyoruz ki?” Kıza kayan bakışları üzerine nereden çıktığını anlamadığı bir koruma içgüdüsüyle kıza siper olmak için önüne doğru bir iki adım atıp derin bir nefes aldı. “Büyücülerle anlaşmanız var. Yani vampirlerin.” Yutkundu, bu birine kafa tutmaya pek benzemiyordu, yine de konuşmak onlara zaman kazandırabilirdi. “Beslenemeyeceğiniz konusunda. Böylece avcıları uzak tutuyorsunuz.” Şu son cümle tekrar düşündüğünde pek de akıllıca gelmiyordu. Yine de kelimelerin Josh'ı garip bir şekilde cesaretlendirdiğini inkar edemezdi.
_________________
Back to top
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

Offline

Joined: 22 Nov 2011
Posts: 111
RP Yaşı: 21
RP Sevgilisi: Değişken.
Lakap: Kat.

PostPosted: Mon 28 Nov - 23:40 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Max’in, isminin Josh olduğunu henüz öğrendiği çocuğa takılışını keyifle seyretti Katarzyna. İçindeki bastırılamaz arzu onu zor durumlara soksa da, konuyu değiştirmeyi başarıyor gibiydi. Tam sigara paketinden bir sigara çıkarıyordu ki hışırtıları duydu. Olağanüstü bir biçimde değişiyordu sesler. Bazen sağında hissediyordu, bir saniye sonraysa solunda. Max asasını kavrarken duraksadı. Yanına asasını almamak gibi bir aptallık yapmıştı. Yine de çok huzursuz değildi, her şeyin macera arayan birkaç gençten ibaret olduğunu düşünüyordu. Yanılıyordu.

Kendi teninden dahi beyaz, adeta porselenmişçesine duran ten gözlerini kamaştırdı. Ürpertici bir ışıltıydı gözlerindeki. Sivri dişlerinden bahsetmeye lüzum var mıydı? Lakin yeterince korkmamıştı; çünkü vampir, ona fazlasıyla tanıdık geliyordu. Aklını kurcalayan düşüncelerini, adamın etkileyici sesi böldü. “Kurallar ne kadar çabuk değişiyor. Hâlbuki yüzyıl önce orman bize yasaktı. Sihirli Yaratıklar ha, size yardımcı olabilirim.” Ve bingo! Katarzyna, adamın arkadaşıyla birlikte olmuştu. Bunu lehine çevirmeyi deneyecekti. Adamın kendisine olan bakışlarıyla birlikte gelen cümle, ona yeterince ipucu vermişti. “Ya da niye direk yemeğe geçmiyoruz ki?” Tam adama yaklaşacaktı ki, Josh’ın öne çıktığını gördü. Çocuk konuşurken, aklında bambaşka şeyler vardı. Belki fazla klasik olacaktı; fakat hayatındaki ilk defa biri onun için hayatını tehlikeye atıyordu. Etkilenmediğini söyleyemezdi; ama işine odaklanmalıydı. Korumacı güdüsü ateşlendi, Josh’ın omzuna hafifçe dokundu ve ona işin icabına bakacağını temin eden bir bakış attı.

“Seni hatırlıyorum, Niguel arkadaşındı, değil mi?” dedi önce. Adam afallamıştı. Hazır gafil avlamışken, vakit kaybetmeden devam etti. “Onların gitmesine izin ver, istediğini yapayım.” ‘İstediğini’ kelimesindeki erotizm göz ardı edilecek tarzda değildi. Vampiri cinsellikle oyalamakta bir sakınca yok gibi duruyordu. En azından şimdilik.
_________________
Back to top
Merlin
Merlin
Merlin

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 8
RP Yaşı: 0

PostPosted: Tue 29 Nov - 00:12 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Vampirin şaşkınlıkla açılan gözleri kısılıyor çok geçmeden. Kızın teklifi üzerine yakut rengi dudakları küçümsercesine kıvrılıyor. Kızın tavırlarının hoşuna gittiği belli, süzülürcesine kıza yaklaşıyor. Gözlerini arkada kalmış iki çocuğa dikerken soğuk parmaklarıyla kızın boynunu örten saçlarını aralıyor. Diğer elinin parmaklarıyla dişlerini geçireceği yerde geziniyor.


Tam kıza eğildiği sırada arkadan gelen sesle duruyor. “Buraya oyun oynamaya gelmedik Cyril, diğerleri bekliyor.” Gölgelerin içinden sesin sahibi olan kadın çıkıyor. Endamlı ve narin vücudu gergin, uzun platin renkteki saçları omuzlarından bir şelale gibi dökülüyor sırtına. Eflatun gözleri kızgın fakat öfkenin ateşinden yoksun, buz kesiyor.


