Peron 9 3/4 Forum Index
Peron 9 3/4

Peron 9 3/4 Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: sweat ::

Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> RP'ye Giriş -> Karakteriniz -> Karakter Sayfanız/Lejantınız
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

RP Yaşı: 21
RP Sevgilisi: Değişken.
Lakap: Kat.

PostPosted: Sun 27 Nov - 00:02 (2011)    Post subject: sweat Reply with quote

Pamuk şekerden yapılma kıymetli rüyasından arındırılan cadı gerindi, şakaklarına saplanan sızının kaynağı da neydi böyle? “Katarzyna.” Dik açıyla yansıyan ışınların yüzünde toplandığı saniye doğruldu yataktan, sesin kaynağını umursamıyormuş gibi görünmek istemese de kalkamayacak kadar yorgundu bedeni. Önüne düşen birkaç tel saçı kulaklarının ardına itelerken, ne olduğunu sormak istercesine baktı dudaklarını aralamış bir biçimde bekleyen adama. “Kuvvetli ümidini muhafaza ederdin, bilirim. Lakin zamanı geldi.” Özgürlüğün anahtarı olan birkaç kelime adamın ağız hapsinden arsızca kaçarken, bir saniyeliğine de olsa tebessüm etti Katarzyna. Kalbini iki değirmen taşı arasına düşmüş bir buğday tanesi misali hissetmekten kurtulmuştu. Bir kuş kadar cesurdu artık. Bir o kadar da başıboştu; fakat henüz bundan habersizdi.

Gözlerini topraktan, saçlarını bir kuzgunun tüylerinden, teniniyse mermerden araklayan Katarzyna gayrimeşru bir çocuktu. Gizlenen, tozlu bir sandıkla yerin bin kat altına sepetlenen bir cadı olmanın yokluğunu hep çekmiş olsa da bunu asla belirgin kılmadı. Hırs, hüzün, melankoli… Her ne varsa içine atan Zyn’ın hayatındaki en büyük arzusu refaha erişmekti.

Bedenini birkaç sigara için satacak kadar aciz, belki bir sürtük, belki de bir idol. Hiçbir zaman arkasına atamadığı soğukluk, bugüne kadar onu hayatta tutan yegâne şeydi. İliklere işleyen mesafesi, ördüğü duvarlar ve katı kurallarıyla asla kavranamadı Katarzyna. Bunun için insanları değil de kendini suçladı: Mazoşist bir yapıya sahip olduğunu asla inkâr etmedi. Ne erkekleri ne de kızları azımsadı genç cadı, insanlara hak ettiklerinden de çok saygı duydu. Eline geçen milyonlarca sıfırı umursamadı mı? Umursadı, yalnızca belli etmedi.

PostPosted: Sun 27 Nov - 00:02 (2011)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

PostPosted: Sun 27 Nov - 00:08 (2011)    Post subject: sweat Reply with quote

Last edited by Katarzyna Dolinska on Sun 27 Nov - 00:31 (2011); edited 1 time in total
Back to top
Katarzyna Dolinska
Vampir
Vampir

PostPosted: Sun 27 Nov - 00:29 (2011)    Post subject: sweat Reply with quote

Bir icon yeterlidir efendim.   

Max;; 
Beni tatmin edebilen sayılı erkeklerden. Başta beni elde etmesine olanak vermesem de, yıllar içerisinde fazlaca güzelleşti. Pazarları ormanda buluşuruz ya da salıları. Pek hatırlamıyorum. 

Josh;;  
Benim için hayatını tehlikeye atan bu çocuk hakkında ne düşündüğümü bilmiyorum, anlaşılan hiçbir zaman da bilemeyeceğim. Hufflepuff olması büyük bir dezavantaj olsa da, bir gün bunu önemsemeyecek durumda olmaktan korkuyorum.  

Last edited by Katarzyna Dolinska on Tue 29 Nov - 00:34 (2011); edited 2 times in total
Back to top
Maximillian Elijah Whelan
K.S.K.S. Profesörü
K.S.K.S. Profesörü

RP Yaşı: 20

PostPosted: Mon 28 Nov - 14:18 (2011)    Post subject: sweat Reply with quote

seç beğen al beğenmedin lejanttan al  Mr. Green

O bir baba

Şaka şaka çocuk Gaby'ninmiş Very Happy

Back to top
Joshua Lance Harris
Büyücü
Büyücü

RP Yaşı: 17
Sihirsel Soy: Safkan
RP Sevgilisi: -
Lakap: Josh, Lance
Quidditch Mevkisi: Arayıcı

PostPosted: Mon 28 Nov - 21:45 (2011)    Post subject: sweat Reply with quote

Ben de ekleneyim...
Vampir

PostPosted: Tue 29 Nov - 00:36 (2011)    Post subject: sweat Reply with quote

Ekledim.

PostPosted: Today at 00:54 (2018)    Post subject: sweat

Back to top
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> RP'ye Giriş -> Karakteriniz -> Karakter Sayfanız/Lejantınız All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Index | Administration Panel | Create own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006