Peron 9 3/4 Forum Index
Peron 9 3/4

 
Peron 9 3/4 Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Anılar ::

 
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Karanlık Vadi -> Sessiz Sahil
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Elisabeth R. Blackburn
Seherbaz
Seherbaz

Offline

Joined: 17 Jul 2011
Posts: 169
RP Yaşı: 30
Sihirsel Soy: Melez
Lakap: Ell, Rox

PostPosted: Sun 20 Nov - 18:03 (2011)    Post subject: Anılar Reply with quote

Sahilde belirirken çıkardığı ‘şak’ sesi dalgaların arsında kaybolurken Elisabeth bir an çevresine baktı. Ay denizin üzerinde parlıyordu ve ufukta yeni doğacak günün ilk ışıkları belirmeye başlamıştı. Kukuletasını başına çekti ve yüzünü gölgelemesine izin verdi. Bu gibi hava dişlerinin takırdamasına neden oluyordu, pelerinine iyice sarındı ve kumsalda yürümeye başladı.

Ne bulması gerektiğini bilmiyordu. Ya da neye bakması gerektiğine… Andrew herhangi bir işaret bırakmış mıydı? Bıraktıysa bile Elisabeth görebilir miydi? Onunla ilgili olan her şey hem çok uzak hem de önceki gün kadar yakın geliyordu. Sanki ona karşı sadık değildi artık; bu düşünce de onun bıraktıklarının peşinden gitme konusunda kendini yetersiz hissetmesine neden oluyordu.

Bir süre daha sahilde amaçsızca yürüdü, Milescurus çaylaklarına rastlamadığına seviniyordu, onlarla bu haldeyken bile baş edebilirdi ancak bunun onu yavaşlatacağı su götürmez bir gerçekti. Elisabeth’i o an zorlayabilecek olanlar da zaten yakaladıkları mugglelarla sahilde eğlenmeye vakit ayırmıyorlardı genelde. Kumları ayağıyla tekmeleyip havaya uçurdu ve ileride uzanan kayalığa baktı.

Orada Andrew’la oturduklarını hatırladı o an. O gün canının neye sıkkın olduğunu bile hatırlamıyordu, Andrew her zamanki rahat haliyle kadının elinden tutmuş ve onu buraya getirip oturtmuştu. Elisabeth’e pek de yardımcı olmamıştı yarım saat boyunca dalgaları izlemek. Yine de Andrew’un ilgilendiği nadir anlardandı. Daha önce neden hatırlamadığı konusunda kendine kızarak kayalıkların yanına doğru yürüdü hızla.

Oturduğu kumların üzerinde durup çevresine bakındı. Sonra oturup sırtını kayalara yasladı, aynı o gün yaptığı gibi. Buz gibi kumlara rağmen üşüdüğü aklının ucundan bile geçmiyordu, gözlerini kapadı ve o güne dönmeye çalıştı. Andrew’un canını basit şeylere sıkmaması gerektiği konuda kendisiyle olan konuşmasını hatırladı. Ne zamandı, beş yıl önce mi? Dudaklarında istemsizce hafif bir gülümseme oluşmuştu. Andrew’un söyledikleri Ell’i rahatlatmak yerine sinirlendirmiş, kadın düşünmeden yerden aldığı bir taşı adama fırlatmıştı. Taş Andrew’u ıskalamıştı, adam gülerek taşı almış ve kumların içine gömmüştü. Kumlara gömmek…

 Elisabeth gözlerini açtı ve oturduğu yerden kalkarak elleriyle kumları eşelemeye başladı. Ne kadar derine gömmüş olabilirdi? Bir süre sonra parmakları tahta bir yüzeye ulaştığında neredeyse yarım metre kazmıştı. Bir sandıktı bu. Asasının yardımıyla sandığı olduğu yerden çıkardı, üzerindeki kilidi burada açmaktan vazgeçti ve sandıkla beraber eve cisimlendi.
_________________
Back to top
Publicité


PostPosted: Sun 20 Nov - 18:03 (2011)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Karanlık Vadi -> Sessiz Sahil All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  

Index | Administration Panel | Create own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group