Cyril geriliyor, yüzünde aylak bir sırıtmayla dişi vampire dönüyor. “Meredith, yeni arkadaşlarımla tanış. Çok istekliler.” Son cümleyi söylerken lezzetli bir yemeğin kokusunu alırcasına elini havada hafifçe sallıyor. Kadın küçük gören gözlerle çocukları süzüyor. “Çok genç… Çok taze… Hayat dolu…” Sesi büyüleyici bir melodi gibi çıkıyor.
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 184
RP Yaşı: 20

PostPosted: Tue 29 Nov - 00:28 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Vampir ortaya çıktığından beri Max hareketsizce durmuş gözlerini ayıramadan adamı izliyordu. Asasına sıkıca sarılmış olmasına rağmen yapabileceği bir büyü gelmiyordu aklına. Vampirlere ne tür büyüler işlerdi ki? O sırada Josh'ın öne atılmasıyla içinde büzülen bir şey hissetti. Korkuyordu ve bir yandan da cesur olması gerektiğinin farkındaydı. Josh her zaman daha korumacı olan olmuştu ama birbirlerinin arkasına saklanabilecekleri lanet bir oyun oynamıyorlardı şu an. Bir büyü, lanet olası bir büyü... Ama o düşünmesine devam ederken Kat kendisini oldukça zor duruma sokabilecek kelimeleri çıkarmıştı dudaklarının arasından.  “Meredith, yeni arkadaşlarımla tanış. Çok istekliler.” Max daha biriyle nasıl başa çıkabileceklerini bulamamışken arkada daha fazlasının olduğunu öğrenmek hiç de iyi olmamıştı. 


Yaptığının ne kadar aptalca olduğunu bilse de vampirle birlikte olmaya pek hevesli görünen Kat'in elini yakalayarak kendisine çekti ve aynı anda asasıyla büyük bir ateş topu yolladı. Bir şekilde bir yerde işe yaraması gerekiyordu.
_________________O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy


Back to top
Merlin
Merlin
Merlin

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 8
RP Yaşı: 0

PostPosted: Tue 29 Nov - 00:43 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Max’in büyüsü Cryil’i sıyırıp ağaçlara vuruyor. Alevler kısa sürede büyüyor, diğer ağaçlara atlıyor. Vampirler ateşe karşı öfkelerini gizleyemiyor; Cyril’in dişleri iyice uzayıp ortaya çıkıyor, Meredith büyüyü yapan Max’i birkaç metre uzaktaki ağaçlardan birine fırlatıyor. Max bilincini kaybetmiyor ancak kalkabilecek durumda da değil.


Dişi vampir Josh’a yöneldiği sırada Cyril Katarzyna’nın üzerine atlıyor ve kızın kollarını arkaya kıvırıp boynunu açığa çıkarıyor. Boşta olan diğer eliyle kızın saçlarını kavrayıp başını arkaya doğru çekiyor ve sivri dişlerini kıza geçiriyor.
Back to top
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

Offline

Joined: 22 Nov 2011
Posts: 111
RP Yaşı: 21
RP Sevgilisi: Değişken.
Lakap: Kat.

PostPosted: Tue 29 Nov - 18:55 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Birlikte olmaya hevesli gibi görünmeye, yakayı ele vermemeye çalışıyordu. Anlaşılan başarıyordu da. Yaklaşan vampiri terslememek için epey çaba sarf etse de, işi giderek zorlaşıyordu. Soğuk parmakları, beyaz boynunu etki altına aldığında adeta dondu Katarzyna. Boynundan yola çıkan soğukluk, tüm vücudunu fethetmişti. Dişleri titrerken bir ses duydu, bir kadın sesi. “Buraya oyun oynamaya gelmedik Cyril, diğerleri bekliyor.” O an duraksadı. Ya fena bir grup seks partisi düzenleniyordu ya da – Merlin aşkına! Bildiği tek şey, ölüme bu kadar yakın olmaya alışamadığıydı.

Kadına şöyle bir baktı. Saçları, muazzam suratını kusursuzca çevrelemişti. Gözleriyse kışı simgeliyordu sanki. Gizli bir imrentinin zamanı değildi belli ki. “Meredith, yeni arkadaşlarımla tanış. Çok istekliler.” Sesle irkildi Kat. Adamın havada sallanan elini izlerken nefes almayı unutmuştu. “Çok genç… Çok taze… Hayat dolu…” Sesin akımına kapılmamak için epey uğraş veren cadı, bir vampire asla güvenemeyeceğini o zaman anlamıştı. Geç kalmıştı. Çok geç.

