Peron 9 3/4 Forum Index
Peron 9 3/4

Peron 9 3/4 Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Mutfak ::

Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Diğer Büyücü Yaşam Alanları -> Los Angeles -> No:20, Zerahe Melabe
Previous topic :: Next topic  
Author Message
A. Parisa Vashti
Büyü Sanat Tarihi ve Drama Profesörü / Ressam

Féminin
RP Yaşı: 38
Lakap: Gavey
Özel Yetenek: Sentissant
Patronus: Çatal Boynuzlu Geyik

PostPosted: Wed 10 Aug - 20:59 (2011)    Post subject: Mutfak Reply with quote

PostPosted: Wed 10 Aug - 20:59 (2011)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
A. Parisa Vashti

Féminin
RP Yaşı: 38
Lakap: Gavey
Özel Yetenek: Sentissant
Patronus: Çatal Boynuzlu Geyik

PostPosted: Wed 10 Aug - 21:01 (2011)    Post subject: Mutfak Reply with quote

PAZAR KAHVALTISI

Bir Pazar sabahıydı. Hala Stüdyoda Resim yapıyordum. Bir manzara resmi, Genelde manzara resmi yapmam ama bu farklıydı. Evimizin balkonundan görünen Eyfel’in bir resmiydi bu. Üzerimde beyaz sabahlığım vardı. Sol omzumdan aşağı kaymıştı. İçeri Harvey girdi. Bana arkadan sarılıp omzuma bir öpücük kondurdu. “Kahvaltı hazır” dedi. Üzerinde takım elbisesi vardı. Kahvaltıdan sonra işe gideceğini anlamıştım. Fırçamı bez ile temizleyip şövalenin fırça yerine koydum. Başımı Harvey’e çevirip baktım. Bu bakışı bilirdi ama anlamamazlıktan geldi. “ben aşağı iniyorum” dedi. O gittikten sonra sabahlığımı düzeltip aşağı indim. Felicia Kahvaltı masasının önünde durmuş gülümsüyordu. “Krep yaptık senin için!” dedi neşeyle. Ona gülümsedim yanına gidip başına bir öpücük kondurdum “o halde yiyelim” masaya oturmadan önce Harvey bana bir kez daha sarıldı “bir şey yok Parisa Hepsi geçti” dedi.

Gözlerimi açtığımda güneş odamın perdeleri arasından içeri sızmıştı. Ayağa kalkıp elimde sıkı sıkı tuttuğum hırkaya baktım. İlginç ama gülümsedim. İlk defa onları rüyamda ‘yeniden yaşıyor’ olarak görmüştüm. Rüya görmeyi uzun zaman önce bırakmıştım halbuki. Çünkü ne zaman hala hayatta olduklarını görsem uyandığımda birkaç saat boyunca gerçekten yaşayıp yaşamadıklarını hepsinin kötü bir düş olup olmadığını tartışırdım kendimle.

Sabah kahvaltısı için kendime biraz mısır gevreği koydum. Üzerine süt dökerken bu tabağı bitiremeyeceğimi biliyordum ama güçten düşmemek için kendimi yemeye zorlamalıydım. Tam mısır gevreğimden isteksiz bir kaşık almıştım ki bir baykuş mutfak kapısının altında ki köpek kapısından içeri daldı. Kahverengi baykuşun ağzında ki Nota uzandım. Kuş biraz asiydi. Önce mektubu vermek istemedi fakat sonra kararını değiştirdi.

“Evine hoş geldin Parisa

Walter Zehirlendi ve evinde, ben ona bakamayacak kadar meşgulüm durumu ciddi onunla ilgilenirsen çok iyi olacaktır.

Hera.”

Derin bir iç çekip mektuba baktım. Hera’yi uzun yıllardır tanırdım. Sevimli tombul ve anaç bir şifacıydı. Sekiz çocuğu vardı ve mutluydu. Bana Walter ile ilgili haber gönderenin o olması beni şaşırtmamıştı. Ama o an Helen’i değilde walter’ı düşünüyordum. Durumu ciddi miydi? Ölecek miydi ? Kalbimin atışları hızlandı korkunun vücudumda hayat bulmasına izin verdim. Eğer Walter’a bir şey olursa nasıl yaşayacağımı düşündüm. Ne olursa olsun o hala Walterdı. Benim Walterım...

Hızla yukarı çıktım. Üzerime ne giydiğimin bir önemi yoktu pijamalarımdan kurtulmak istiyordum. Giyinip evden çıkarken hala kalbim atıyordu.

PostPosted: Today at 00:24 (2018)    Post subject: Mutfak

Back to top
Post new topic   Reply to topic    Peron 9 3/4 Forum Index -> Diğer Büyücü Yaşam Alanları -> Los Angeles -> No:20, Zerahe Melabe All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Index | Administration Panel | Create own forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006