Birden geriye sürüklendi ve olaylar tek saniyede gelişti. Max’in yolladığı ateş topu, vampiri ıskaladı ve orman yanmaya başladı. Bir yetkilinin onları fark etmesini gönülden istese de, istifini bozmamayı denedi. Kadın, Max’i birkaç ağaç öteye fırlatırken, Katarzyna son saniyelerini yaşadı. Sıradan bir cadı olarak son saniyelerini.

Josh’a yardım etmeye yeltenen Katarzyna, vampirin dişlerini boynunda buldu. Kanındaki zehre, kayba ve vücudundaki acıya rağmen yalnızca küçük bir inleme koydu. Gözünü terk etmek konusunda ısrarcı olan yaşları tutmak o kadar da kolay değildi.
_________________
Back to top
Joshua Lance Harris
Büyücü
Büyücü

Offline

Joined: 17 Aug 2011
Posts: 108
RP Yaşı: 17
Sihirsel Soy: Safkan
RP Sevgilisi: -
Lakap: Josh, Lance
Quidditch Mevkisi: Arayıcı

PostPosted: Tue 29 Nov - 21:55 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Katarzyna’ya yaklaşan vampirin hareketlerinden gözünü alamıyordu Josh. Sanki bir şey onu yerine çivilemişti. Vampirin parmakları kıza dokunduğunda kendi vücudunda bir soğukluk hissetti, gözlerinin önünde olanlara rağmen kılını bile kıpırdatamadığı için kendinden nefret etmeye başlamıştı. Yoldaşlıkta aldığı onca eğitimin karşılığını böyle almak istemiyordu; en azından birinin hayatını kurtarmayı deneyebilmeliydi, olduğu yerde donup kalmak olmamalıydı yapabildiği tek şey. 


“Buraya oyun oynamaya gelmedik Cyril, diğerleri bekliyor.” Ağaçların arasından çıkan kadını gördüğünde yumruk haline gelmiş elleri gevşedi. Sesi bile bu kadar büyüleyiciyken görüntüsüne hayran kalmamak mümkün değildi. Josh düşüncelerinden kurtulmaya çalıştığı sırada birkaç şey neredeyse aynı anda oldu.


Max, Katarzya’yı geri çekmiş ve vampirlere büyük bir alev topu fırlatmıştı. Alevler hedeflerini ıskalamış ancak ağaçları yakalamışlardı. Bir anda çevreleri ateşle sarılırken dişi vampirin Max’i fırlattığını gördü. Vampir üzerine doğru gelirken hızlı düşünmesi gerektiğini biliyordu. Ona doğru yollayacağı herhangi bir büyüden kolayca sıyrılabilirdi, inanılmaz hızıyla bunu yapması pek zor olmazdı. Kadının görmediği bir şey- Merlin’in sakalı! Cyril denen vampir Katarzyna’ya dişlerini geçirmişti bile!


Yerdeki sarmaşıklara doğrulttu asasını ve üzerine doğru gelen kadına büyü yapmaktansa adamı işinden alıkoymaya karar verdi. Yapacağı herhangi bir saldırı büyüsü kıza da zarar gelmesine neden olurdu bu yüzden daha güvenli olan yolu seçti. Sarmaşıklara hızla bir büyü yolladı ve onları vampirin boynuna doğru yönlendirdi.  
_________________
Back to top
Merlin
Merlin
Merlin

Offline

Joined: 18 Jul 2011
Posts: 8
RP Yaşı: 0

PostPosted: Tue 29 Nov - 22:50 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Joshua’nın büyüsünü kendisine değil de Cyril’e yaptığını gören Meredith çocuğa sadece bir metre kala duruyor ve Cyril’e bakıyor. Sarmaşıklar vampirin boynuna dolanmaya başlamış; ancak Meredith tıslayarak sarmaşıkları topraktaki köklerinden koparıyor ve kendi eline alarak adamın boğazını var gücüyle sıkıyor.


Cyril dehşete kapılmış bir şekilde geriye sürüklenirken serbest kalan Katarzyna dizleri üzerine yığılıyor. “ISIRMAMAN GEREKİYORDU!” Kadın dişlerini göstererek adamın yakasını kavrıyor tek eliyle, bir saniye adamın kana bulanmış yüzüne nefret dolu acımasız gözleriyle bakıyor ve yüzüne pençesini geçiriyor. Cyril’in bir yanağı tırnak izleri arasında kendi kanına bulanırken Meredith bilincini kaybetmiş kızın yanına gidiyor.


Nabzını ölçüp kızı inceliyor hızlıca. Ardından kızı sarsarak kendine gelmesini sağlıyor. “Hemen ölmeyeceksin,” diye başlıyor konuşmaya. Kızın söylediklerinin her kelimesini anlaması için gözlerini hipnotize edercesine kızınkilere dikiyor. “İki, belki üç hafta var zehrin seni öldürmesine. Eğer dikkat edersen ve tedavi görebilirsen bu süreyi uzatabilirsin. Yine de ölüm seni alacak.”


O sırada kızın üzerinden doğrulup Cyril’i kolundan yakalıyor. Uzun tırnaklarını vampirin bileğine geçiriyor ve kanatıyor. Ardından boynunda asılı duran küçük şişeyi çıkartıyor ve adamın bileğinden akan kanı şişeye dolduruyor. “Ölmeden önce bunu içmelisin. İçmediğin taktirde kendi iradesi olmayan bir iblise dönüşürsün ve avcılar çok geçmeden seni indirirler. Tek şansın bu; bizden biri olmak…” Şişeye bağlı zinciri kızın boynuna geçiriyor ve ayağa kalkıyor. 


Arkasını dönüp gitmeden önce son bir kez kıza bakıyor. “Seçim senin.” Bir anda geldikleri gibi ağaçlar arasında gözden kayboluyorlar.
Back to top
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

Offline

Joined: 22 Nov 2011
Posts: 111
RP Yaşı: 21
RP Sevgilisi: Değişken.
Lakap: Kat.

PostPosted: Tue 20 Dec - 19:02 (2011)    Post subject: Sarpa Sarmak Reply with quote

Gözlerini kapadı Katarzyna, bunların yalnızca bir rüyadan ibaret olduğuna inanmak istiyordu. Çehresini turlayan yaşlar, midesinden yükselen o garip his ve… Sanki hücreleri yenileniyor, damarları yırtılıyordu. Josh’ın, Cyril adındaki vampire yolladığı büyü zamanı geri almadı. Belki de fazla ukalacaydı; fakat hayır, Katarzyna’yı eski haline ne döndürebilirdi ki artık? Hiçbir şey.

Joshua’nın karşısındaki dişi vampir, Cyril’e yöneldi. Boynundaki sarmaşıkları müthiş bir kudretle köklerinden kopardı ve sıktı. Katarzyna müthiş bir hayranlıkla ona bakarken, birden dizleri üzerine yığıldı. Gözünün önünde oluşan görüntüler teker teker siliniyordu. Sadece bembeyaz bir ışık vardı ve birden deprem olmaya başladı. Bütün vücudu sallanıyor, ışık belirsiz bir güç tarafından emiliyordu.

Gözlerini açar açmaz, aslında kadının onu sarstığını anladı. Kadının gözleri onun gözlerine odaklandı. Tamamen muazzam olduğundan başka bir şeyi düşünemiyordu. Bu bir çeşit büyü müydü? Daha önce bu kadar çekici bir dişi gördüğünü sanmıyordu. “Hemen ölmeyeceksin. İki, belki üç hafta var zehrin seni öldürmesine. Eğer dikkat edersen ve tedavi görebilirsen bu süreyi uzatabilirsin. Yine de ölüm seni alacak.” Bilinçliydi bilinçli olmasına; fakat cevap verecek takati yoktu. Üstelik kadının her kelimesi o kadar korkutucuydu ki, altına falan yapmış olması gerekiyordu. Yine de büyük bir tepki vermedi, ölüm onun için bir ödül olurdu.

Cyril’in bileğinden aldığı kanla doldurduğu minik şişeyi uzatan kadına şaşkın şaşkın baktı Katarzyna. Ondan bunu içmesini isteyemezdi, değil mi? Aslında çok da kötü görünmüyordu, hatta keskin kokusunu alır gibiydi. O şişeyi gerçekten de istediğini anlamasıyla, dehşete düşmesi bir oldu. “Ölmeden önce bunu içmelisin. İçmediğin taktirde kendi iradesi olmayan bir iblise dönüşürsün ve avcılar çok geçmeden seni indirirler. Tek şansın bu; bizden biri olmak…” Boynundaki şişeye bakakalan Katarzyna, derin bir nefes aldı. Mantık çerçevesi içinde düşünmesi mümkün değildi. Doğrulan ve arkasını dönen kadının son iki kelimesi beyninde yankılanırken, o gözden kaybolmuştu bile. “Seçim senin.”

Katarzyna bir kez daha yere yığılırken, zihni bomboştu.
_________________
Back to top
Contenu Sponsorisé


PostPosted: Today at 15:39 (2018)    Post subject: Sarpa Sarmak

Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu -> Hogwarts Arazisi -> Yasak Orman All times are GMT + 2 Hours
Goto page: 1, 2  >
Page 1 of 2

 
Jump to:  

Index | Administration Panel | Create own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group